تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 جولای 2022 - 22:30
کد خبر : 197569

دانلود زیرنویس سریال Prima Doll 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Prima Doll 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Prima Doll 2022 داستان بر روی عروسک های مکانیکی مستقل یا خودکار متمرکز است. آنها در Kuronekotei کار می کنند، یک کافی شاپ که در گوشه منطقه پنجم پایتخت امپراتوری قرار دارد. با این حال، آنها در ابتدا به عنوان سلاح برای یک جنگ بزرگ ساخته شدند که چند سال پیش به

دانلود زیرنویس سریال Prima Doll 2022 داستان بر روی عروسک های مکانیکی مستقل یا خودکار متمرکز است. آنها در Kuronekotei کار می کنند، یک کافی شاپ که در گوشه منطقه پنجم پایتخت امپراتوری قرار دارد. با این حال، آنها در ابتدا به عنوان سلاح برای یک جنگ بزرگ ساخته شدند که چند سال پیش به پایان رسید. اکنون آنها بازسازی شده اند و کیمونوهای براق پوشیده اند.

Key and Bibury Animation Announce Prima Doll Original Anime for 2022

زیرنویس سریال Prima Doll 2022 خوب، من یک استخوان برای انتخاب با تروپ های انیمه دارم. من بسیاری از توطئه‌های داستان BS را می‌بخشم، چیزهایی را که بی‌معنی هستند، نادیده می‌گیرم، “خب، این فقط انیمه است”، اما اگر مجبور باشم سری‌های دیگری را مرور کنم که در آن به دلایلی دولت تصمیم گرفت با استفاده از سلاح‌های حساس جنگ را آغاز کند. کشتار جمعی به شکل دخترانی بامزه که به کافه‌ها می‌روند یا خدمتکار می‌شوند یا هر شغلی که بهتر است آن‌ها را در لباس Moe du jour قرار دهم، من خودم از خشم محض به یک سلاح کشتار جمعی تبدیل می‌کنم. چرا هر کشوری منابع خود را به آن اختصاص می دهد؟ چه هدفی را دنبال می کند؟ آیا نوعی مزیت استراتژیک وجود دارد؟ آیا نیروهای دشمن شروع به قتل هر دختر بامزه ای که می بینند فقط در صورت تبدیل شدن به یک ربات آغاز نمی کنند؟

اینها سوالاتی هستند که هر بار که سریال هایی را که عروسک پریما جدیدترین آنهاست را تماشا می کنم شب ها بیدارم می کند. این چیه که میگی؟ “خیلی سخت بهش فکر نکن کیتلین”؟ نه، در واقع، من خیلی سخت به آن فکر خواهم کرد، زیرا بسیار بسیار خسته هستم و فکر کردن به چیزها خیلی سخت و عصبانی شدن در مورد آنها یک مکانیسم دفاعی است، دقیقاً مانند دختران در عروسک پریما.

این یک مفصل کلیدی است، بنابراین می‌دانستم که رفتن به آن برای غم‌انگیز بودن واقعاً بسیار سخت است، اما برای اینکه چقدر بی‌مزه خواهد بود، آماده نبودم. نیمه اول اوج موبلوب است، با دختری بامزه با صدای جیر جیر که به نظر می رسد حدوداً هشت ساله است، اما با سینه های بزرگ و ران های براقش که در ابتدایی ترین کارهای ابتدایی تلاش می کند و شکست می خورد و بعد مانند یک نوزاد ناامید غرغر می کند. او نمی تواند آن را با هم جمع کند. من در اواسط دهه 00 از طرفداران انیمه بودم. من قبلاً میلیون ها سریال از این دست را دیده ام و خیلی ترجیح می دهم دیگر یکی از آنها را نبینم، متشکرم. سپس در نیمه دوم به ویولت اورگاردن با نرخ پایین تبدیل می‌شود، زمانی که یک ربات به‌طور مرموزی احیا شده است که متوجه می‌شود هیچ خاطره‌ای از دختر کوچکی که او را می‌پرستد ندارد.

همانطور که گفتم، واقعاً، واقعاً، واقعاً می خواهد شما غمگین باشید. در این تراژدی همه چیز مانند سگی که در جاده کشتار می غلتد می غلتد و از شما التماس می کند که برای این دختر کوچک بیچاره اشک بریزید که تا آنجایی که من می توانم بگویم با یک لولای بدون روغن در یا شاید چارچوب فلزی ارزان قیمت من صداگذاری می شود. اما احساسات به اندازه شخصیت هایی که آنها را بیان می کنند مصنوعی هستند، بدون هیچ ردی از انسانیت یا اصالت. سرد و حساب شده است، به طور بدبینانه توسط یک کمیته تصور شده است نه انسانی که برای گفتن یک داستان رانده شده است.

عروسک پریما ورودی به ژانر انیمه ای نیست که مورد علاقه من است – که هنوز هم isekai طلسم برده داری است، بسیار متشکرم – اما هنوز هم سطح پایینی دارد. با سرمایه داری فریبنده بس است.

Prima Doll Anime Release Date, Expected Plot and Where to Watch

زیرنویس Prima Doll 2022 اگر چیزی برای عروسک پریما وجود داشته باشد، آن جلوه های بصری است. نه این که آنها به شدت منحصر به فرد یا هر چیز دیگری باشند، اما در نقطه ای شیرین بین زیبا و بامزه قرار می گیرند، و زیبایی “استیمپانک، اما با کیمونو” بسیار خوب است. همه افراد بدون نشانگرهای مخصوص فتیش منحصر به فرد به نظر می رسند – گوش های حیوانات گکا استثنا قابل توجه است – و طراحی یوگیری کاملاً زیبا است. من حتی نحوه تمایز بین ماشین‌ها و اتومات‌ها را از نظر بصری بسیار دوست دارم – اولی از نظر ظاهری انسانی‌تر است در حالی که دومی حال و هوای قدیمی ربات‌ها دارد، به‌ویژه وقتی سلاح‌های درجه نظامی خود را از دست داده باشند. این همان نمایشی است که می‌خواهم برای آن کتاب هنری بخرم، صرف نظر از اینکه چه احساسی نسبت به داستان داشتم.

و این طرح در حال حاضر زیاد انجام نمی شود، اگرچه این عمدتاً از نظر احساس مقدماتی است. ایده تغییر کاربری خودکارها پس از انجام نقش اصلی آنها در جنگ، چندان بد نیست، اما بی گناهی چشمان درشت هایزاکورا و اتکا به خطوط سهامی مانند “من تمام تلاشم را خواهم کرد!” و به نظر می رسد “ugyu” به داستان یا شخصیت لطف زیادی نمی کند. جدیت او شیرین است، و حتی اگر بدانیم که تلاش او برای بازگرداندن یوگیری به زندگی برای چیو کوچک محکوم به شکست است، انگیزه او مهربانانه است، و آواز مبهم بدون لحن که او دو بار در این قسمت استفاده می کند، اگر نه دقیقاً ظریف است. حداقل با ظرافت روی پتک روی یخ برخورد نمی شود. من هنوز نمی‌خواهم آن را پیش‌نمایش خوب بنامم، اما هنوز هم به خوبی مدیریت می‌شود. موضوع بیشتر این است که به نظر می رسد هیچ طرحی وجود ندارد به جز اینکه خودکارها به عنوان پیشخدمت تغییر کاربری داده اند، در حالی که نوادگان پروفسور از پنج دقیقه اول فقط به نوعی قوها در اطراف خود هستند که متعارف و مرموز هستند. احتمالا هایزاکورا از آهنگ خود برای پایان دادن به همه جنگ ها و نجات جهان برای همیشه استفاده خواهد کرد.

با این حال، توطئه های بدتری وجود دارد، و بسیاری از آنها به اپیزودهای نرم و زیبای این یکی متصل نیستند. آنقدر به موی قدیمی نزدیک می‌شود که واقعاً برای من کار می‌کند، اما همچنین احساس می‌کند که کمی بیشتر از یک نمایش معمولی CGCT دارد، و ممکن است نشان دهد که پیام مناسبی در زیر تمام رنگ‌های صورتی دارد. اگر به دنبال شیرینی با پتانسیل داستانی هستید، این باید چند قسمت ارزش داشته باشد تا ببینید به کجا می رسد.

Key's Prima Doll Mixed Media Project Gets TV Anime in 2022

بخشی از من مثل یک ریاکار احساس می‌کنم، به همان اندازه که من نسبت به عروسک پریما منفی هستم، علی‌رغم اینکه لبخند آرسنوتوریا تصوری متوسط ​​تا مثبت دارد. اما در حالی که من کاملاً متوجه می شوم که چرا کسی دومی را غیرعادی و غیرقابل تحمل می داند، آنقدر جذابیت در جلوه های بصری و جهت داشت که می توانستم جذابیت را ببینم. با این حال، اینجا؟ تقریبا از همان ثانیه های اول از این نمایش خسته شده بودم.

من حتی نمی‌توانم واقعاً آن را توجیه کنم، جز اینکه سعی می‌کنم توضیح دهم که چگونه هر تصمیم زیبایی‌شناختی به نظر من را آزار می‌دهد. شخصیت‌هایی هستند که بیش از حد طراحی شده‌اند، همان‌طور که اصطلاح «عروسک» به آن اشاره می‌کند، براق و پلاستیکی هستند، اما بدیهی است که به‌عنوان دلسوز انسانی دیده می‌شوند. اجراهای آوازی یکنواختی وجود دارد که با صدای جیغ و مصنوعی چیوو دختر کوچکی که هر بار که صحبت می‌کند پرده گوشم را از بین می‌برد، چه رسد به آواز خواندن. روشی وجود دارد که او در تلاش خود برای یک داستان غم انگیز بدون اینکه هرگز بازیگران خود را خارج از «دختر انیمه ناز» و «دختر ربات انیمه ناز» توسعه دهد، عجله می کند، اما به نظر می رسید که متقاعد شده است که در لحظات پایانی خود تمام رشته های قلب روی کره زمین را به خود جذب می کند.

این فقط در تمام تلاش‌هایش به طرز خیره‌کننده‌ای توخالی است، خواه تراژدی ساخاری باشد یا طنز جذاب. و این مایه شرمساری است زیرا عناصر یک داستان جالب در اینجا وجود دارد، حتی اگر از انبوه داستان های غم انگیز ربات بیرون بکشد که انیمه ها و رمان های تصویری برای سال ها از آن استفاده کرده اند. در عوض فقط تلاشی پوچ برای بازآفرینی مضطرب آن داستان‌های گذشته بدون هیچ‌کدام از کارها وجود دارد. همراه با سرعتی که هم ضعیف و هم شتابزده است، و شما یک نمایش برتر خواهید داشت که به اندازه شخصیت های اصلی آن رباتیک است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها