تاریخ انتشار : سه‌شنبه 3 می 2022 - 15:12
کد خبر : 196938

دانلود زیرنویس سریال American Gods 2017 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال American Gods 2017 خدایان آمریکایی یک مجموعه تلویزیونی درام فانتزی آمریکایی است که بر اساس رمانی به همین نام اثر نیل گیمن در سال 2001 ساخته شده و توسط برایان فولر و مایکل گرین برای شبکه کابلی پریمیوم استارز ساخته شده است. تولید شده توسط Fremantle شمال امریکا و توزیع شده توسط

دانلود زیرنویس سریال American Gods 2017 خدایان آمریکایی یک مجموعه تلویزیونی درام فانتزی آمریکایی است که بر اساس رمانی به همین نام اثر نیل گیمن در سال 2001 ساخته شده و توسط برایان فولر و مایکل گرین برای شبکه کابلی پریمیوم استارز ساخته شده است. تولید شده توسط Fremantle شمال امریکا و توزیع شده توسط تلویزیون Lionsgate، فصل اول در 30 آوریل 2017 پخش شد. فولر و گرین به عنوان مجریان فصل اول خدمت کردند و جسی الکساندر برای فصل دوم جایگزین شدند. چارلز اچ. اگلی به عنوان مجری برنامه برای فصل سوم خدمت کرد. گیمن به عنوان تهیه کننده اجرایی فعالیت می کرد.

ریکی ویتل نقش اصلی سریال Shadow Moon را بازی می کند که پس از آزادی از زندان با مرد عجیبی به نام آقای چهارشنبه (ایان مک شین) آشنا می شود و به زودی درگیر درگیری گسترده بین خدایان قدیمی و خدایان جدید می شود که قوی تر می شوند. هر روز. در ماه مه 2017، این سریال برای فصل دوم تمدید شد که اولین بار در 10 مارس 2019 پخش شد. هفته بعد، Starz سریال American Gods را برای فصل سوم تمدید کرد که اولین بار در 10 ژانویه 2021 پخش شد. در مارس 2021، سریال لغو شد. بعد از سه فصل

دانلود زیرنویس سریال خدایان آمریکایی این سریال به دلیل سبک بصری و بازیگری خود مورد تحسین قرار گرفت و دو نامزدی در شصت و نهمین جوایز Primetime Emmy برای طراحی برجسته عنوان اصلی و جلوه های ویژه ویژه برجسته دریافت کرد. همچنین سه نامزدی در هشتمین جوایز تلویزیونی منتخب منتقدان از جمله بهترین سریال درام، بهترین بازیگر مرد در سریال درام برای مک‌شین و بهترین بازیگر نقش مکمل زن در سریال درام برای جیلیان اندرسون دریافت کرد.

American Gods (2017) TV Series Extended Trailer #1 [HD] - YouTube

زیرنویس سریال American Gods 2017 تنها چند روز قبل از آزادی برنامه ریزی شده اش از زندان، به Shadow Moon گفته می شود که همسرش در یک تصادف رانندگی کشته شده است و او برای شرکت در مراسم خاکسپاری زودتر آزاد می شود. مجموعه ای از اتفاقات سفر او به خانه را به تعویق می اندازد، در این مدت او با آقای چهارشنبه مرموز ملاقات می کند. چهارشنبه بارها به Shadow پیشنهاد شغلی می دهد، که او قبول نمی کند تا اینکه چهارشنبه فاش می کند که شغلی که در خانه منتظر اوست دیگر وجود ندارد. Shadow پیشنهاد را می پذیرد تا مراقب چهارشنبه (راننده/دستیار/بادیگارد) شود.

Shadow خود را در دنیایی پنهان می‌بیند که جادو در آن واقعی است و مجموعه‌ای از “خدایان قدیمی” در مواجهه با قدرت رو به رشد مجموعه “خدایان جدید” که شامل فناوری و رسانه می‌شود، بی‌ربط هستند. در یک نقشه بزرگ برای مبارزه با این تهدید مرگبار، آقای چهارشنبه تلاش می کند تا خدایان قدیمی را متحد کند تا از وجودشان دفاع کنند و نفوذی را که از دست داده اند بازسازی کند، و Shadow را در تقلا برای پذیرش این دنیای جدید و جایگاهش در آن قرار دهد.

در سال 2011، نیل گیمن، نویسنده American Gods، در جشنواره بین المللی کتاب ادینبورگ اظهار داشت که HBO ابراز علاقه کرده است که این رمان را در یک سریال تلویزیونی اقتباس کند. در مارس 2013، گیمن از پیشرفت پروژه در جشنواره بین‌المللی فیلم دانشجویی کمبریج صحبت کرد و تأیید کرد که قسمت افتتاحیه سریال آینده «شامل عناصر و جزئیات جدیدی» خواهد بود و همچنان «بسیار شبیه فصل‌های آغازین کتاب» باقی خواهد ماند. او همچنین اظهار داشت که این کتاب تنها دو فصل اول سریال را تشکیل می‌دهد و او هنوز روی فیلمنامه آزمایشی کار می‌کند، زیرا فیلمنامه اولش به اندازه کافی به کتابش نزدیک نبود تا HBO راضی شود. در نوامبر 2013، گیمن در Reddit اعلام کرد که سریال تلویزیونی هنوز در حال ساخت است اما دیگر در HBO نیست. در سال 2014، مایکل لومباردو، رئیس برنامه‌نویسی HBO، فاش کرد که پروژه به دلیل اینکه نتوانستند فیلمنامه را درست بنویسند، کنار گذاشته شده است: “ما سه نویسنده مختلف را امتحان کردیم، تلاش زیادی برای آن کردیم. برخی چیزها اتفاق نمی‌افتند.”

زیرنویس سریال خدایان آمریکایی در فوریه 2014، Fremantle Media حقوق اقتباس از رمان را به عنوان یک سریال درام فانتزی به دست آورد. در جولای 2014، اعلام شد که استارز با برایان فولر و مایکل گرین این مجموعه را توسعه خواهد داد. فولر اظهار داشت که این مجموعه “[پیش‌گیری] وقایع کتاب‌ها، اما گسترش آن رویدادها و گسترش این دیدگاه برای فراتر از سایه و چهارشنبه خواهد بود”.  اجازه داده شده است که این مجموعه عناصری از همراه کتاب، پسران Anansi را در خود جای دهد. فولر همچنین تأیید کرد که گیمن “بسیار درگیر” با تولید است و ابراز امیدواری کرد که گیمن خودش یک قسمت را بنویسد.

در 16 ژوئن 2015، استارز رسماً اعلام کرد که این سری را چراغ سبز کرده است. در طی مصاحبه ای با نیل گیمن در 24 ژوئن 2016، او در مورد برنامه های فصل های آینده سریال فراتر از فصل اول، در صورت ادامه آن بحث کرد و اشاره کرد که فصل اول فقط یک سوم اول رمان را پوشش می دهد. گیمن در مصاحبه ای در اکتبر 2018 اظهار داشت که برنامه ساخت پنج فصل از این سریال بود.

American Gods (TV Series 2017–2021) - IMDb

زیرنویس American Gods 2017 در 10 می 2017، سریال برای فصل دوم تمدید شد. در 29 نوامبر 2017، اعلام شد که فولر و گرین نمایش را ترک می‌کنند و پس از تکمیل نوشتن تقریباً نیمی از فیلم‌نامه‌های فصل، به عنوان مجریان فصل دوم جایگزین می‌شوند. در 2 فوریه 2018، جسی الکساندر به عنوان یکی از مجریان فصل دوم در کنار گیمن اعلام شد، اما الکساندر در سپتامبر 2018 حذف شد. بدون هیچ مجری، کارگردان تهیه کننده کریس برن و تهیه کننده خط لیزا کوسنر مسئولیت این کار را بر عهده گرفتند. تولید فصل دوم در آوریل 2018 آغاز شد، و با اولین پخش فصل در 10 مارس 2019.

American Gods برای فصل سوم در 15 مارس 2019 تمدید شد و چارلز اگلی به عنوان مجری فصل سوم معرفی شد. این فصل شامل ده قسمت است و قرار بود بین 20 سپتامبر 2019 تا 6 مارس 2020 فیلمبرداری شود. فصل سوم در 10 ژانویه 2021 برای اولین بار پخش شد.

در آوریل 2019، گیمن و اگلی شروع به برنامه ریزی برای فصل چهارم کردند. در 29 مارس 2021، استارز سریال را پس از سه فصل لغو کرد.

زیرنویس خدایان آمریکایی فولر اظهار داشت که او می‌خواست خدایان قدیمی به‌عنوان شنی و روستایی به تصویر کشیده شوند تا «جنبه‌های فرسوده دینشان و پیامدهای بی‌ایمان ماندن برای مدت طولانی را به نمایش بگذارند»، در حالی که خدایان جدید به‌عنوان نرم‌افزار و به‌روز شده‌اند. فن آوری برای روشن کردن “چقدر ارزشمند و مناسب هستند، در ادیان خود.”

در 28 ژانویه 2016، ریکی ویتل به عنوان شخصیت اصلی Shadow Moon انتخاب شد. در 2 مارس 2016، اعلام شد که ایان مک شین به عنوان آقای چهارشنبه انتخاب شده است. بعداً در 17 مارس 2016 اعلام شد که امیلی براونینگ نقش لورا مون، همسر سایه را بازی خواهد کرد. در 23 مارس 2016، اعلام شد که شان هریس، یتید بداکی و بروس لنگلی در نقش های Mad Sweeney، Bilquis و Technical Boy خواهند بود. در 14 آوریل 2016، جاناتان تاکر و کریسپین گلاور در نقش لو کی لایزمیت و آقای جهان انتخاب شدند. در 6 می 2016، اعلام شد که شان هریس پس از یک هفته فیلمبرداری به دلایل شخصی سریال را ترک کرده است و نقش دیوانه سوینی در حال بازسازی است. در 11 می 2016، اعلام شد که پابلو شرایبر نقش سوئینی دیوانه را بر عهده خواهد گرفت. در ژوئن 2016، اعلام شد که جیلیان اندرسون مدیا را به تصویر خواهد کشید.

در دسامبر 2019، اورلاندو جونز اظهار داشت که در سپتامبر از گروه خدایان آمریکایی اخراج شده است. او ادعا کرد که چارلز اگلی، مجری جدید برنامه، تصمیم گرفت که شخصیت او، آقای نانسی، “پیام اشتباهی برای سیاه پوستان آمریکا” ارسال کند. در پاسخ، سخنگوی سریال اظهار داشت که قرارداد جونز تمدید نشد زیرا آقای نانسی در بخشی از کتاب که قسمت‌های فصل 3 بر اساس آن ساخته شده است ظاهر نمی‌شود.

American Gods (TV Series 2017–2021) - IMDb

سکانس افتتاحیه توسط استودیوی تولید Elastic ساخته شده است و یک قطب توتم پوشیده از کنار هم قرار دادن نمادها، نمادها و فرم هایی از ادیان، زندگی مدرن و فرهنگ پاپ را به تصویر می کشد. فولر اظهار داشت که توتمی انتخاب شد تا هم نظام اعتقادی اصلی ایالات متحده، هم معنویت بومیان آمریکا را نشان دهد و هم “به عنوان چیزی که به همه این ایده های متفاوت کیفیتی منسجم بخشید”. پاتریک کلر، کارگردان خلاق، گفت که علاقه ای به به تصویر کشیدن هر خدایی که در این رمان وجود دارد، ندارد، بنابراین او فقط سعی کرده است «خدایان الهام گرفته از خدایان را در تمام ادیان مختلف بسازد – اما به گونه ای به هم ریخته است که به نظر ما جالب، چسبناک است. نوعی چالش برانگیز، کثیف، اشتباه، اما امیدوارم جالب باشد، مانند یک فضانورد مصلوب، یک ابوالهول ساخته شده از Aibo، و یک Menorah با سوکت های برق و اتصالات DIN در شاخه های آن. زیبایی شناسی کلی با هدف “دیدگاه واقعاً مدرن، گاهاً بسیار ضخیم، از زیر شکم آمریکا” بود، با توجه به این که طراحان از دکوراسیون استریپ کلاب ارجاع داده بودند و پس‌زمینه را با استفاده از بافت‌های وینیل، چرم تقلبی و سطوح بتنی می‌سازند. برایان رایتزل موسیقی تم را ساخت که به گفته فولر، «انرژی مردانه و زنانه را به عنوان بخشی از بازنمایی الوهیت در مکان‌های مختلف وارد می‌کند».

«خدایان آمریکایی» یکشنبه هر هفته در ایالات متحده در برنامه Starz نمایش داده می شود، قبل از پخش در همان روز از Starz در ساعت 9:00 شب شرقی. هر قسمت یک روز پس از پخش در ایالات متحده در سطح بین المللی در Amazon Video در دسترس قرار می گیرد.

فصل اول American Gods نقدهای مثبت زیادی از منتقدان دریافت کرد. در Rotten Tomatoes، امتیاز 92٪ با میانگین امتیاز 8.12 از 10 بر اساس 89 بررسی با اجماع اینگونه بیان می‌کند: «خدایان آمریکایی با یک سری بازی‌های جاه‌طلبانه وحشیانه شروع می‌شود – و ایمان بینندگان را با فصل اول امیدوارکننده پاداش می‌دهد. که غنای بصری آن با تأثیر روایی آن مطابقت دارد.»  در متاکریتیک، بر اساس 36 نقد، امتیاز 77 از 100 را به دست آورده است که نشان‌دهنده «بررسی‌های عموماً مطلوب» است.

فصل دوم نقدهای متفاوتی دریافت کرد. در Rotten Tomatoes، امتیاز 60٪ با میانگین امتیاز 6.11 از 10 بر اساس 27 بررسی، با اجماع اینگونه است: “American Gods سبک خود را حفظ می کند، اما الهام الهی خود را در فصل دوم مشتق شده از دست می دهد، پس از تغییر، پس از تغییر. در دونده های نمایش و حتی برخی از بازیگران مهم، مانند یک بت دروغین احساس می شود.”

در Rotten Tomatoes، فصل سوم دارای امتیاز 79 درصد با میانگین امتیاز 6.90 از 10 بر اساس 19 نقد است، با اجماع منتقدان این که، “اگرچه بعید است کسی را به این مجموعه بازگرداند، تمرکز بیشتر American Gods و اجراهای قوی ممکن است برای طرفدارانی که همچنان امید به پایانی محکم دارند کافی باشد.»

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.