دانلود زیرنویس سریال Takt Op. Destiny 2021 (به ژاپنی: Takuto Opus، هپبورن: Takuto Ōpasu، سبک شده به عنوان takt op. یا {tákt: op.}) یک پروژه ترکیبی درباره موسیقی کلاسیک است که توسط Bandai Namco Arts و DeNA تولید شده است. یک مجموعه تلویزیونی انیمه است. توسط MAPPA و Madhouse با عنوان Takt Op. Destiny از اکتبر تا دسامبر 2021 پخش شد. یک بازی موبایلی توسعه یافته توسط Game Studio با عنوان Takt Op. Unmei wa Akaki Senritsu no Machi o در سال 2022 منتشر خواهد شد.

Takt Op. Destiny (2021)

دانلود زیرنویس Takt Op. Destiny 2021 در سال 2047 اتفاق می‌افتد، دنیای آینده‌ای که در آن موسیقی نمی‌تواند آزادانه پخش شود زیرا هیولاهایی به نام D2s را جذب می‌کند. موسیقی که توسط انسان ها تولید می شود و به سمت منبع موسیقی کشیده می شوند و تلاش می کنند آن را از بین ببرند زیرا تنها چیزی است که می تواند به آنها صدمه بزند و بکشد. برای مبارزه با D2s، سازمان بین المللی Symphonica و Musicarts قدرت خود را برای دفاع از شهرها در برابر D2 ترکیب می کنند. ..

Takt Op. Destiny Episode 5 Release Date, Timing And Where To Watch?

رهبر ارکستری که با Destiny پیمان می بندد. موسیقی را بر همه چیز ترجیح می دهد. عموماً تنبل و غیردوستانه به نظر می رسد، اما به موسیقی وسواس دارد و مهارت های برجسته ای در پیانو دارد. پدرش کنجی آساهینا، رهبر ارکستر معروفی بود که 10 سال پیش توسط او کشته شد. D2s بازوی راست Takt توانایی تبدیل شدن به یک سلاح قدرتمند را دارد که می تواند به باتوم هادی تبدیل شود و Destiny را برای مبارزه با D2s هدایت کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید