تاریخ انتشار : پنج‌شنبه 21 جولای 2022 - 15:53
کد خبر : 197617

دانلود زیرنویس سریال The Cook of Castamar 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Cook of Castamar 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Cook of Castamar 2021 آشپز کاستمار یک مجموعه تلویزیونی درام دوره‌ای اسپانیایی است که اقتباسی از رمانی به همین نام اثر فرناندو جی مونیز است که میشل جنر و روبرتو انریکز در آن بازی می‌کنند. داستان در اوایل قرن هجدهم مادرید می گذرد و داستان عاشقانه بین یک آشپز آگورافوبیک و

دانلود زیرنویس سریال The Cook of Castamar 2021 آشپز کاستمار یک مجموعه تلویزیونی درام دوره‌ای اسپانیایی است که اقتباسی از رمانی به همین نام اثر فرناندو جی مونیز است که میشل جنر و روبرتو انریکز در آن بازی می‌کنند. داستان در اوایل قرن هجدهم مادرید می گذرد و داستان عاشقانه بین یک آشپز آگورافوبیک و یک اشراف زاده بیوه را دنبال می کند.  این فیلم که توسط Buendía Estudios تولید شد، ابتدا از فوریه تا مه 2021 در Atresplayer Premium پخش شد.

دانلود زیرنویس سریال The Cook of Castamar 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Cook of Castamar 2021 داستان داستانی در سال 1720 در مادرید، در زمان سلطنت فیلیپ پنجم می‌گذرد. پس از از دست دادن پدرش، کلارا بلمونته (میشل جنر) دچار آگورافوبیا می‌شود و به آشپزخانه‌ها پناه می‌برد، جایی که احساس امنیت می‌کند. او شروع به کار به عنوان آشپز در آشپزخانه های دوک کاستمار (روبرتو انریکز) می کند که با تراژدی مرگ همسر باردارش مشخص شد.

La cocinera de Castamar اقتباسی از رمانی به همین نام اثر فرناندو جی. مونیز است. تولید شده توسط Buendía Estudios ، ایجاد شده توسط تاتیانا رودریگز و کارگردانی اینیاکی پنافیل و نوربرتو لوپز آمادو ، این سریال در مکان‌های بیرونی در مادرید، سگویا و کوئنکا فیلمبرداری شد. کاخ دوک، کاستمار، توسط Palacio del Infante Don Luis در Boadilla del Monte به تصویر کشیده شده است. فیلمبرداری 4 ماه طول کشید و در دسامبر 2020 به پایان رسید. این مجموعه شامل 12 قسمت با مدت زمان تقریباً 50 دقیقه است. موسیقی توسط ایوان پالومارس ساخته شده است.

این مجموعه در 21 فوریه 2021 در Atresplayer Premium برای اولین بار پخش شد. پخش هفتگی پخش رایگان آنتنا 3 از 8 آوریل تا 24 ژوئن 2021 به طول انجامید و پس از جمع کردن ارقام بیننده به ارقام خطی معمولی تلویزیون (11.8٪ سهم مخاطب) به رتبه بندی مخاطبان خوبی دست یافت.

دیگو، دوک کاستمار، پس از از دست دادن همسر مورد علاقه خود، آلبا، در یک تصادف سواری در دوران بارداری خود، منزوی شده است و دو سال بعد از پایان دادن به عزاداری خود امتناع می کند. پادشاه اسپانیا، همراه با مادر دیگو، مرسدس، نگران هستند و می خواهند که دیگو به خدمت در شورای سلطنتی بازگردد. پادشاه دیگو را متقاعد می‌کند تا در کاستمار مهمانی برگزار کند تا پایان عزاداری خود را نشان دهد و مرسدس به همراه مارکیز انریکه دی آرکونا، برای ایجاد مسابقه بین دیگو و زن جوانی به نام آملیا کاسترو، توطئه می‌کنند. مرسدس از آملیا دعوت می کند تا در کاستمار بماند، به این امید که پسرش عاشق او شود. او نمی‌داند که انریکه آملیا را تحت کنترل خود دارد و امیدوار است از او به عنوان یک زن درونی استفاده کند تا دیگو را که از ازدواج با زنی که دوستش داشت متنفر است، پایین بیاورد.

در همین حال، کلارا بلمونته، یتیمی که از زمان مرگ پدرش در جنگ دچار آگورافوبیا شده است، توسط فرای خوان، راهب و دوست پدرش، توصیه می‌شود که در آشپزخانه‌های Castamar شغلی داشته باشد – او باید برای ساختن از لاودانوم استفاده کند. سفر بدون غلبه بر ترس او با روزالیا، یکی از بخش های دیگو که دارای ناتوانی یادگیری است، دوست می شود. مدت کوتاهی پس از ورود کلارا، خانه دار سر آشپز را در حال رابطه نامشروع می گیرد و او را اخراج می کند. کلارا که در تمام زندگی اش آشپزی را دوست داشته و فوق العاده با استعداد است، مسئولیت را بر عهده می گیرد. غذا چشمگیر است و کلارا به عنوان سر آشپز معرفی می شود. در طبقه بالا در مهمانی، لیدی سول مونتیخوس رابطه خود را با فرانسیسکو مارلانگو جوان زیر بینی شوهر پیرش ادامه می دهد. دوست دیگو، آلفردو نیز برخلاف قضاوت بهتر خود، رابطه خود را با ایگناتیو، دوست انریکه ادامه می دهد. انریکه با آملیا می خوابد و باعث بارداری او می شود. آملیا به سول اعتماد می کند و انریکز از این رابطه به عنوان اهرمی بیشتر برای مجبور کردن آملیا به دیگو استفاده می کند.

وقتی پادشاه در راه رفتن به مهمانی گم می شود، کلارا او را در انبار شراب، در میان یک قسمت روان پریشی پیدا می کند. او که از گناه دیوانه شده است، معتقد است که نباید پادشاه شود و در حالی که کلارا از او پرستاری می کند، نامه کناره گیری می دهد. او و دیگو سعی می کنند همه اینها را پنهان نگه دارند، اما ملکه به ساقی دیگو، ملکیادس الکیزا، که جاسوس او است، دستور می دهد تا نامه را پیدا کند. دیگو کنجکاوی الکویزا را کشف می کند و به جای آن تصمیم می گیرد خودش نزد ملکه برود. او قبول می کند که راز را حفظ کند.

زیرنویس سریال The Cook of Castamar 2021 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Cook of Castamar 2021 با پذیرفتن نقش دبیر شورا، دیگو شروع به عاشق شدن نه با آملیا، بلکه با کلارا می کند. در همین حال، آملیا گرفتار انریکه‌ای بی‌صبر می‌شود که توسط لیدی سول – تنها کسی که می‌داند آملیا را باردار کرده – باج می‌گیرد تا در ازای سکوت او در این مورد، شوهرش را بکشد. آملیا در برادر دیگو، گابریل، آرامش پیدا می‌کند، که در ابتدا به دلیل اصل و نسب سیاه‌پوستش، او را نادیده گرفت. او او را از اقدام به خودکشی نجات می‌دهد، اما او همچنان حقیقت را از او پنهان می‌کند و در عوض به سول روی می‌آورد، که به او کمک می‌کند تا دیگو را مصرف کند و یک برخورد جنسی را ترتیب دهد. دیگو با این باور که ناموس او را به خطر انداخته است، موافقت می کند که با او ازدواج کند. در همین حال، کلارا از کشف اینکه پدرش هنوز زنده است و به دلیل ادعای دروغین قتل علیه او پنهان شده است، متحیر می شود.

تراژدی زمانی رخ می دهد که روزالیا در حین ملاقات یک خواننده محبوب کاستراتو فوت می کند. کلارا که قول داده بود از او مراقبت کند، دچار گناه می شود و او را به دیگو نزدیک می کند. سول به طور فزاینده ای ناامید می شود تا از شوهرش فرار کند که نزدیک به کشف رابطه او با فرانسیسکو است. در حالی که آینده آملیا ظاهراً مطمئن است، انریکه قتل را ترتیب می دهد، اما فرانسیسکو را در این روند آماده می کند. برای ساکت نگه داشتن دخالت خود، سول مجبور می شود خود فرانسیسکو را بکشد. انریکه همچنین تلاش می کند تا کلارا را با افشای اینکه پدرش به جرم قتل به دار آویخته شود، بیرون کند. کلارا پریشان در طوفان گم می شود و برای چند روز بسیار بیمار است. دیگو او را نجات می دهد و از او پرستاری می کند و به عشق خود به او اعتراف می کند. او آماده است تا عنوان خود را برای ازدواج با او کنار بگذارد، اما زمانی که پادشاه و ملکه متوجه می شوند، بارداری آملیا برای او فاش می شود تا اطمینان حاصل شود که او به او وفادار می ماند، زیرا او معتقد است که او پدر است.

گابریل، مشکوک به اینکه انریکه و سول مطالب باج خواهی در مورد آملیا دارند، شروع به تحقیق می کند. با این حال، انریکه، او را به عنوان یک تهدید می بیند، ترتیبی می دهد که او را ربوده و به بردگی بفروشند. در حالی که کلارا و دیگو به دنبال شواهدی هستند که بتواند پدرش را تبرئه کند و او را از اعدام نجات دهد، بئاتریز، کارگر آشپزخانه متوجه می‌شود که معشوقه‌اش، لفتی – کارمند سابق کاستمار، که اسب آلبا را برای کشتن او به دستور سول آموزش داده است – در این ماجرا نقش داشته است. ربودن جبرئیل او این اطلاعات را اندکی قبل از کشته شدن به آلفردو فاش می کند. سول کار خود در مرگ آلبا را برای انریکه فاش می‌کند، کسی که آلبا را دوست داشت و همیشه معتقد بود که مرگ او در نقشه‌ی مشابه خودش برای کشتن دیگو، یک اشتباه بود. او سپس تلاش می کند کشور را ترک کند، اما بعداً مرده پیدا می شود. دیگو موفق به گرفتن اطلاعات از لفتی می شود و می تواند گابریل را نجات دهد. در حالی که دیگو به دنبال انریکه می گردد، دومی رابطه آلفردو و ایگناسیو را به طور علنی فاش می کند و تنها ایگناسیو از قانون فرار می کند.

زیرنویس The Cook of Castamar 2021 - بلو سابتايتل

پس از پیدا کردن انریکه، دیگو او را به یک دوئل دعوت می کند. کلارا این را کشف می کند و بر آگورافوبیا خود غلبه می کند تا به دنبال او برود. او به شدت مجروح شده است، بنابراین او شمشیر او را می گیرد و انریکه را می کشد. با بهبودی دیگو، گابریل از آملیا می خواهد که با او فرار کند، اما او قبول نمی کند و قرار است عروسی برگزار شود. اعدام پدر کلارا نیز در حال انجام است. کلارا برای رفتن آماده می شود و به پیشنهاد آملیا تصمیم می گیرد که پس از آن به کاستمار برنگردد. دیگو به پادشاه اعتراف می کند که انریکه را کشته است و چرا. پادشاه به جای دستگیری او از او تشکر می کند و از او می خواهد که پسرش شاهزاده لوئیس را آموزش دهد. وقتی دیگو می پذیرد، پادشاه به او لطفی می کند و دیگو از او می خواهد که پدر کلارا را که درست به موقع نجات می یابد عفو کند. درست قبل از عروسی، خانواده کاستمار حقیقت را در مورد فرزند آملیا کشف می کنند و عروسی لغو می شود. شش ماه بعد، گابریل به ملاقات آملیای متروکه ای که زایمان کرده است می رود و قول می دهد از او و فرزندش مراقبت کند. کلارا که کتاب آشپزی خود را منتشر کرده است، از یک زندگی راحت با پدرش لذت می برد – با دیدن نسخه ای از کتاب، دیگو دوک نشین کاستمار را رها می کند تا در نهایت بتواند با او ازدواج کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها