دانلود زیرنویس سریال Loki 2021 یک مجموعه تلویزیونی آمریکایی است که توسط مایکل والدرون برای سرویس استریم دیزنی + ساخته شده است که بر اساس کامیکس مارول با شخصیتی به همین نام ساخته شده است. این سومین مجموعه تلویزیونی در دنیای سینمایی مارول (MCU) است که توسط استودیو مارول تولید می‌شود و با فیلم‌های این فرنچایز تداوم دارد. این سریال پس از وقایع فیلم Avengers: Endgame (2019) اتفاق می‌افتد که در آن نسخه جایگزین لوکی خط زمانی جدیدی ایجاد کرد. والدرون به عنوان نویسنده اصلی و کیت هرون کارگردانی فصل اول را برعهده داشتند، اریک مارتین و دو نفر جاستین بنسون و آرون مورهد به ترتیب به عنوان نویسنده و رهبری تیم کارگردانی فصل دوم را بر عهده داشتند.

Loki' Moves Up Premiere Date, Will Release on Wednesdays - Variety

زیرنویس سریال Loki 2021 تام هیدلستون نقش خود را در نقش لوکی از سری فیلم‌ها، با گوگو امباتا راو، وونمی موساکو، یوجین کوردرو، تارا استرانگ، اوون ویلسون، سوفیا دی مارتینو، ساشا لین، جک ویال، دیوبیا اوپاری، ریچارد ای. گرانت و جاناتان بازی می‌کند. سرگردها هم بازی می کنند.

تا سپتامبر 2018، مارول استودیو در حال توسعه تعدادی سریال محدود برای دیزنی پلاس بود که بر روی شخصیت‌های پشتیبانی از فیلم‌های MCU متمرکز بود. سریالی با حضور هیدلستون در نقش لوکی در نوامبر 2018 تایید شد. والدرون در فوریه 2019 استخدام شد و هرون تا اوت همان اوت به آن ملحق شده بود. فیلمبرداری در فوریه 2020 در آتلانتا، جورجیا آغاز شد، اما در مارس 2020 به دلیل همه گیری COVID-19 متوقف شد. تولید در سپتامبر از سر گرفته شد و در دسامبر به پایان رسید. مارتین که در فصل اول به عنوان نویسنده فعالیت می کرد، مشخص شد که در فوریه 2022 تمام فصل دوم را می نویسد، به همراه بنسون و مورهد برای کارگردانی اکثر قسمت های فصل.

Loki برای اولین بار در 9 ژوئن 2021 پخش شد. فصل اول آن، شامل شش قسمت، در 14 جولای به پایان رسید و بخشی از فاز چهار MCU است. نقدهای مثبتی دریافت کرد، با تمجید از اجراها، موسیقی و جلوه های بصری. فصل دوم آن نیز شامل شش قسمت در حال ساخت است.

پس از سرقت Tesseract در طول رویدادهای Avengers: Endgame (2019)، نسخه جایگزین لوکی به سازمان مرموز Time Variance Authority (TVA)، یک سازمان بوروکراتیک که خارج از زمان و مکان وجود دارد و خط زمانی را زیر نظر دارد، آورده می‌شود. آن‌ها به لوکی یک انتخاب می‌دهند: به دلیل «نوع زمانی» بودن، از وجود پاک می‌شود، یا به اصلاح خط زمانی و توقف تهدید بزرگ‌تر کمک می‌کند. لوکی در نهایت در تریلر جنایی خود به دام می افتد و در زمان سفر می کند.[1][2][3]

زمانی که لوکی پس از فرار از نبرد نیویورک با تسراکت در سال 2012، یک جدول زمانی جدید ایجاد کرد، توسط اداره زمان واریانس (TVA) دستگیر شد. قاضی Ravonna Renslayer برای جنایات علیه “Scred Timeline”. لوکی این وضعیت را به گردن انتقام جویان می اندازد که تا سال 2012 به گذشته سفر کرده بودند، اما رنسلایر می گوید که قرار بود اعمال آنها برخلاف فرار لوکی اتفاق بیفتد. مامور موبیوس ام. موبیوس لوکی را به تئاتر تایم می برد تا اعمال ناشایست گذشته خود را مرور کند و سابقه آسیب رساندن به مردم را زیر سوال ببرد. او فاش می‌کند که لوکی، در آینده مورد نظرش، به طور ناخواسته باعث مرگ مادر خوانده‌اش فریگا می‌شود.

لوکی تلاش می‌کند فرار کند، اما پس از اینکه متوجه شد قدرت TVA از سنگ‌های بی‌نهایت بیشتر است، تسلیم می‌شود. او به تئاتر تایم باز می‌گردد و رویدادهای آینده، از جمله مرگ خودش به دست تانوس را تماشا می‌کند. سپس موافقت می‌کند که به موبیوس کمک کند تا نسخه دیگری از لوکی را شکار کند، که چندین مامور TVA را می‌کشت و اتهامات بازنشانی خط زمانی آن‌ها را می‌دزدید.

Tom Hiddleston on The Evolution of Loki: From Villain to Hero and Back |  Den of Geek

زیرنویس Loki 2021 لوکی در سال 1985 به یک مأموریت TVA به محل حمله “تغییر” به اوشکوش، ویسکانسین می‌پیوندد، جایی که او متوقف می‌شود و سعی می‌کند راه خود را برای ملاقات با نگهبانان زمان، که TVA ادعا می‌کند آنها و خط زمانی مقدس را ایجاد کرده‌اند، معامله کند.

Renslayer با دخالت بیشتر لوکی مخالفت می کند، اما موبیوس او را متقاعد می کند که به او فرصت دیگری بدهد. لوکی در مورد فایل‌های TVA تحقیق می‌کند و این نظریه را مطرح می‌کند که Variant در نزدیکی رویدادهای آخرالزمانی پنهان شده است، جایی که اقدامات آنها بر جدول زمانی تأثیر نمی‌گذارد. لوکی و موبیوس این احتمال را با بازدید از پمپئی در سال 79 پس از میلاد تأیید کردند، قبل از اینکه نتیجه بگیرند که واریانت در طول طوفانی در سال 2050 آلاباما پنهان شده است. در آنجا آنها توسط Variant که چندین نفر از مردم محلی و مامور TVA هانتر B-15 را مسحور می کند، کمین می کنند.

The Variant نشان می دهد که نسخه زنانه لوکی است و پیشنهاد او برای سرنگونی زمان نگهبانان را رد می کند. او هزینه‌های بازنشانی دزدیده شده را به نقاط مختلف در امتداد تایم لاین مقدس ارسال می‌کند، که خطوط زمانی متعددی را فعال کرده و شاخه‌ای ایجاد می‌کند که TVA را به هم می‌زند. او دور می شود و لوکی او را دنبال می کند.
با حواس پرتی TVA، Variant به مقر آنها می رسد و تلاش می کند تا نگهبانان زمان را پیدا کند، اما توسط لوکی دنبال می شود و با آنها روبرو می شود. آنها توسط Renslayer مورد حمله قرار می‌گیرند و لوکی از تمپد استفاده می‌کند تا هر دوی آنها را به 2077 Lamentis-1، قمری که در شرف له شدن توسط یک سیاره است، از راه دور منتقل کند.

تمپاد تمام می شود و به طور جادویی توسط لوکی پنهان می شود. The Variant که توسط سیلوی ساخته می شود، موافقت می کند که با لوکی برای شارژ آن همکاری کند. آنها مخفیانه سوار قطاری می شوند که به سمت کشتی می رود، یک سفینه فضایی تخلیه که می تواند تمپد را دوباره شارژ کند، اما لوکی مست می شود و توجه ها را به خود جلب می کند. این منجر به درگیری با نگهبانانی می شود که او را از قطار به بیرون پرت می کنند.

سیلوی او را تعقیب می کند، اما متوجه می شود که TempPad شکسته است. این دو به پای پیاده ادامه می دهند و قصد دارند کشتی را فرماندهی کنند تا بتوانند قبل از نابودی Lamentis-1 فرار کنند. در راه، سیلوی فاش می‌کند که کارگران TVA در واقع انواعی از مردم زمین هستند. لوکی و سیلوی از میان نگهبانان و انبوهی از مردم که سعی در سوار شدن به کشتی دارند با هم مبارزه می‌کنند، اما شهاب‌سنگ‌های سیاره‌ای که می‌روند قبل از اینکه بتوانند سوار کشتی شوند، آن را نابود می‌کنند.
سیلوی به لوکی می گوید که در کودکی از TVA فرار کرده است.

آنها یک پیوند عاشقانه ایجاد می کنند، که یک جدول زمانی منحصر به فرد ایجاد می کند و به TVA هشدار می دهد که آنها را قبل از نابودی Lamentis-1 پیدا و دستگیر کند. موبیوس لوکی را در یک حلقه زمانی از خاطره بدی که از سیف دارد رها می کند در حالی که سیلوی خاطرات B-15 را باز می کند تا ثابت کند که B-15 یک نوع است.

Renslayer به Mobius می‌گوید که C-20 بر اثر یک اختلال روانی مرده است، اما Mobius ضبط شده‌ای از Renslayer پیدا می‌کند که در حال بازجویی از یک C-20 سالم است، که اصرار دارد کارگران TVA همه گونه‌های مختلف هستند. موبیوس لوکی را از حلقه زمان آزاد می کند، اما Renslayer با آنها مقابله می کند و موبیوس را “هرس” می کند. Renslayer لوکی و سیلوی را نزد Time-Keepers می برد که دستور حذف لوکی و سیلوی را می دهند. با کمک B-15، لوکی و سیلوی رنسلایر و نگهبانان زمان را شکست می دهند. سیلوی یکی از Time-Keepers را سر برید، اما قبل از اینکه یک Renslayer بهبودیافته لوکی را هرس کند، متوجه می‌شود که آن‌ها اندرویدی هستند. سیلوی بر Renslayer غلبه کرده و حقیقت را طلب می کند. در یک صحنه در میان اعتبار، لوکی بیدار می شود که توسط چندین نوع دیگر لوکی احاطه شده است.

Renslayer به سیلوی می‌گوید که وقتی لوکی هرس شد، او در پایان زمان به Void فرستاده شد، جایی که هیچ چیز از آن برنگشته است. آنها استنباط می کنند که خالق واقعی TVA در آن سوی Void پنهان شده است. طلسم TVA Miss Minutes برای مدتی متوقف می‌شود تا اینکه سربازان TVA سیلوی را محاصره می‌کنند، که خودش را هرس می‌کند و به زودی با موبیوس در Void ملاقات می‌کند. پس از بازجویی از B-15، Renslayer قصد دارد به خالق واقعی TVA برسد.

در همین حال، گونه های دیگر لوکی به لوکی می گویند که یک موجود ابر مانند عظیم به نام Alioth همه چیز را در Void نابود می کند. پس از مواجهه با یک گروه دوم لوکی که به درگیری داخلی می پردازند، لوکی کلاسیک به لوکی، تمساح لوکی و بچه لوکی کمک می کند تا فرار کنند. آنها با موبیوس و سیلوی روبرو می شوند و موبیوس با استفاده از تم پدی که سیلو با خود آورده بود به TVA برمی گردد.

سیلو تلاش می کند تا آلیوث را مسحور کند در حالی که لوکی حواسش را پرت می کند، اما آنها شکست می خورند تا اینکه لوکی کلاسیک خود را قربانی ایجاد توهم آسگارد برای جلب توجه آلیوث می کند. لوکی و سیلوی با موفقیت آلیوث را با هم مسحور می کنند و این موجود راه را به قلعه ای فراتر از Void به آنها نشان می دهد.
Renslayer به سیلوی می‌گوید که وقتی لوکی هرس شد، او در پایان زمان به Void فرستاده شد، جایی که هیچ چیز از آن برنگشته است. آنها استنباط می کنند که خالق واقعی TVA در آن سوی Void پنهان شده است. طلسم TVA Miss Minutes برای مدتی متوقف می‌شود تا اینکه سربازان TVA سیلوی را محاصره می‌کنند، که خودش را هرس می‌کند و به زودی با موبیوس در Void ملاقات می‌کند. پس از بازجویی از B-15، Renslayer قصد دارد به خالق واقعی TVA برسد.

در همین حال، گونه های دیگر لوکی به لوکی می گویند که یک موجود ابر مانند عظیم به نام Alioth همه چیز را در Void نابود می کند. پس از مواجهه با یک گروه دوم لوکی که به درگیری داخلی می پردازند، لوکی کلاسیک به لوکی، تمساح لوکی و بچه لوکی کمک می کند تا فرار کنند. آنها با موبیوس و سیلوی روبرو می شوند و موبیوس با استفاده از تم پدی که سیلو با خود آورده بود به TVA برمی گردد.

Loki Movie 2021: Is there going to be a new film in cinemas? -  GameRevolution

پس از اینکه Miss Minutes اطلاعات خالق TVA، “He Who Remains” را به او داد، Renslayer برای یافتن “اراده آزاد” راهی ماموریت می شود. B-15 با نشان دادن یک نوع Renslayer که معاون مدرسه است، به سربازان TVA ثابت می‌کند که آن‌ها مدل‌های مختلفی هستند.

در همین حال، در سیتادل در پایان زمان، او که باقی می‌ماند به لوکی و سیلوی می‌گوید که با استفاده از Alioth برای از بین بردن جدول‌های زمانی متناوب، به جنگ چندجانبه‌ای بین نسخه‌هایش پایان داد و TVA را برای حفظ این صلح ایجاد کرد.

همانطور که او خسته شده است، او به آنها یک انتخاب پیشنهاد می دهد: او را بکشید و خطر جنگ چندجانبه دیگری را به خطر بیندازید یا او را در نظارت بر TVA و یک جدول زمانی منحصر به فرد جایگزین کنید. سیلوی می‌خواهد او را بکشد، اما لوکی از او التماس می‌کند که متوقف شود. آنها می بوسند، اما سیلوی لوکی را به مقر TVA می فرستد. او در نهایت او را که باقی می‌ماند می‌کشد و یک جهان چندگانه با جدول‌های زمانی متناوب ایجاد می‌کند که TVA نمی‌تواند آن‌ها را هرس کند. در مقر TVA، لوکی به موبیوس و B-15 در مورد نسخه‌های He Who Remains هشدار می‌دهد، اما آنها او را نمی‌شناسند و لوکی می‌بیند که مجسمه یکی از انواع جایگزین مجسمه‌های نگهبانان زمان شده است.

تا سپتامبر 2018، مارول استودیوز در حال توسعه چندین سری محدود برای سرویس استریم شرکت مادر خود، Disney+ بود که بر روی شخصیت‌های پشتیبانی از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول (MCU) متمرکز می‌شد که در فیلم‌های خود بازی نکرده بودند، مانند Loki. انتظار می‌رفت بازیگرانی که شخصیت‌های فیلم‌ها را به تصویر می‌کشیدند، نقش‌های خود را برای سریال محدود بازی کنند. انتظار می‌رفت این سریال هر کدام شش تا هشت قسمت باشد و «بودجه‌ای سنگین» داشته باشد که با تولیدات یک استودیو بزرگ رقابت می‌کند. این سریال توسط مارول استودیو تولید می شود، نه تلویزیون مارول که سریال های تلویزیونی قبلی را در MCU تولید می کرد. اعتقاد بر این بود که کوین فایگی، رئیس استودیوی مارول، در ساخت هر سری «نقش عملی» را ایفا می‌کند، که بر «تداوم داستان» با فیلم‌ها تمرکز می‌کند و بازیگرانی را که قرار است نقش‌های خود را از سریال بازی کنند، انجام دهد. فیلم ها. مدیر عامل دیزنی باب ایگر در ماه نوامبر تایید کرد که سریالی با محوریت لوکی در حال توسعه است و انتظار می‌رود که تام هیدلستون دوباره نقش خود را از سری فیلم‌ها بازی کند.

انتظار می رفت که این سریال به دنبال لوکی باشد زیرا او “در طول تاریخ بشر به عنوان یک تأثیرگذار بعید بر رویدادهای تاریخی ظاهر می شود”. استودیوی مارول تصمیم گرفت سریالی درباره لوکی بسازد، زیرا او هزاران سال در MCU زندگی کرده بود و یک سریال می‌توانست جای خالی ماجراهای مختلف دیده نشده او را پر کند. این مجموعه همچنین فرصتی برای مارول استودیو فراهم کرد تا با هیدلستون بیشتر کار کند، شخصیت فراتر از نقش مکمل او در فیلم‌ها را کشف کند و به او نشان دهد که به جای توسعه روابط خود با ثور، روابط جدیدی ایجاد می‌کند. این باعث شد تا حضورهای قبلی فیلم لوکی یکپارچگی خود را حفظ کنند، بنابراین سری مجبور به بازخوانی آن خطوط داستانی نبود.

هیدلستون مرگ لوکی در فیلم Avengers: Infinity War (2018) را پایان عاطفی شخصیت خود می‌دانست، اگرچه هنگام فیلمبرداری صحنه مرگ می‌دانست که در فیلم Avengers: Endgame (2019) ظاهر کوتاهی خواهد داشت. در آن صحنه پایان بازی، نسخه 2012 لوکی از فرار با Tesseract دیده می شود، که نویسندگان قصد نداشتند مجموعه تلویزیونی آینده را راه اندازی کنند، زیرا لوکی در آن زمان برنامه ریزی نشده بود. هیدلستون هنگام فیلمبرداری صحنه در سال 2017 از جایی که لوکی با Tesseract رفته بود بی‌اطلاع بود و تا حدود شش هفته قبل از انتشار Infinity War از برنامه‌های لوکی مطلع نشد. او برنامه‌های سریال را تا زمان اعلام رسمی در سال ۲۰۱۸ مخفی نگه داشت و بعداً ابراز هیجان کرد که می‌تواند لوکی را به گونه‌ای متفاوت با استفاده از نسخه قبلی این شخصیت و تماس او با مخالفان جدید و «مهم‌تر» توسعه دهد.

دیدگاهتان را بنویسید