بیجار میزبان اردوی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان

ایسنا/کردستان رئیس هیأت بوکس استان کردستان از برگزاری اردوی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان از تاریخ ۴ تیرماه در شهرستان بیجار خبر داد.

ظهر چهارشنبه ( ۲ تیرماه ) سیدمهدی ابراهیمی، رئیس هیأت بوکس استان کردستان در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا از برگزاری اردوی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان در بیجار خبر داد و عنوان کرد: این اردو از ۴ تیرماه با حضور ۱۵۰ ورزشکار از سطح کشور در شهرستان بیجار برگزار می‌شود که در پنج روز ابتدایی اردو، فرآیند انتخابی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود.

ابراهیمی گفت: در نهایت پس از طی فرآیند انتخابی، اعضای تیم ملی نوجوانان و جوانان انتخاب می‌شوند و اردو به مدت ۱۵ روز ادامه می‌یابد.

مربی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان ایران در ادامه عنوان کرد: تیم ملی نوجوانان و جوانان بوکس ایران با سرمربیگری رضا مهدی‌پور و مربیگری مرتضی سپهوند، ایمان طیبی، محمد مهدی‌پور و سید مهدی ابراهیمی در تاریخ ۲۴ مردادماه به مسابقات قهرمانی بوکس آسیا در امارات اعزام خواهدشد.

رئیس هیأت بوکس استان کردستان با اشاره به تیم بوکس کردستان، بیان کرد: با توجه به تیم خوبی که داشتیم قصد برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در استان را داشتیم که متاسفانه به دلیل محدودیت‌های کرونایی اجازه برگزاری مسابقات قهرمانی کشور داده نشد و ناچار به برگزاری اردوی انتخابی شدیم.

وی افزود: مسابقات قهرمانی نوجوانان بوکس آسیا در ۱۳ وزن و جوانان در ۱۰ وزن، مردادماه در امارات برگزار می‌شود.

ابراهیمی اظهار کرد: با توجه به فعالیت‌های خوب و استعدادیابی‌هایی که در کردستان صورت گرفته، هفته گذشته هیات بوکس استان کردستان از سوی فدراسیون بوکس کشور به عنوان هیأت برتر کشور انتخاب شد؛ بوکسورهای خوبی در کردستان هستند که امیدواریم شاهد حضور ۵ نوجوان و ۳ تا ۵ جوانان کردستانی در تیم ملی باشیم.

وی در پایان گفت: خوشبختانه در سال اولی که مسئولیت ریاست هیأت برعهده من بود، بوکس کردستان از جایگاه هجدهم در کشور به جایگاه اول رسید و این حاصل تلاش تمامی مربیان بوکس کردستان است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید