۱۵ اسفند،  آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره "ایلام به زبان انگلیسی"

ایسنا/ایلام معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان ایلام گفت: ۱۵ اسفند آخرین مهلت ارسال اثر به جشنواره ایلام به زبان انگلیسی است.

 «علی حیدربیگی» در گفت و گو با ایسنا، با اعلام این خبر، اظهار کرد:  علاقمندان می‌توانند تا ۱۵ اسفند آثار خود را در ۴ بخش مستند، نوشتار، شعر و داستان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند، اظهار کرد: دانش آموزان و دانشجویان علاقمند به شرکت در جشنواره ایلام به زبان انگلیسی می‌توانند آثار و تولیدات خود را به آدرس https://ilaminenglish.ir ارسال کنند.
وی با بیان اینکه امیدواریم شرکت گسترده جامعه هدف در این جشنواره بتواند زمینه برگزاری این جشنواره را به زبان‌های دیگر در آینده نزدیک فراهم کند، تصریح کرد: نخستین جشنواره ایلام به زبان انگلیسی حرکتی جدید در معرفی جاذبه‌های گردشگری استان است.
حیدربیگی ادامه داد: نخستین جشنواره ایلام به زبان انگلیسی به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد ایلام با مشارکت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام، استانداری ایلام، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام، ارتباطات و فناوری اطلاعات ایلام، فرمانداری بدره، اداره کل ورزش و جوانان ایلام، شرکت کیان نور ایلام، اتاق بازرگانی ایلام و مرکز نوآوری و شتاب دهی جوانان ایلام برگزار خواهد شد.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید