اعتماد والدین بزرگ‌ترین سرمایه مجموعه‌های ورزشی

ایسنا/لرستان وزیر ورزش و جوانان دولت سیزدهم اعتماد والدین را بزرگ‌ترین سرمایه مجموعه‌های ورزشی دانست و گفت: تجربه نشان داده همواره فرهنگ ورزشی در اماکن ورزشی که خود ورزشکاران آن را اداره کرده و دستی در آن دارند رعایت شده و اخلاق در آن دیده می‌شود.

سید حمید سجادی، امروز شنبه، ۲۲ آبان‌ماه، در آیین افتتاح و بهره‌برداری از مجموعه ورزشی تفریحی المپیک زاگرس(موج‌های آبی) بروجرد، با اشاره به ملی بودن این پروژه، اظهار کرد: مفرح بودن، پُر کردن اوقات فراغت، آشنا کردن بچه‌ها با ورزش‌های آبی ازجمله مزایای این پروژه است.

وزیر ورزش عنوان کرد: برخی از ورزش‌ها مانند دو و میدانی و ورزش‌های آبی سختی‌هایی دارند که اگر با تفریح و فرح همراه نباشند کودکان ما بعد از مدتی تمرین از آن زده شده و دنبال ورزشی آسان‌تر می‌روند که در این زمینه مجموعه‌هایی مانند مجموعه حاضر می‌تواند راه‌گُشا باشد.

وی  اعتماد والدین را بزرگ‌ترین سرمایه مجموعه‌های ورزشی دانست و ادامه داد: تجربه نشان داده همواره فرهنگ ورزشی در اماکن ورزشی که خود ورزشکاران آن را اداره کرده و دستی در آن دارند رعایت شده و اخلاق در آن دیده می‌شود.

سجادی تصریح کرد: امیدواریم در ادامه سفر تصمیماتی که اخذ می‌شود طوری باشد که در ادامه راه موجب سربلندی و عزت روزافزون این استان دلیرپرور و طبیعی باشد.

وزیر ورزش بیان کرد: مردم لرستان با تعداد قابل توجه شهدا و جانبازان همواره پشتیبان دفاع مقدس و ولایت فقیه بوده‌اند، اکنون نگاه خانواده شهدا و جانبازان به عملکرد ماست.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید