تاریخ انتشار : شنبه 21 آگوست 2021 - 2:00
کد خبر : 4183

کشتی آزاد جوانان جهان ۲۰۲۱/ نمایندگان ایران رقیبان خود را شناختند

کشتی آزاد جوانان جهان ۲۰۲۱/ نمایندگان ایران رقیبان خود را شناختند

نمایندگان ایران در رقابت‌های کشتی آزاد جوانان جهان، رقیبان خود را شناخنند.  رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان از فردا (دوشنبه) و به مدت ۳ روز در شهر اوفا روسیه برگزار می‌شود. مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها دقایقی پیش برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است: در وزن ۵۷ کیلوگرم علی قلی‌زادگان در دور

کشتی آزاد جوانان جهان ۲۰۲۱/ نمایندگان ایران رقیبان خود را شناختند

نمایندگان ایران در رقابت‌های کشتی آزاد جوانان جهان، رقیبان خود را شناخنند.

 رقابت‌های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان از فردا (دوشنبه) و به مدت ۳ روز در شهر اوفا روسیه برگزار می‌شود.

مراسم قرعه‌کشی این رقابت‌ها دقایقی پیش برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

در وزن ۵۷ کیلوگرم علی قلی‌زادگان در دور نخست به مصاف ریچارد فیگوروا از آمریکا می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور دوم با برنده کشتی‌گیران بلاروس و ارمنستان مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۱۵ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم رحمان عموزاد پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با بارتوز سولتیس از لهستان کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم به مصاف برنده کشتی‌گیران آذربایجان و قزاقستان و حریف ازبکستانی می‌رود. در این وزن ۱۷ نفر حضور دارند.

در وزن ۶۵ کیلوگرم سید حسن عبادی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم به مصاف نوروا بوکاسا از کنگو می‌رود و در صورت شکست این کشتی‌گیر، یکی از کشتی‌گیران کشورهای بلاروس، مصر، مولداوی و امارات متحده عربی حریف وی در دور سوم خواهد بود. در این وزن ۲۲ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم عرفان الهی در دور اول با بریس آندونیان از آمریکا کشتی می‌گیرد و در صورت شکست این کشتی گیر در دور دوم به مصاف برنده کشتی گیران کنگو و گواتمالا می‌رود. در این وزن ۲۱ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم سبحان یاری پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف استامبول ژانیبک اولو از قرقیزستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور سوم با برنده دیدار میان نمایندگان آفریقای جنوبی و لتونی مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۲۰ نفر حضور دارند.

در وزن ۷۹ کیلوگرم محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با دانل واشینگتون از آمریکا کشتی می‌گیرد و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف برنده دیدار میان کشتی‌گیران مصر و آلمان می‌رود. در این وزن ۲۰ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۸۶ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور در دور نخست با جاشوا مورودیون از آلمان مبارزه می‌کند و در صورت شکست این حریف در دور دوم با برنده کشتی میان نمایندگان هند و روسیه مصاف خواهد داد. در این وزن ۱۴ شرکت کننده حضور دارد.

در وزن ۹۲ کیلوگرم مهدی حاجیلوئیان پس از استراحت در دور اول در دور دوم با موحامد گیمری از ترکیه مبارزه می‌کند و در صورت غلبه بر این حریف، در دور سوم به مصاف برنده دیدار میان کشتی‌گیران مغولستان و ارمنستان می‌رود. در این وزن ۱۹ نفر شرکت کرده‌اند.

در وزن ۹۷ کیلوگرم علیرضا عبدالهی در دور نخست به مصاف چارالامپوس آفتوفوریدیس از یونان می رود. و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم با برنده دیدار میان نمایندگان روسیه و آذربایجان مبارزه می‌کند. در این وزن ۱۶ نفر حضور دارند.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم علی اکبرپور در دور اول با ارسلانبک توردوبکوف از قرقیزستان مبارزه می کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور دوم به مصاف برنده مبارزه کشتی گیران کشورهای ترکیه و روسیه می‌رود. در این وزن ۱۵ نفر شرکت کرده‌اند.

این رقابت‌ها فردا از ساعت ۱۰:۳۰ صبح به وقت ایران برگزار می‌شود که برنامه آن به شرح زیر است:

دوشنبه ۲۵ مردادماه:
ساعت ۸:۳۰ تا ۹: وزن کشی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۱ تا ۱۵ و ۱۸ تا ۱۹:۳۰: مسابقات مقدماتی، و نیمه نهایی اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد

سه شنبه ۲۶ مردادماه:
ساعت ۸:۳۰ تا ۸:۴۵: وزن کشی مجدد اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۰، ۷۹ و ۹۷ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۸:۴۵ تا ۹:۱۵: وزن کشی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۱ تا ۱۵: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و شانس مجدد پنج وزن نخست
ساعت ۱۶:۴۵ تا ۲۰:۳۰: مسابقات مقدماتی و نیمه نهایی اوزان اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد و رده بندی و  فینال پنج وزن نخست

چهارشنبه ۲۷ مردادماه:
ساعت ۸:۳۰ تا ۸:۴۵: وزن کشی مجدد اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: مسابقات رده بندی و فینال اوزان ۶۱، ۷۴، ۸۶، ۹۲ و ۱۲۵ کیلوگرم کشتی آزاد

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها