تاریخ انتشار : یکشنبه 24 اکتبر 2021 - 19:27
کد خبر : 15924

کوتاهی برخی دستگاه ها در ساماندهی حاشیه نشینی کرمان/ مدیران مردانه تا تحویل دولت جدید کار کنند

کوتاهی برخی دستگاه ها در ساماندهی حاشیه نشینی کرمان/ مدیران مردانه تا تحویل دولت جدید کار کنند

ایسنا/کرمان استاندار کرمان با بیان اینکه بحث پایان دولت نباید رهاشدگی و بی مسئولیتی به ما تحمیل کند، گفت: به لحاظ قانونی، شرعی و مردانگی مسئولیت ما در این مدت بسیار سخت تر خواهد بود و بعد از 28 خرداد در جابه جایی دولت و تفویض و تشکیل کابینه که تا پایان شهریورماه به طول می

کوتاهی برخی دستگاه ها در ساماندهی حاشیه نشینی کرمان/ مدیران مردانه تا تحویل دولت جدید کار کنند

ایسنا/کرمان استاندار کرمان با بیان اینکه بحث پایان دولت نباید رهاشدگی و بی مسئولیتی به ما تحمیل کند، گفت: به لحاظ قانونی، شرعی و مردانگی مسئولیت ما در این مدت بسیار سخت تر خواهد بود و بعد از 28 خرداد در جابه جایی دولت و تفویض و تشکیل کابینه که تا پایان شهریورماه به طول می انجامد نباید کارها رها شوند.

“علی زینی وند” امروز پنجم خرداد در جلسه شورای اداری استان کرمان بر لزوم همکاری شایسته همه دستگاه در فضای ایام رحلت امام(ره) تاکید کرد و گفت: باید تولید محتوای منسجمی که جوانان نیز جذب آن شوند، در خصوص بنیان گذار انقلاب انجام شود.

وی در ادامه به موضوع کرونا اشاره کرد و افزود: وضعیت استان های همجوار ما از جمله هرمزگان و سیستان و بلوچستان به لحاظ شیوع کرونا نگران کننده است و آلارم های آن به استان کرمان رسیده، بنابراین باید شیوه نامه های بهداشتی با جدیت و حساسیت بیشتری در استان همچون گذشته اجرا شود.

استاندار کرمان تاکید کرد: در شهرستان های شرقی و جنوبی استان اصلا عادی انگاری در رعایت پروتکل های بهداشتی نداشته باشند و از تجمعات و دورهمی ها جلوگیری شود و خصوصا باید در اقدامات تبلیغی برای انتخابات شوراها در زمینه نحوه اجرای تبلیغات براساس شیوه نامه های بهداشتی اطلاع رسانی صورت گیرد تا هم پروتکل های بهداشتی رعایت شود هم از شور انتخاباتی کاسته نشود ضمن آنکه با جدیت دستگاه های مربوطه نظارت های لازم را داشته باشند تا دوباره شاهد پیک جدید کرونا در استان نباشیم.

وی ادامه داد: اگر پیک پنجم کرونا به هفته انتخابات برسد این اتفاق بسیار ناگواری خواهد بود باتوجه به اینکه مسئولیت شرعی و قانونی ما در استان کرمان است بنابراین باید در انتخابات به گونه ای عمل کنیم که مانعی در برگزاری انتخابات پرشور در استان وجود نداشته باشد.

زینی وند خطاب به مدیران استان گفت: اگر مسئولین به موقع وظایف قانونی خود را انجام دهند بخشی از این نارضایتی ها را در جامعه نخواهیم داشت و متاسفانه در فضای اداری استان کرمان این نارضایتی وجود دارد.

وی در ادامه با تاکید برآنکه باید مبحث برق با دقت زیاد مدیریت شود، عنوان کرد: مدیران و مسئولان باید دستورالعمل ها را با دقت اجرا کنند و ما تا روزی که مسئولیت داریم، مجری قانون و مقررات جمهوری اسلامی ایران هستیم.

استاندار کرمان با بیان این مطلب که اگر دستگاهی در برگزاری انتخابات سالم کوتاهی کند، بر علیه او می توانیم اعلام جرم کنیم، گفت: همه دستگاه های دولتی و اجرایی موظف هستند همه ظرفیت ها و امکانات خود را در اختیار انتخابات بگذارند.

وی با بیان اینکه بیش از 500 شعبه اخذ رای در کرمان داریم، تصریح کرد: تلاش زیادی کردیم تا انتخابات در شهرستان کرمان الکترونیکی برگزار شود که هنوز مشخص نیست با آن موافقت شود یا خیر.

زینی وند با تاکید برآنکه مدیران بی طرفی شفاف و صادقانه خود را در انتخابات مراعات کنید، عنوان کرد: شایسته نیست که مدیر ما در ستاد انتخاباتی دیده شود گفتنی است که فرمانداران و بخشداران و کسانی که در برگزاری انتخابات مسئولیت مستقیم دارند، حضورشان در ستاد انتخابات داوطلبان برای اعلام حمایت، جرم است.

وی با اعلام این مطلب که خوشبختانه تاکنون هیچ جهت گیری سیاسی در بین مسئولین ارشد استان ندیده ام، اظهار کرد: از اکنون باید برای برگزاری انتخابات 100 درصد آماده باشیم.

استاندار کرمان با بیان اینکه بحث پایان دولت نباید رهاشدگی و بی مسئولیتی به ما تحمیل کند، عنوان کرد: به لحاظ قانونی، شرعی و مردانگی مسئولیت ما در این مدت بسیار سخت تر خواهد بود و بعد از 28 خرداد در جابه جایی دولت و تفویض و تشکیل کابینه که تا پایان شهریورماه به طول می انجامد نباید کارها رها شوند زیرا مردم گناهی ندارند که ما در بی دولتی به سر می بریم لذا باید در این مدت باید فراتر از وظایفمان کار کنیم.

وی ادامه داد: قرار نیست حکومتی عوض شود بلکه یکسری از برادران می روند و یکسری دیگر جایگزین آنها می شود و اگر دولت عاقلی باشد همه را عوض نمی کند چراکه در این تغییرات اتوبوسی، کشور تاکنون آسیب زیادی دیده و در پست های تخصصی اگر کسی خوب کار کرده باشد چرا باید عوض شود؟ ضمن اینکه تغییر دولت فرصتی است تا افراد تازه نفس جایگزین افراد ناکارآمد شود.

زینی وند با بیان اینکه اگر مدیری ترک فعل کند، برای او پرونده سازی می شود، تصریح کرد: در حاشیه نشینی یکی از دستگاه ها به وظیفه خودش به خوبی عمل نکرده و هنوز حاشیه نشینی در استان کرمان در حال افزایش است و این به دلیل کم کاری برخی از دستگاه ها است و اگر اراده به خرج داده بودید اکنون حاشیه در کرمان ساماندهی شده بود.

وی با بیان اینکه اگر مدیران به موقع تصمیم گیری نکنند برایشان تصمیم می گیرند در ادامه بر لزوم مدیریت مصرف برق تاکید و خاطرنشان کرد: مجوز به اداره برق می دهیم اگر اداره ای مدیریت مصرف برق نداشته باشد، برق آن را قطع کند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها