دانلود زیرنویس سریال Curon 2020 کورون یک مجموعه تلویزیونی درام فوق طبیعی ایتالیایی است که توسط اتزیو آباته، ایوانو فاچین، جیووانی گالاسی و توماسو ماتانو برای نتفلیکس ساخته شده است. والریا بیللو و لوکا لیونلو از بازیگران این سریال هستند.

CURON | Official Trailer | Netflix - YouTube

زیرنویس سریال Curon 2020 دوقلوهای داریا (مارگریتا مورچیو) و مائورو راینا (فدریکو روسو) به شهر کوچک وهم‌آور مادرشان، کورون در شمال ایتالیا بازمی‌گردند. هفده سال پیش، مادرشان آنا راینا (والریا بیللو) پس از مرگ غم انگیز مادرش، باردار دوقلوها از شهر گریخت.

هر سه به هتل خانوادگی می رسند، هتلی که از آن زمان بسته شده است. پس از استقبال سرد، مشخص می‌شود که هیچ‌کس نمی‌خواهد آنا و بچه‌هایش به شهر برگردند، حتی پدر خود آنا، توماس (لوکا لیونلو). در واقع، دوقلوها هم نمی خواهند بمانند، آنها مشتاق هستند که به خانه خود در میلان برگردند.

داریا پس از مشکلاتی در اولین روز مدرسه خود با دختر معلم میکی آسپر (جوجو دی دومنیکو) دوست می شود و پس از یک مهمانی آخر شب در کنار دریاچه شهر، آنها را می بوسند. وقتی برادر میکی، جولیو (جولیو بریزی) شایعاتی را می شنود که خواهرش ممکن است لزبین باشد، نمی تواند این را باور کند و با داریا و میکی روبرو می شود. از سوی دیگر، پدر میکی و جولیو، آلبرت آسپر (الساندرو تدسکی) نیز به نظر می رسد که سابقه حل نشده ای با آنا راینا داشته باشد. در همین حال، میکی با رد شدن از سوی گروه دوستان سابقش و نقض اعتماد بهترین دوست سابقش لوکاس (لوکا کاستلانو) دست و پنجه نرم می کند.

Watch Curon | Netflix Official Site

زیرنویس Curon 2020 داریا و مائورو متوجه می شوند که آنا به دلیل کابوس بی وقفه در مورد شرایط مرگ مادرش بازگشته است. در کابوس، آنا کسی را دید که شبیه به او بود، به مادرش شلیک کرد و سپس چرخید تا اسلحه را به سمت او بگیرد. همه چیز آنها را به دریاچه شهر می رساند. روزی که آنا ناپدید می شود، دوقلوها شروع به جستجوی او می کنند و پس از پشت سر گذاشتن چند اتفاق دردسرساز، سرانجام راز مرگ مادربزرگ خود را حل می کنند و راز اطراف دریاچه شهر را کشف می کنند.

این سریال در و اطراف شهر Curon Venosta (به آلمانی Graun im Vinschgau) در شمال ایتالیا و در سایر مکان‌های منطقه ترنتینو-تیرول جنوبی فیلمبرداری شد.

Curon (TV Series 2020) - IMDb

کورون به طور کلی نظرات مثبتی دریافت کرد. در Rotten Tomatoes، فصل اول دارای امتیاز 71٪ بر اساس 7 بررسی، با میانگین امتیاز 6.5/10 است. ملیسا کاماچو از Common Sense Media به نمایش 3 ستاره از 5 ستاره داد و اظهار داشت: “Curon یک انتخاب مناسب برای هر کسی است که به دنبال یک درام ماوراء طبیعی نوجوانان است، اما اگر چیزی دلخراش تر بخواهید شما را ناامید می کند.” جو کلر از Decider.com نوشت: “کورون مشکلات خود را دارد، اما دو نوجوان پیشرو و پویایی قطب مخالف آنها به اندازه کافی قانع کننده است که ما به تماشای آن ادامه دهیم.” از میان 5 ستاره، گفت: “نمایش از همان ابتدا زمینه خود را به وضوح مشخص می کند و شما را به خود جذب می کند، زیرا دوقلوهای 17 ساله داریا و مائورو زندگی خود را در کورون آغاز می کنند. اولین روز آنها در مدرسه و تمام صحنه های بعدی کاملاً طراوت بخش است زیرا آنها بر روابط کج بین نوجوانان تمرکز می کنند … همچنین، نمایش همزمان روابط بین جوانان را که دوستان و دشمنان جدیدی پیدا می کنند و بین بزرگسالان که گذشته اسرارآمیزی دارند بررسی می کند. سازندگان آن را به خوبی با گذشته ترکیب می کنند. روایت پر تعلیق نشان می دهد که بر نفرین کورون تمرکز می کند. ایده اصلی آن برای کشف خود واقعی شخص به روشی فراطبیعی گفته می‌شود، که تنها در صورتی قابل باور است که بتوانید مقدار زیادی از واقعیت معلق را هضم کنید.»

دیدگاهتان را بنویسید