افتتاح چند پروژه عمرانی و خدماتی در کلیبر و هریس

ایسنا/آذربایجان شرقی همزمان با ایام الله دهه فجر، چند طرح عمرانی و خدماتی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ی منابع استانداری آذربایجان شرقی، مدیرکل محترم امور اقتصادی استانداری و جمعی از مسئولان در هریس و کلیبر افتتاح شد.

در این مراسم، یک باب مدرسه روستایی با هزینه‌ای بالغ بر۳۰۰ میلیون تومان در روستای شاملو، پروژه مقاوم سازی یک باب مدرسه در آبش احمد با هزینه ۹۹۰ میلیون تومان، واحد تولید فنس با صرف هزینه‌ی ۳۰۰ میلیون تومان، بهسازی و آسفالت راه روستای گوزالان و دارچین به‌طول ۱۰ کیلومتر با اعتباری بیش از شش میلیارد تومان در بخش آبش احمد شهرستان کلیبر افتتاح شد.

اصلاح شبکه‌ی برق در روستای بخش آبش احمد به طول ۳/۵  کیلومتر با هزینه‌ی یک میلیارد و 700 میلیون تومانی و یک باب خانه محروم در روستای متعلق با اعتباری بالغ بر ۵۱ میلیون تومان از دیگر پروژه‌های افتتاح شده، است.

به گزارش ایسنا، همچنین با حضور مسئولان شهرستان هریس، یک واحد گلخانه در روستای بیلوردی به مساحت سه هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد و ۴۰۰میلیون ریال و نمایشگاه یادمان شهدا پایگاه مقاومت بسیج ثارالله در این شهرستان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید