تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 2 مارس 2023 - 3:40
کد خبر : 208033

چرا باید نرم افزار حسابداری پارمیس استفاده کنیم؟

چرا باید نرم افزار حسابداری پارمیس استفاده کنیم؟

  نرم افزار حسابداری پارمیس پرو با داشبورد مدیریتی خود به مدیران این امکان را می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با چند کلیک ساده و با حداکثر دقت به اطلاعات طلایی شرکت خود دسترسی داشته باشند و بهترین تصمیمات مدیریتی را شرکتی اتخاذ کنند. از ویژگی های مهم نرم افزار حقوق

 

نرم افزار حسابداری

نرم افزار حسابداری پارمیس پرو با داشبورد مدیریتی خود به مدیران این امکان را می دهد که در کوتاه ترین زمان ممکن و با چند کلیک ساده و با حداکثر دقت به اطلاعات طلایی شرکت خود دسترسی داشته باشند و بهترین تصمیمات مدیریتی را شرکتی اتخاذ کنند.

از ویژگی های مهم نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس میتوان به پویایی و انعطاف پذیری آن اشاره کرد. امکان تعریف بی نهایت مقاله حقوقی و همچنین نوشتن فرمول های خاص برای هر مقاله، این نرم افزار را به محصولی پویا تبدیل می کند که تمامی نیازهای هر کسب و کاری را برآورده می کند.

نرم افزار حقوق و دستمزد

مزایا نرم افزار CRM پارمیس

نرم افزار CRM پارمیس رویه فروش کالا ها از محل تولیدی شرکت تا انبارداری و بازار فروش محصول را کامل تسهیل میکند. ذخیره تمام داده های مشتری در یک نرم افزار، عملیات روان و دسترسی آسان به داده های ذخیره شده مشتری را تضمین می کند. یک برنامه CRM به اعضای تیم فروش مجموعه اجازه می دهد تا اطلاعات تماس مشتری و آدرس ایمیل را در حین پرداخت وارد کنند.

اصولا مشتریانی که خرید موفقی را تجربه میکنند، تمایل پیدا خواهند کرد که اطلاعات تماس خود را درسایت و نرم افزار ثبت کنند. با ثبت اطلاعات مشتری، پایگاه داده مشتریان قوی تر می شود و دامنه تجارت برای بازاریابان شرکت آسان تر می شود. با کمک نرم افزار CRM، به صاحبان کسب و کار کمک می کند تا مشتریان ارزشمند خود را شناسایی کرده، درگیر شوند و با آنها ارتباط برقرار کنند.

ارتباط با نرم افزارهای مالی

ارتباط با خدمات پس از فروش

ثبت فاکتور برای مشتریان

مشاهده فاکتورهای مشتری

با سوابق مشتری مشورت کنید

ارتباط با VoIP

اطلاع رسانی (اس ام اس، تلگرام و ایمیل)

سادگی در ضبط فعالیت ها

داشبورد برای مدیریت تمامی زیرسیستم های نرم افزاری یکپارچه

یکی از ابزارهای مفید نرم افزار CRM پارمیس استار، گزارش های مختلف این زیرسیستم است که به شما در شناسایی مشتریان بالقوه و یا مشتریان ناراضی کمک می کند. می‌توانید مشتریانی را که مدت‌ها منتظر پاسخ به درخواست‌هایشان بوده‌اند شناسایی کنید و با گزارش فعالیت‌های باز یا گزارش‌ها بر اساس تاریخ و شخص، برای جلب رضایت آنها اقدام کنید.

همچنین می‌توانید برای چک‌ها و رسیدهای نقدی یا پیگیری پرداخت‌ها، رابطه سازنده‌تری با مشتریان ایجاد کنید. علاوه بر این قابلیت ها، یکپارچگی کامل سیستم، صدور فاکتور و پیش فاکتور با تعریف اشخاص حقیقی و حقوقی و داشتن ترازنامه برای هر شخص یا شرکت را آسان می کند.

نرم افزار CRM

مزیت نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس

نرم افزار حسابداری تولیدی ، محصولات پارمیس در زمینه نرم افزارهای حسابداری تولید پاسخگوی تمامی نیازهای انواع شرکت های تولیدی در هر اندازه می باشد. تنوع محصولات شرکت پارمیس و کارایی محصولات پارمیس، نرم افزارحسابداری تولیدی پارمیس را به بهترین و موثرترین نرم افزار تولیدی کشور تبدیل کرده است.

پارمیس پرو گزینه خوبی برای کارگاه ها و شرکت های تولیدی کوچک تا متوسط است که امکانات بی شماری را در اختیار شما قرار می دهد. سیستم انبارداری قدرتمند، ساخت و تولید ایمن برای خطوط تولیدی که نیاز به برون سپاری محصول دارند، امکان تعریف محل تولید و محاسبه بهای تمام شده کالا تنها بخشی از ویژگی های نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس است.

اما اگر از خطوط تولید با چندین BOM برای کالاهای شرکت خود استفاده می کنید و یا اگر تولید شما در واحدهای تولیدی دوردست جغرافیایی صورت می گیرد، توصیه می کنیم از محصول یکپارچه پارمیس استار استفاده کنید. نرم افزار قدرتمند پارمیس استار با بیش از 20 زیرسیستم شامل تولید و بهای تمام شده کالا، حقوق و دستمزد جامع و جامع، نرم افزار پیشرفته انبار، تجارت خارجی و داخلی برای تهیه کالا، نرم افزار نصب، سازمان تکمیلی مدیریت نمایندگی های تجاری و سفارشات B2B و بسیاری از نصب های دیگر، یک راه حل یکپارچه و قدرتمند را به شما ارائه می دهند.

نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس ابزاری برای مکانیزه کردن و در نهایت هوشمندسازی فرآیند تولید است. با استفاده از این نرم افزار می توانید کلیه فرآیندهای تولید اعم از ذخیره سازی و تهیه مواد اولیه را تا تهیه فرمول های تولید و مانیتورهای خط تولید، تعیین بهای تمام شده کالا و مدیریت سفارش و در نهایت تا محاسبه دستمزد خط تولید مکانیزه کنید.

این اتفاق به معنای افزایش سرعت و دقت فرآیند تولید و کاهش چشمگیر خطای انسانی است. جدای از این موارد، استفاده از زیرسیستم های حسابداری نیز تمامی رویدادهای واحد تولیدی شما را در سطوح مختلف ثبت و پردازش می کند تا با استفاده از تحلیل و گزارش های مدیریتی به ابزاری قدرتمند در زمینه تصمیم گیری مجهز شوید.

نرم افزار حسابداری تولیدی

ویژگی های نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس

نرم افزار حسابداری فروشگاهی پارمیس پرو قابل استفاده برای مشاغل کوچک و متوسط می باشد. در حالی که این نرم افزار به تمام اصول حسابداری پایبند است و عملکرد بسیار جامعی را در اختیار کاربران قرار می دهد، رابط کاربری ساده آن به صاحبان مشاغل اجازه می دهد تا بسیاری از امور مالی خود را بدون نیاز به حسابدار مدیریت کنند.

البته اگر می خواهید از تمامی امکانات این نرم افزار به طور کامل استفاده کنید و یا اینکه کسب و کار شما به حدی رشد کرده است که از عهده تمامی مراحل حسابداری بر نمی آیید، استخدام حسابدار حرفه ای برای کار با نرم افزار به ما کمک می کند. 

در نسخه های کامل پارمیس پرو می توان از شعب شما در حالت شبکه نیز پشتیبانی کند. اما اگر به دنبال دسترسی یکپارچه و دریافت گزارش بر اساس این اطلاعات یکپارچه هستید، بهتر است به سراغ پارمیس استار بروید.

صندوق فروشگاهی اسمارت پارمیس یکی از جدیدترین محصولات این شرکت فناوری اطلاعات پارمیس است که در ترکیب با راهکار ابری پارمیس 360 کارایی منحصر به فردی را ارائه می دهد. به جرات می توان گفت که این محصول با توجه به امکاناتی که دارد نرم افزارهای بی نظیری را در اختیار شما قرار می دهد.

پارمیس اسمارت یک نرم افزار اندرویدی میباشد که قابلیت نصب بر روی همه دستگاه هایی که نسخه اندرویدی دارند مانند گوشی های هوشمند را پشتیبانی میکند. به همین دلیل می توانید آن را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنید و بدون نیاز به تسویه حساب در فروشگاه از امکانات یک نرم افزار فروشگاه کامل بهره مند شوید. نرم افزارحسابداری فروشگاهی پارمیس از نسخه ویندوز هم پشتیبانی میکند.

با این روش می توانید در قسمت های مختلف مغازه یا فروشگاه خود از صندوق فروش اندروید و ویندوز استور به طور همزمان استفاده کنید. پارمیس اسمارت پوز اندروید از قابلیت اتصال بارکد خوان پشتیبانی می کند و قابلیت ثبت سفارش آنلاین و آفلاین را دارد. پس اگر به دنبال یک نرم افزار حسابداری فروشگاهی خوب برای خود هستید تا آن ها را روی گوشی یا پوز خود نصب کنند، توصیه ما پارمیس اسمارت خواهد بود.

نرم افزار حسابداری پارمیس

در نرم افزار حسابداری پارمیس پرو، شما به چندین زیرسیستم موثر برای راه اندازی کسب و کار خود و همچنین زیر سیستم های اصلی مورد نیاز برای هر کسب و کاری (حسابداری، انبار و کالا، خزانه و تجارت) دسترسی دارید. زیرسیستم های مرتبط با تولید مانند تولید و ایمنی، تولید با فرمول تولید و قیمت تمام شده کالا و دستمزد و زیرسیستم افراد، نقدینگی فروشگاه، جشنواره ها و تخفیف ها و غیره کمک های شما در تولید و فروش محصولات شما می باشد.

اداره یک کسب و کار، صرف نظر از اندازه آن، نیازمند اطلاعات صحیح، دقیق و قابل تحلیل است. نکته مهم دیگر برای مدیریت موفق کسب و کار، دسترسی به اطلاعات در کوتاه ترین زمان ممکن است. گذشته از این که سیستم‌های حسابداری سنتی همیشه با احتمال خطای انسانی بیشتری مواجه هستند، دسترسی به اطلاعات در این سیستم‌ها زمان‌بر و عملاً در شرایط سخت بی‌فایده است.

تصور کنید یک مدیر برای تصمیم گیری نیاز به اطلاعات به روز در مورد شرکت خود در بخش های مختلف از انبار، فروش، تولید، خزانه داری و غیره دارد. جمع‌آوری این اطلاعات در فرآیندهای تجاری مبتنی بر کاغذ، کاری پر زحمت و زمان‌بر است و دسترسی به این گزارش‌ها در عرض چند دقیقه تقریباً غیرممکن است.

اما استفاده از یک نرم افزار حسابداری و استفاده از راه حل مالی با کمی آینده نگری می تواند تمامی این مشکلات را حل کند. 

از سوی دیگر، اگر کسب و کار شما آنقدر بزرگ نیست که نیاز به حسابدار یا سایر کادر اداری داشته باشد، رابط کاربری ساده این نرم افزار به شما کمک می کند تا بدون نیاز به دانش تخصصی حسابداری، کسب و کار خود را اداره کنید. .

اگرچه در تولید پارمیس پرو به دنبال یک رابط کاربری ساده بوده است، اما وفاداری به اصول حسابداری و عملکرد گسترده و جامع پارمیس پرو، آن را به ابزاری ایده آل برای حسابداران تبدیل کرده است. چهار قسمت اصلی نرم افزار حسابداری پارمیس پرو شامل حسابداری، خزانه داری، موجودی و کالا و تجارت با امکاناتی نظیر گزارشات مالی و مدیریتی پیشرفته و متنوع شامل گزارشات TTMS، مدیریت چک و نقد خودکار، صدور خودکار اسناد حسابداری، کنترل انبارها می باشد.

و کالا با امکانات فراوان وغیره به حسابداران واحدهای تولیدی، انبار، شرکت و خدمات در رده‌های مختلف کمک می‌کند تا در کمترین زمان و با بالاترین دقت امور حسابداری خود را مدیریت کرده و گزارش‌های مورد نیاز تیم مدیریتی را با تنوع فراوان تهیه کنند.

نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس

در نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس می توانید تمامی مسائل حقوقی، ساختار کارکنان و غیره شخصی را مدیریت کنید، یکی از مهم ترین دغدغه های حسابداران را حل می کند. استفاده از نرم افزار حقوق و دستمزد پارمیس با مکانیزه کردن مراحل مختلف صدور حقوق و دستمزد و تهیه پرونده های بیمه ای، ملکی و بانکی باعث کاهش حجم کاری حسابداران، افزایش دقت و سرعت و در آخر هم بهره وری تیم های مالی شما می شود.

عناصر منشور حقوق را به صورت نامحدود معرفی کنید و محل انتشار آن (منافع، کسورات، دقت، محاسبات و غیره) را مشخص کنید.

معرفی اقلام کاربردی نامحدود (تعداد روز کاری، اضافه کاری و غیره) و امکان استفاده نامحدود از اقلام کاربردی در مشاغل مختلف بدون نیاز به تعریف مجدد

خطوط فیش حقوقی را تدوین کنید و برای هر خط فیش حقوقی مفروضات نامحدودی را مشخص کنید.

فرم جداگانه برای ثبت عناصر عملکردی پرسنل (تعداد روزهای کار، اضافه کاری و غیره) و همچنین امکان تعریف فرمت نامحدود برای ثبت اطلاعات.

امکان استفاده از طبقه بندی مشاغل در سفارشات پرسنلی

علاوه بر تهیه و دسترسی به گزارش های مدیریتی، برای مدیران در تمامی زمینه ها حائز اهمیت است. تعداد کارکنان، میزان پاداش کارکنان و کارایی عملکرد آنها در برابر ساعات کاری یک واحد و غیره را بدانید به مدیران در تصمیم گیری استراتژیک کمک می کند. بسته به بودجه موجود، هزینه‌های جاری و مقدار پولی که برای حقوق کارکنان اختصاص داده می‌شود، HR ممکن است کارمندان جدیدی را نیز استخدام کند یا پاداش‌ها و مزایا را افزایش دهد.

جمع بندی

ما در این مقاله مفید از پارمیس به معرفی و مزایای نرم افزار حسابداری، نرم افزار حقوق و دستمزد و نرم افزار حسابداری فروشگاهی، نرم افزار CRM و نرم افزار حسابداری تولیدی پارمیس پرداختیم. برای خرید نرم افزارهای مالی پارمیس می‌توانید به سایت www.ParmisIT.comمراجعه و یا با شماره تلفن 02187758 تماس حاصل فرمایید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها