تاریخ انتشار : یکشنبه 24 آوریل 2022 - 15:20
کد خبر : 196799

دانلود زیرنویس سریال Life After Life 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Life After Life 2022 زندگی پس از زندگی یک اقتباس تلویزیونی بریتانیایی در سال 2022 از رمان زندگی پس از زندگی است که در سال 2013 منتشر شد. داستان اورسولا تاد، زنی در نیمه اول قرن بیستم است که چرخه بی پایانی از تولد، مرگ و تولد دوباره را تجربه می کند.

دانلود زیرنویس سریال Life After Life 2022 زندگی پس از زندگی یک اقتباس تلویزیونی بریتانیایی در سال 2022 از رمان زندگی پس از زندگی است که در سال 2013 منتشر شد. داستان اورسولا تاد، زنی در نیمه اول قرن بیستم است که چرخه بی پایانی از تولد، مرگ و تولد دوباره را تجربه می کند.

بی بی سی اقتباس چهار قسمتی از رمان زندگی پس از زندگی را در دسامبر 2020 سفارش داد. در آوریل 2021، اعلام شد که توماسین مک‌کنزی و سیان کلیفورد در کنار جیمز مک‌آردل، جسیکا براون فایندلی و جسیکا هاینز با پتسی فران، هری میشل، لوری کیناستون، جاشوا هیل و ماریا لِرد در این سریال بازی خواهند کرد. پخش این سریال در 19 آوریل 2022 در BBC Two و BBC IPlayer آغاز شد.

Life After Life (TV Series 2022– ) - IMDb

زیرنویس سریال Life After Life 2022 در طول جنگ جهانی دوم، اورسولا تاد در مورد اینکه اگر دوباره با برادرش تدی وقت داشته باشد، چه کاری انجام خواهد داد. در سال 1910، او به دلیل فقدان کمک پزشکی مرده به دنیا می‌آید، اما زایمان دوباره با یک پزشک که می‌تواند مداخله کند، تکرار می‌شود و اورسولا زنده می‌ماند.

موقعیت‌های مشابهی با بزرگ‌تر شدن او اتفاق می‌افتد و اورسولا در سفری به ساحل غرق می‌شود و از پنجره به مرگ می‌افتد، اما زمانی که وقایع پس از تناسخ اندکی متفاوت اتفاق می‌افتند، از این سرنوشت اجتناب می‌کند. در حالی که به طور کلی از یک تربیت شاد و راحت لذت می برد، به نظر می رسد این چرخه مرگ و تولد دوباره او را به کودکی عمیقاً مضطرب تبدیل می کند که اغلب رویای مرگ را در سر می پروراند. در طول جنگ جهانی اول، پدر اورسولا تصمیم می گیرد در ارتش ثبت نام کند که باعث ناراحتی مادرش می شود، او به همسرش می گوید که می خواهد برای چیزی که به آن اعتقاد دارد بجنگد، اما او به انگیزه های کودکانه تر مشکوک است. به نظر می رسد این جفت تا زمانی که او می رود آشتی می کنند اما خیلی زود تماس خود را از دست می دهند.

زیرنویس Life After Life 2022 جنگ به خانواده آسیب می زند اما مادر اورسولا تمام تلاشش را می کند تا بچه ها را راضی نگه دارد. در پایان درگیری، حضور خدمتکار خانواده بریجت در جشن پیروزی در لندن، آنفولانزای اسپانیایی را وارد خانه کرد. وقایع به گونه‌ای متفاوت رخ می‌دهند که منجر به مرگ اورسولا و در موارد بعدی یکی و سپس دو خواهر و برادرش در سه نوبت می‌شود. اورسولا با تجربه چهارمین بار، بریجت را از پله‌ها به پایین هل می‌دهد تا مانع از رفتن او به جشن شود و خشم گیج‌شده مادرش را برانگیزد. پدر اورسولا برای خوشحالی خانواده اش به خانه می رسد. داستان از ابتدای قسمت به مکالمه اورسولا بالغ برمی گردد، او قبل از اینکه تدی برای خدمت در نیروی هوایی سلطنتی برود با تدی می رقصد.
در سال‌های پس از جنگ جهانی اول، اورسولا همچنان از مشکلات روانی رنج می‌برد که باعث شد والدینش او را برای دیدن یک روانپزشک به لندن بفرستند. او در حالی که در لندن است توسط عمه اش لیزی مراقبت می شود. او زمانی که عمه اش با ماشینش تصادف می کند می میرد اما پس از تناسخ از این سرنوشت اجتناب می کند. اورسولا با بزرگتر شدن شادتر می شود و در نهایت دیدارهایش را متوقف می کند.

در تولد 16 سالگی او، برادر بزرگترش موریس، دوستانش را از دانشگاه آکسفورد برای دیدار می آورد، اورسولا جذب یک دانشجوی آمریکایی هووی می شود و آنها در باغ می بوسند. دفعه بعد که دوستان موریس به دیدار هووی می آیند به او تجاوز می کنند و او باردار می شود.

او می رود تا از لیزی کمک بخواهد که او را برای سقط جنین می برد، روشی که او واقعاً درک نمی کند. او دچار مسمومیت خونی می شود و زمانی که والدینش محل اختفای او را پیدا می کنند اما زنده می ماند به بیمارستان منتقل می شود. اورسولا که تا حدودی از مادرش دور شده و با تجربه‌اش دست و پنجه نرم می‌کند، مدرسه را رها می‌کند و به عنوان منشی آموزش می‌بیند. او قبل از اینکه تنها شود و الکلی شود، شغلی پیدا می کند. او زمانی با درک ملاقات می‌کند که او به او کمک می‌کند تا خواربارهای گمشده را بردارد و آن دو به سرعت ازدواج می‌کنند.
اورسولا با درک نقل مکان می کند اما عادت به زندگی زناشویی برایش دشوار است. شوهر جدیدش نسبت به او سرد است، او را متهم به هدر دادن پول می‌کند قبل از اینکه به باشگاه تنیس می‌پیوندد و به نظر می‌رسد که در مورد داشتن یک خواهر دروغ می‌گوید. یک روز که او معتقد است او در مدرسه کار می کند، نمایندگان بانک به خانه مراجعه می کنند و می گویند که او به دلیل اعمال زور بیش از حد بر دانش آموزی شغل خود را از دست داده است، کتاب های درسی که او ادعا می کند نوشته است وجود ندارد و در مقادیر زیادی بدهی او سعی می کند از خانه فرار کند و توسط درک به شدت مورد ضرب و شتم قرار می گیرد.

او سپس فرار می کند و ابتدا به خانه دوران کودکی خود می رود و سپس نزد ایزی می ماند، اما درک او را می کشد و او را می کشد. اورسولا که دوباره زندگی می کند، اولین بوسه هاوی را رد می کند و از مسیری که آخرین زندگی اش طی کرده اجتناب می کند. او در مدرسه می ماند و به تحصیل زبان های خارجی در آکسفورد ادامه می دهد. اورسولا به مدت یک سال در مونیخ به تدریس زبان انگلیسی مشغول است. در تابستان، یکی از دوستان او را با اعضای سازمان جوانان حزب نازی، لیگ دختران آلمانی به پیاده روی می برد و در آنجا عاشق یورگن یکی از اعضای جوانان هیتلر می شود.

اما وقتی می بیند که پاسخ بی تفاوت او به یک دوست در SA که کسی را در خیابان کتک می زند، نگران می شود. پس از بازگشت به خانه، او شغل خود را به عنوان یک کارمند دولتی آغاز می کند و در وزارت کشور مشغول به کار می شود. جنگ جهانی دوم آغاز می‌شود، دو برادر کوچک‌تر اورسولا برای خدمت سربازی می‌پیوندند، برادر بزرگ‌تر او به شغل خود در خدمات کشوری ادامه می‌دهد، اورسولا با جمع‌آوری آمار حملات هوایی کار می‌کند و رابطه‌ای کوتاه با فرد راه‌آهن دارد و تدی در عملیات کشته می‌شود. اورسولا حرفه ای طولانی دارد و بازنشسته می شود اما در سنین بالا احساس می کند که کاری برای انجام دادن دارد. یک دختر کوچک در شروع یک زندگی جدید دوباره اورسولا توسط پدرش به تدی تازه متولد شده معرفی می شود.

Life After Life (TV Series 2022– ) - IMDb

دانلود زیرنویس سریال زندگی پس از زندگی اورسولا آرزو می کند که در جنگ جهانی دوم بیشتر درگیر خیال پردازی در مورد کشتن هیتلر باشد و عمیقاً نگران برادران کوچکترش، به ویژه تدی است که رابطه نزدیکی با او دارد. یک شب، زمانی که یک حمله هوایی مستقیماً به پناهگاه خانه اش اصابت کرد، می میرد.

او در آخرین لحظات زندگی اش توسط یک نگهبان حمله هوایی تسلی می یابد و به عنوان یکی در زندگی بعدی خود داوطلب می شود. اورسولا در یک حمله هوایی با فرد کشته می شود. در سال 1910، مادر اورسولا در حین زایمان از کمک پزشکی برخوردار نشد، اما موفق شد کودک را از بند ناف پیچیده شده دور گردنش آزاد کند. اورسولا که دوباره بزرگ می شود، مکرراً به معنای زندگی فکر می کند و تصمیم می گیرد که فلسفه بخواند. او به آلمان سفر می کند و در این زندگی با یورگن یک وکیل آلمانی لیبرال خصوصی ملاقات می کند. آنها ازدواج می کنند و صاحب یک فرزند دختر می شوند. خانواده او نگران این هستند که در صورت وقوع جنگ چه اتفاقی برای آنها می افتد، اما او پیشنهاد آنها را رد می کند که خانواده یا حداقل اورسولا و فردا قبل از شروع درگیری در خانه دوران کودکی او بیایند. پدرش از او می‌خواهد که در صورت شروع جنگ، هر چه سریع‌تر آنجا را ترک کند، اما او در نهایت خیلی دیر شده است، یورگن در یک حمله هوایی کشته می‌شود، گرسنه می‌ماند و بدون امید به زنده ماندن در پایان جنگ، با مسموم کردن خود و او خودکشی می‌کند. فرزند دختر. اورسولا در زندگی بعدی خود، فردی عمیقاً بیمارگونه و احساسی است. پس از مرگ برادرش، او مصمم به کشتن هیتلر می شود و با پریدن از پنجره خودکشی می کند تا فرصت این کار را پیدا کند. در زندگی بعدی، او یاد می گیرد که چگونه تیراندازی کند و به مونیخ می رود تا هیتلر را بکشد، اما توسط محافظان او مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. در زندگی بعدی اش، روانپزشک به عنوان یک دختر جوان به اورسولا می گوید که فرقی نمی کند قبلاً زندگی کرده باشد یا نه، زیرا این روشی است که او زندگی را تجربه می کند، او به تدی می گوید که او را در آخرین باری که ملاقات می کنند دوستش دارد. در خانه پدر و مادرش، خانواده درباره اینکه آیا دوباره زندگی خواهند کرد یا خیر صحبت می‌کنند و پدر اورسولا قبل از اینکه او با قطار به لندن بازگردد، درباره تجربه دوران جنگ خود با او صحبت می‌کند.

Life After Life: release date, cast interview, plot, trailer | What to Watch

نقدی در The Guardian سریال را به عنوان یک درام جذاب و احساسی توصیف کرد، اما تا حدودی فاقد روایت و وضوح کلی بود و اظهار داشت: “اولویت اصلی سریال از همان ابتدا آشکار است: گریه کردن مردم. اگر احساس می‌کنید که تحت تأثیر آسیب‌های روحی قرار گرفته‌اید. و غم و اندوه پس از آن شما درگیر یک درمان هستید. و این اندوه کاملاً اعتیادآور است.

زیرنویس سریال زندگی پس از زندگی این چیزی است که زندگی پس از زندگی را به‌طور باورنکردنی قانع‌کننده و حتی ارزشمند می‌کند، علی‌رغم اینکه از یک قسمت به قسمت دیگر تقریباً بدون طرح است.» تلگراف صداقت این اقتباس را نسبت به داستان اصلی ستود و آن را به عنوان «اقتباسی بسیار زیبا و کاملاً وفادار از پرفروش‌ترین کتاب کیت اتکینسون در سال 2013» توصیف کرد. چیزی که برای تماشاگران بریتانیایی جذابیت دارد – یک حومه شهر انگلیسی با رنگ های رز قدیمی، یک محیط زمان جنگ، یک بازیگر ستاره ای – اما با پیچ و تاب ذهنی و زمان بر آن، کاملا متفاوت است. به جانور خود تکیه کند.» یک بررسی متفاوت در I درام را «بیش از حد پیچیده» توصیف کرد، اما به این نتیجه رسید که «تولید زیبا با اجراهای قوی تقویت شد. قسمت اول در نهایت بر ساختار دشوار خود غلبه کرد و نشان داد که ممکن است هنوز زندگی در زندگی پس از زندگی وجود داشته باشد.”

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.