دانلود زیرنویس سریال Kawaii dake ja Nai Shikimori-san 2022 یک مجموعه مانگا کمدی رمانتیک ژاپنی توسط Keigo Maki است. از فوریه 2019 در وب سایت و برنامه جیبی Kodansha’s Magazine منتشر شده است. این مانگا دارای مجوز در آمریکای شمالی توسط Kodansha USA. مجموعه تلویزیونی انیمه اقتباسی توسط Doga Kobo در آوریل 2022 نمایش داده شد.

Shikimori's Not Just a Cutie anime release date in Spring 2022 confirmed by Kawaii  dake ja Nai Shikimori-san trailer

زیرنویس سریال Kawaii dake ja Nai Shikimori-san 2022 ایزومی و شیکی موری یک زوج دبیرستانی دوست داشتنی و دوست داشتنی هستند، یعنی تا زمانی که ایزومی به طرز ناشیانه ای دچار مشکل می شود، سپس شیکی موری تبدیل به یک قهرمان بسیار باحال می شود که قلب همه را به تپش وا می دارد.

یک دختر دبیرستانی شیرین و دوست دختر ایزومی. هنگامی که ایزومی دچار مشکل می شود، شخصیت او به شخصیتی تبدیل می شود که یک دلنواز خونسرد با چشمانی خیره کننده تیزبین است که همه اطرافیان او را تحسین می کنند. او رفلکس های عالی دارد و مرتبا ایزومی را از موقعیت های خطرناک نجات می دهد. دوستانش او را Mi-chon (Mitchon) Ch. 27 و والدین Izumi او را Mi-chan (Mi-chan) صدا می زنند. او ورزشکار است و به ویژه هنگامی که ایزومی او را تشویق می کند عالی است. فصل 5، 18، 19-20 او گاهی اوقات حساس است، به خصوص زمانی که ایزومی دختران و زنان دیگری که در رسانه ها نشان داده شده اند را تحسین می کند. او دارای چند نقطه ضعف مانند آشپزی و آواز خواندن است. اگرچه در فصل بعدی مشخص شد که او همراه با مادر ایزومی درس آشپزی می‌خوانده و حالش بهتر شده است. اعتماد به نفس زمانی که او توانست به ایزومی انگیزه دهد که دروغ باشد کمی قاطعانه تر. فصل 38، 41
دوست پسر شیکی موری، که به عنوان “بچه ای شاداب و صمیمی توصیف شده است. او در تمام طول زندگی خود شانس بسیار زیادی داشته است.” نمایه های جلد 4 او نسبتاً بی ادعا است و امیدوار است مانند شیکی موری جسورتر شود. او دانش آموز خوبی است که رتبه پنجم را کسب کرده است. کلاس، فصل 11 و برخلاف شیکیموری و اینوزوکا، آشپز خوبی است.
او یکی از بهترین دوستان شیکیموری همراه با هاچیمیتسو است. او را به عنوان “ورزش”، “واقعاً خوش اخلاق، اما می تواند کمی خفن” توصیف کرده اند. نمایه های جلد 4 او در تیم والیبال با Kamiya.Ch. 40 است.
او یکی از بهترین دوستان شیکی موری به همراه نکوزاکی است. او به‌عنوان حالتی بی‌جان توصیف می‌شود.
یک بازیکن ستاره در تیم والیبال. او قد بلند و لاغر است و در مدرسه بسیار محبوب است. جلد 5 نمایه او و ایزومی با هم در کمیته کتابخانه کار می کنند. او ایزومی را دوست دارد اما وقتی از رابطه ایزومی و شیکیموری باخبر می شود، احساس درد می کند. شیکیموری به او کمک می کند تا احساسات خود را آشتی دهد.
ساروگی همکلاسی است که به عنوان بخشی از سفر مدرسه ای به کیوتو به گروه ایزومی و شیکی موری می پیوندد. او به طرز دردناکی خجالتی است و در پاسخ دادن آهسته است. نکوزاکی به داستانی اشاره می کند که در آن صندلی خود را در قطار برای پیرزنی رها می کند اما ناخواسته از یک پیرزن پیاده می شود. پس از صحبت های ایزومی با او، ساروگی قصد دارد کمی قاطعانه تر باشد.فصل 84-85
این مجموعه که توسط Keigo Maki نوشته و تصویر شده است، از فوریه 2019 در وب سایت و اپلیکیشن Kodansha’s Magazine Pocket شروع به پخش سریال کرد. یازده جلد tankōbon تا 7 ژانویه 2022 منتشر شده است. در مارس 2020، Kodansha USA انتشار دیجیتالی انگلیسی را اعلام کرد. این مجموعه در آمریکای شمالی و جلد اول آن در 27 اکتبر 2020 منتشر شد.

TOP 5 brand new anime worth watching for spring 2022 anime! – RVgamepc

زیرنویس Kawaii dake ja Nai Shikimori-san 2022 ایزومی می گوید که چگونه شیکی موری بسیار بامزه است، اما گاهی اوقات اینطور نیست، و باعث می شود که او در مورد آن غر بزند تا زمانی که او را از ضربه خوردن از یک ماشین تندرو نجات دهد.

در توالت، همکلاسی های ایزومی از معمولی بودن او مسخره می کنند، اما هنگامی که شیکیموری برمی گردد، به آنها یک تابش خیره کننده ترسناک می دهد تا با آنها درگیر نشوند. با وزش باد، آنها در مورد اتفاقی که افتاده صحبت می کنند، اما سپس شیکی موری ایزومی را از سقوط یک علامت نجات می دهد. ایزومی امیدوار است شیکی موری را در تاریخ سینما تحت تأثیر قرار دهد، اما این فیلم یک فیلم ترسناک است و او می بیند که از او دلجویی می کند. ایزومی به شیکیموری اشاره می کند که چقدر در بازی بسکتبال باحال به نظر می رسد، که شیکی موری را تشویق می کند تا بازی خود را جدی بگیرد. ایزومی به این فکر می کند که ایزومی روز کریسمس می دهد اما دستکش هایش را فراموش می کند. آنها با هم به زیارت حرم سال جدید می روند. آنها به اسکی می روند. کلاس آنها یک مراسم پرتاب لوبیا دارد. اما هنگامی که شیکی موری لیز می خورد، ایزومی در نهایت چانه خود را به سر او می زند. ایزومی نمی تواند روی درس خواندن تمرکز کند زیرا شیکی موری عینک زده است. وقتی ایزومی به او اشاره می کند که از یک بت مد در یک بیلبورد استفاده می کند، شیکی موری ظاهر خود را تغییر می دهد. شیکی موری مراقب ایزومی است. ایزومی سعی می کند یک عکس جالب از شیکیموری در مراسم تماشای گل بگیرد. ایزومی بنتو شیکیموری را امتحان می کند اما متوجه می شود که نمی تواند آشپزی کند. والدین ایزومی شیکیموری را برای تولد ایزومی می گیرند.
در حالی که ایزومی چرت می زند، شیکی موری با مادر و پدرش کنار می آید. ایزومی، شیکی موری و دوستانشان با هم به بولینگ می روند. برای روز ورزش، ایزومی شیکی موری را تشویق می کند و باعث می شود که او واقعاً عملکرد خوبی داشته باشد. ایزومی احساس تنهایی و تصادف بیشتری می کند. آنها با هم کلاس هنر می گذرانند. در حالی که یک گربه ولگرد را بلند می کنند، ایزومی سعی می کند از شیکی موری در برابر پاشیده شدن ماشین محافظت کند، اما موفق نمی شود. آنها برای تمیز کردن به خانه ایزومی می روند، اما چون والدینش بیرون هستند، شیکی موری برای بوسیدن می رود. اما پدر و مادر ایزومی برمی گردند.شیکی موری و دوستانش خواب می بینند. ایزومی و شیکی موری از یک افلاک نما بازدید می کنند که در آن نشستن مانند یک تخت است. گروه در مورد اینکه آیا برای تعطیلات تابستانی به ساحل بروند یا رودخانه بحث می کنند.
شیکی موری و دوستانش پس از دیدن پوستر مدل لباس شنا تحسین ایزومی، خرید لباس شنا می کنند.شیکی موری اواخر شب با ایزومی تماس می گیرد. در سفر تابستانی، ایزومی با توانایی آشپزی خود گروه را تحت تاثیر قرار می دهد. ایزومی سعی می کند دختر کوچکی را به تنهایی در رودخانه نجات دهد. در یک کافه، پیشخدمت دسر زیبا را به جای شیکیموری جلوی ایزومی می‌گذارد. در جشنواره تابستانی محلی، شیکی موری یک اپراتور غرفه بازی را تحت تأثیر قرار می‌دهد. ایزومی برای دیدن آتش‌بازی از یک نقطه مخفی، شیکیموری را از پله‌ها بالا می‌برد و کمک می‌گیرد. از پدرش (که اتفاقاً با مادرش آنجا بود) تا هر دوی آنها را پایین بیاورد. این باند در خانه هاچیمیتسو بازی های ویدیویی انجام می دهد. ایزومی با چوپان آلمانی شیکیموری ملاقات می کند.

5 Anime You Should Watch In Spring 2022
ایزومی برای گرفتن نوشیدنی برای گروه کلاسی خود به مأموریتی فرستاده می شود، بنابراین شیکی موری به او می پیوندد. کلاس آنها میزبان یک کافه حیوانات است. ایزومی برای انجام وظیفه در کتابخانه با هم مدرسه ای کامیا آشنا می شود اما کامیا از او انبوهی از سوالات را در مورد چگونگی ایجاد رابطه با شیکی موری می پرسد. سال گذشته، ایزومی و یک شیکیموری واقعا خجالتی با هم برای جشن زوج‌های مدرسه جفت شدند.

اما زمانی که ایزومی کاغذ مشابه خود را گم می‌کند و آنها نمی‌توانند آن را پیدا کنند، شیکی موری از ایزومی الهام می‌گیرد تا از کمیته درخواست کند تا عکس آنها را با هم بگیرند. درخواست آنها این است که موفق شد، پس از آن ایزومی به شیکی موری اعتراف می کند و آنها زوج می شوند. برای سال جاری، کامیا و ایزومی شماره یکسانی دارند، بنابراین شیکی موری از او می خواهد شماره ها را با او عوض کند. کامیا موافقت می کند اما بعد از آن احساس غمگینی می کند که او یک عشق عاشقانه را از دست داده است. فرصتی با ایزومی مهربان و صمیمی شیکی موری با احساس اینکه کامیا نسبت به ایزومی احساس دارد، شماره را پاره می کند و می گوید اشکالی ندارد که این احساسات را در خود داشته باشی و کامیا فرد خوبی است. بیا دوستان شیکی موری. ایزومی برای تولد شیکیموری که مصادف است با سالگرد یک سالگی آنها یک گردنبند می دهد. آنها برای قرار ملاقات در آکواریوم می روند. در مانگا پاداش، مادر ایزومی موهای ایزومی را کوتاه می کند اما به طور تصادفی به او چتری می زند. Shikimori تصمیم می گیرد موهایش را نیز با چتری کوتاه کند.
وقتی ایزومی مریض در خانه است و از اینوزوکا برای یادداشت های کلاسش درخواست می کند، اینوزوکا از خود می پرسد که آیا شیکیموری او را رقیبی برای محبت های ایزومی می داند یا خیر. بعداً، کامیا و شیکی موری توسط دو دختر گیارو به دلیل استفاده از زمین بسکتبال به چالش کشیده می شوند. کامیا از نکوزاکی برای حفظ دوستی آنها تشکر می کند. ایزومی به مدرسه برمی گردد و شیکی موری او را به طور خصوصی در آغوش می گیرد. پس از اینکه ایزومی و هاچیمیتسو برای شرکت در رله کلاس انتخاب شدند. مسابقه در روز ورزش مدرسه، شیکی موری، نکوزاکی و اینوزوکا به آن ملحق می شوند.

شیکیموری می تواند برای تیم امدادی زمین به دست بیاورد و باتوم را برای پیروزی تیم به اینوزوکا می سپارد. پس از آن، ایزومی یک سرماخوردگی دیگر می گیرد، بنابراین شیکی موری بازدید می کند و خودآگاه تر می شود. صندلی های کلاس به گونه ای تنظیم شده اند که شیکیموری پشت ایزومی بنشیند. آنها یادداشت های خود را رد و بدل می کنند و سپس شیکی موری پشت او را می زند. ایزومی و شیکی موری به شهربازی می روند. شیکی موری به این فکر می کند که آیا آنها در زیر نور مهتاب مانند تبلیغات تجاری می بوسند. روز بعد، دوستان شیکی موری از او در این مورد می پرسند، اما متوجه می شوند که او فقط گونه او را بوسیده است. والدین ایزومی از شیکیموری دعوت می کنند که با آنها و ایزومی به چشمه های آب گرم و سونا بروند. ایزومی و شیکی موری بستنی را از یک فروشگاه محبوب می خرند. همانطور که باند برای امتحانات نهایی آماده می شود، آنها به مطالعه در خانه شیکی موری فکر می کنند، که شیکی موری را واقعاً عصبی می کند زیرا هنوز به والدینش نگفته است که با ایزومی قرار دارد.
باند با مادر شیکی موری ملاقات می کند که حتی جدی تر و شدیدتر از شیکیموری است، اما او مشاهده می کند که شیکی موری زمانی که با او بوده بسیار خوشحال تر بوده است. ایزومی به مادر شیکی موری می گوید که آنها بیش از یک سال است که با هم قرار می گذارند و مادر شیکی موری آن را می پذیرد. وقتی شیکی موری و ایزومی روی اینکه چه کسی در فینال بهتر خواهد بود شرط بندی می کنند، شیکی موری در روز امتحان کمی فاصله گرفته و خسته به نظر می رسد. هنگامی که ایزومی می خواهد روز بعد در مورد آن صحبت کند، از خود بی خود می شود و فرار می کند، اما ایزومی به او می رسد. این گروه در مورد مسیرهای شغلی و همچنین فعالیت های سرگرم کننده ای که می توانند در سال آخر خود انجام دهند صحبت می کنند. شیکیموری برای خرید یک ژاکت به ایزومی می پیوندد. کامیا برای خرید هدایا به دختران ملحق می‌شود، و سپس یک مهمانی کارائوکه شب کریسمس تمام دخترانه برگزار می‌کند. ایزومی و شیکی موری یک رویداد چراغانی کریسمس را می بینند و بعداً هدایایی را با هم تبادل می کنند.
ایزومی شیکی موری را به خانه اش دعوت می کند تا همراه با مادرش در خانه فیلم تماشا کند. ایزومی و شیکی موری به زیارت زیارت سال نو می روند. در حالی که ایزومی و مادرش در حال خرید هستند، شیکی موری و مادرش را ملاقات می کنند. این باند بادبادک هایی برای پرواز درست می کند.

بادبادک ایزومی گم می شود اما زنی به نام ایسانا که ارشد اینوزوکا در کار نیمه وقتش است آن را پیدا می کند. آنها از مغازه بازدید می کنند و از آرزوهای شغلی اینوزوکا و ایسانا مطلع می شوند. ایزومی کتاب درسی خود را فراموش می کند و با شیکی موری در میان می گذارد. آنها از باغ وحش بازدید می کنند که در آن شیکیموری نشان می دهد که کمی از ببرها می ترسد. در کلاس اقتصاد خانگی، شیکی موری در آشپزی خود پیشرفت کرده است. این گروه برای سفر مدرسه خود به کیوتو آماده می شوند، اما به یک پسر اضافی در گروه خود نیاز دارند، بنابراین ایزومی ساروگی، پسری که به نظر می رسد به طرز دردناکی خجالتی است و خودش را نگه می دارد، انتخاب می کند.
در ژانویه 2021، حساب رسمی توییتر برای سرویس Magazine Pocket اعلام کرد که این سریال یک سریال تلویزیونی انیمیشنی اقتباسی توسط Doga Kobo دریافت خواهد کرد.  Ryota Itoh کارگردانی این سریال را بر عهده دارد و Shōhei Yamanaka به عنوان دستیار کارگردان، Yoshimi Narita بر فیلمنامه سریال و Ai Kikuchi طراحی شخصیت ها را بر عهده دارد. اولین بار در 10 آوریل 2022 در ABC و TV Asahi’s ANiMAZiNG پخش شد!!! بلوک برنامه‌نویسی. آهنگ تم آغازین «Honey Jet Coaster» از Nasuo☆ است، در حالی که آهنگ تم پایانی «Route Blue» از یوکی ناکاشیما است. Crunchyroll مجوز سریال را در خارج از آسیا صادر کرد. Muse Communication مجوز سریال را در جنوب و جنوب شرق آسیا صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید