دانلود زیرنویس سریال Falling Into Your Smile 2021 در دنیای فوق رقابتی ورزش های الکترونیکی، تیم تمام مردانه ZGDX OPL در جایگاه دوم قرار ندارد. ارتشی از طرفداران زن ستایشگر تیم را هر کجا که می رود دنبال می کنند.

زیرنویس سریال Falling Into Your Smile 2021 اما وقتی یکی از بازیکنان ستاره تیم از دست آسیب می‌بیند، لو سی چنگ کاپیتان بلندقد، خوش‌تیپ و بدنام ZGDX برای انتخاب جایگزین عجله نخواهد کرد.

Falling Into Your Smile Season 2: Release Date, Plot, Cast & Trailer - OtakuKart

زیرنویس Falling Into Your Smile 2021 در همین حال، تانگ یائو ریزه‌پوست و عاشق آب‌نبات چوبی، یک گیمر آماتور نوظهور است – وسواس زیادی به OPL دارد. مهارت‌های او استثنایی است، اما او معتقد است که در دنیای مردانه بازی‌های حرفه‌ای، عشق یک نهی بزرگ است – حتی اگر دوست پسر سابق او یک گیمر بود.

Falling Into Your Smile (TV Series 2021– ) - IMDb

هنگامی که مدیر تیم ZGDX از مهارت های او یاد می گیرد، با او تماس می گیرد و فکر می کند که جذب او به عنوان اولین بازیکن زن صحنه به یک کودتای بزرگ روابط عمومی کمک می کند. لو سی چنگ در ابتدا او را نادیده می گیرد، اما در نهایت موافقت می کند که او را به عنوان جانشین بپذیرد – حرکتی که پایه هواداران تیم را قطبی می کند. اما وقتی آنها شروع به شناخت بهتر یکدیگر می کنند، آیا می تواند پیوند نزدیک تری بین آنها شکل بگیرد؟

دیدگاهتان را بنویسید