تاریخ انتشار : جمعه 29 اکتبر 2021 - 1:50
کد خبر : 29230

تبلیغ علیه انتخابات در کشور هدفی جز حاکم کردن دست نشانده‌ها ندارد

تبلیغ علیه انتخابات در کشور هدفی جز حاکم کردن دست نشانده‌ها ندارد

ایسنا/خراسان رضوی مشاور وزیر اطلاعات با اشاره به انتخابات پیش رو تأکید کرد: دشمن از مسیر تحریم، اقدام نظامی، فشار منطقه‌ای و فضاسازی سیاسی نتوانست ایران را مهار کند، لذا تنها راه رخنه در کشور، ایجاد شکاف بین قوای حاکمیتی و مردم می داند. مدیر کل اطلاعات استان خراسان رضوی در دیدار مدیران آموزش و پرورش

تبلیغ علیه انتخابات در کشور هدفی جز حاکم کردن دست نشانده‌ها ندارد

ایسنا/خراسان رضوی مشاور وزیر اطلاعات با اشاره به انتخابات پیش رو تأکید کرد: دشمن از مسیر تحریم، اقدام نظامی، فشار منطقه‌ای و فضاسازی سیاسی نتوانست ایران را مهار کند، لذا تنها راه رخنه در کشور، ایجاد شکاف بین قوای حاکمیتی و مردم می داند.

مدیر کل اطلاعات استان خراسان رضوی در دیدار مدیران آموزش و پرورش استان با بیان اینکه کار همه انبیا تبلیغ بود و هیچ پیامبری برای کاری غیر از تبلیغ حق نیامده، گفت: همان طور که شغل معلمی نیز کار انبیا است ، شما هم دعوت به حق می‌کنید و علم می‌آموزید.

مشاور وزیر اطلاعات افزود: در حال حاضر دنیا براساس تبلیغات و عملیات روانی مبتنی بر جهل و اغوا اداره می شود، گفت: امروز آمریکایی‌ها، دژخیم‌ترین حکومت دنیا را به عنوان حاکمیتی انسانی و طرفدار حقوق بشر معرفی می‌کنند و می‌گویند رژیم صهیونیستی حق دارد که در دفاع از خودش ۷۶ کودک و طفل شیرخوار را از بین ببرد، این در حالی است که اگر به چند کودک در گوشه‌ای دیگر از دنیا اهانت انجام شود، همه رسانه های تبلیغاتی آمریکا برای آن فضاسازی می کنند.

وی با بیان این که آمریکایی ها با استناد به جهل مردم دنیا، تحریم‌های ضدایرانی و مقابله با مبادلات مالی ایران را مشروع جلوه می دهند، گفت: وزیر خارجه آمریکا می‌گوید حتی اگر تحریم‌های ایران را برداریم صدها نفر از مسئولان ایرانی همچنان در تحریم هستند و این مسئله به گونه ای مطرح می شود که برخی باور می‌کنند ایران مستحق تحریم است.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی تصریح کرد: در این ۴۲ سال هیچ روزی نیست که آمریکا، عربستان و اسرائیل علیه ما توطئه نکنند، این توطئه‌ها اگر یک روز به پیکر هر کشور دیگر در منطقه فرود می‌آمد تا کنون فرو می پاشید. ما اگر هیچ کاری در دنیا نکرده باشیم، فقط به خاطر توانایی برای پشت سر گذاشتن توطئه و تحریم آمریکا قوی‌ترین کشور دنیا هستیم.

این مقام امنیتی در بخش دیگری از سخنان خود اشاره به این که برخی در داخل حرف های آمریکایی ها را تکرار می کنند، افزود: برخی در داخل جامعه ما متاثر از رفتار و تبلیغات خارج ازکشور، درصدد ناامید کردن مردم از جمهوری اسلامی هستند و در تلاش هستند بگویند این نظام ناکارآمد، غیر مردمی و خودکامه است.

وی با بیان این که نظام جمهوری اسلامی، کشوری توانمند، مردمی و با پشتوانه رای بالای مردم است، افزود: عده ای دائماً علیه انتخابات تبلیغ می‌کنند در حالی که ایران کشور دموکراسی است و رای مردم در آن تعیین کننده است.

مشاور وزیر اطلاعات با انتقاد از برخی اظهارات مطرح شده توسط نامزدهای انتخابات افزود: درست نیست که دو کاندیدا برای کسب رای ارزش‌های کشور را زیر سوال ببرند.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی با اشاره به نقش همه گیری کرونا در مشکلات کشور ادامه داد: ایران در تمامی حوزه‌ها توانسته موفقیت‌های چشمگیری داشته باشد از جمله تولید واکسن کرونا، موشک و ماهواره. جمهوری اسلامی ایران امروز جزء چند کشوری می باشد که واکسن کرونا را تولید کرده است.

وی تصریح کرد: مشکلاتی از جمله تحریم ها، سوء مدیریت و فساد در کشور وجود دارد، اما با آنها قاطعانه برخورد می‌شود.

مدیر کل اطلاعات خراسان رضوی در پایان تأکید کرد: دشمن از مسیر تحریم، اقدام نظامی، فشار منطقه‌ای و فضاسازی سیاسی نتوانست ایران را مهار کند، لذا تنها راه رخنه در کشور، ایجاد شکاف بین قوای حاکمیتی و مردم می داند و اگر مردم را از حاکمیت جدا کردند، هم سر مردم کلاه خواهند گذاشت و هم دست نشانده‌ها را در کشور حاکم خواهند نمود.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها