تاریخ انتشار : یکشنبه 20 مارس 2022 - 15:08
کد خبر : 194665

دانلود زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 دریای خاموش یک مجموعه تلویزیونی استریم کره جنوبی است که در سال 2021 با بازی بائه دونا، گونگ یو و لی جون ساخته شده است. کارگردان چوی هانگ یونگ این مجموعه هشت قسمتی را به عنوان اقتباسی از فیلم کوتاه خود در سال 2014، دریای آرامش، با کمک

دانلود زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 دریای خاموش یک مجموعه تلویزیونی استریم کره جنوبی است که در سال 2021 با بازی بائه دونا، گونگ یو و لی جون ساخته شده است. کارگردان چوی هانگ یونگ این مجموعه هشت قسمتی را به عنوان اقتباسی از فیلم کوتاه خود در سال 2014، دریای آرامش، با کمک نویسنده پارک یون کیو ایجاد کرد. در نتفلیکس در 24 دسامبر 2021 نمایش داده شد. عنوان The Silent Sea برگرفته از دریای آرامش در ماه است. داستان یک ماموریت خدمه برای بازیابی نمونه ها از یک پایگاه تحقیقاتی قمری را دنبال می کند. بیشتر علمی تخیلی است، همچنین ژانرهایی مانند هیجان انگیز و معمایی را با هم ترکیب می کند.

The Silent Sea | Official Trailer | Netflix - YouTube

زیرنویس سریال The Silent Sea 2021 در زمینی که در آینده نزدیک از بیابان زایی شدید رنج می برد، اقدامات سختگیرانه ای برای جیره بندی آب آشامیدنی انجام شده است. دانشمند سونگ جی آن (بائه دونا) در ماموریتی به ماه به یک تیم انتخاب شده از پرسنل نخبه می پیوندد.

آنها به یک مرکز تحقیقاتی متروکه، ایستگاه Balhae می روند، جایی که خواهرش پنج سال قبل، پس از وقوع یک حادثه، درگذشت. ماموریت آنها بازیابی یک نمونه مرموز است. کاپیتان تیم، هان یون جائه (گونگ یو)، سرباز آژانس فضایی است. ستوان ریوتائه سوک (لی جون) از وزارت دفاع ملی داوطلب می شود تا بخشی از خدمه باشد.

در تاسیسات قمری، سانگ متوجه می‌شود که بالاترین تعداد زیادی حقایق نیمه‌حقیقت و دروغ‌های آشکار در مورد مأموریت و تأسیسات، و ماهیت حادثه‌ای که کارکنان را از بین برده است، مطرح کرده‌اند. معلوم شد که نمونه از عنصری تشکیل شده است که ظاهراً شبیه آب است، اما در تماس با سلول‌های زنده مانند ویروس تکثیر می‌شود. این تیم توسط یک دختر جوان و خشن در ایستگاه فضایی مورد حمله قرار می گیرد، دختری که از تأثیرات آب ماه مصون است. در همین حال، آنها باید با این واقعیت مبارزه کنند که برخی از اعضای حزب خود ممکن است دارای انگیزه های پنهانی باشند که منجر به خیانت شود.

The Silent Sea' is Netflix's most-watched non-English series of the week

زیرنویس The Silent Sea 2021 در آینده، کمبود آب بحرانی در سراسر جهان وجود دارد. بخش فضایی و هوانوردی جمهوری کره (SAA) به رهبری مدیر چوی، خدمه ای را به فرماندهی کاپیتان هان یونجه به ایستگاه تحقیقاتی قمری Balhae در ماه می فرستد، جایی که پنج سال پیش خدمه ایستگاه 117 ظاهراً به دلیل نشت تشعشع جان باختند.

SAA از خدمه هان می خواهد که حداقل یکی از کپسول های یک نمونه تحقیقاتی را از ایستگاه بازیابی کنند، اگرچه اطلاعات مربوط به آنچه که نمونه ها دقیقاً از آن تشکیل شده اند ظاهراً گم شده و برای همه ناشناخته است، جدای از اینکه باید در محدوده دمای پایین تنظیم شده نگهداری شود. در میان خدمه، دکتر سونگ ژیان، اخترزیست شناس است که خواهرش 5 سال پیش در حادثه Balhae درگذشت. فضاپیمای ماموریت در طول مسیر دچار نقص می شود و بر روی سطح ماه سقوط می کند و خدمه بازمانده مجبور می شوند با پای پیاده به ایستگاه بروند.

خدمه وارد ایستگاه تحقیقاتی می‌شوند، جایی که متوجه می‌شوند تمام سیستم‌های آن کارکرده و فقدان تشعشعات خطرناکی که گفته می‌شود 5 سال قبل کارمندان را از بین برده است. آنها همچنین اجسادی را پیدا می کنند که علائم فیزیکی مشابه قربانیان غرق شدن دارند. خدمه به تیم‌هایی تقسیم شدند و ایستگاه را برای نمونه‌های مناسب جستجو کردند، اما همه کپسول‌های قابل مشاهده را خالی یا مفقود یافتند. تیم سانگ حضور خارجی در حال حرکت در ایستگاه را تشخیص می دهد. عضو خدمه سوچان، در تلاش برای بازیابی یک کپسول نمونه دست نخورده مخفی، جسدی را لمس می کند، که پس از تماس، قطرات ذرات کوچکی را آزاد می کند که وارد چشمان سوچان می شود.

خدمه گیسو که به طور مستقل یک واحد ذخیره سازی را جستجو می کند، یک کپسول زنده را پیدا می کند که به نظر می رسد پر از آب است، اما توسط یک موجود ناشناس مورد حمله قرار می گیرد که او را می کشد و کپسول را می گیرد. با جستجوی جسد او، بقیه متوجه شدند که او به طور دوره ای با یک سازمان خارجی در تماس بوده است و به جای همسویی با مأموریت خدمه، مخفیانه به عنوان یک عامل در جهت منافع آنها عمل می کند. هان تأیید می کند که مزاحم در سیستم تهویه حرکت می کند و می تواند به مناطقی که در نقشه های ایستگاه نیستند دسترسی پیدا کند. سونگ این نظریه را مطرح می‌کند که مهاجم یک انسان بازمانده از خدمه اصلی Balhae است. سوچان به سرعت بیمار می شود و مقادیر غیرطبیعی آب را از بدن خود دفع می کند تا زمانی که بر اثر علائم غرق شدگی جان خود را از دست می دهد، دقیقاً مانند اجساد که در ایستگاه ریخته می شوند.
خدمه موفق می شوند ارتباط خود را با زمین برقرار کنند و کارگردان چوی به آنها دستور می دهد تا قبل از اینکه بتوانند نجات یابند، کپسولی را که مهاجم گرفته است از گیسو بازیابی کنند. سانگ و افسر پزشکی، هونگ، آب موجود در خون سوچان را تجزیه و تحلیل می کند و متوجه می شود که مانند یک ویروس عمل می کند و در تماس با بافت زنده به سرعت تکثیر می شود (یعنی حجم آن افزایش می یابد). آنها با هان روبرو می شوند که اعتراف می کند که کارگردان چوی به او گفته است که نمونه هایی که آنها جمع آوری می کنند آب قمری است، اگرچه او از اثرات آن بی خبر است. آب قمری در ابتدا توسط خواهر سونگ، سونگ وانکیونگ، کشف شد، و SAA وجود آن را از ترس اینکه ممکن است طرف‌های دیگر بفهمند چگونه ابتدا آن را برای مصرف انسان ایمن کنند و این ماده را در انحصار خود درآورند، پنهان کرده است. هان و سونگ یک زیرزمین توخالی عمیق پر از گیاهان پیدا می کنند.

The Silent Sea (TV Series 2021– ) - IMDb

خدمه در حال کاوش در زیرزمین، توده‌ای از حیات گیاهی را که از آب قمری رشد کرده است، پیدا می‌کنند و با یک انباری مواجه می‌شوند که در نقشه‌های ایستگاه وجود ندارد و شامل صدها نمونه کپسول در شرایط خوب است. خدمه قبل از حمله توسط مهاجم، که به نظر می رسد یک دختر انسان است، اما به طور غیر طبیعی سریع و قوی است، چند نمونه بدست می آورند. یکی از خدمه توسط دختر زخمی شده و خونریزی می کند. چوی اصرار دارد که آنها کودک را می کشند تا دیگران نتوانند کپسول های دیگر را پیدا کنند. آهنگ داده های تحقیقاتی ایستگاه را جستجو می کند، اما پاک شده است. معلوم می شود که ریو یک جاسوس شرکتی است که در ماموریت خرابکاری کرده است و ظاهراً به همان سازمانی که گیسو بوده وابسته است.

در یک رویارویی تنش‌آمیز بین دختر و خدمه، یک کپسول نمونه آب قمری در معرض خطر قرار می‌گیرد و روی او پاشیده می‌شود که به جای اینکه منجر به یک واکنش مرگبار شود، زخم‌های دختر را التیام می‌بخشد و به او اجازه می‌دهد که فرار کند. سونگ این نظریه را مطرح می‌کند که این دختر دارای شرایط یا مصونیتی است که او را با آب ماه سازگار می‌کند، و ممکن است او کلیدی برای ایمن کردن آب ماه برای مصرف در زمین باشد. خدمه برای دختر تله گذاشتند. دختر سونگ را که نقش طعمه را بازی می‌کرد گاز می‌گیرد، اما به سونگ اجازه می‌دهد تا او را به اتاقش که سونگ متوجه می‌شود قبلاً اتاق خواهرش وونکیونگ بوده، دنبال کند. ریو کپسول‌های نمونه باقی‌مانده خدمه را می‌گیرد، یکی از خدمه را می‌کشد تا ردپای خود را بپوشاند، و همه درها را برای به دام انداختن بقیه خدمه مهر و موم می‌کند.

سونگ داده‌های تحقیقاتی گمشده ایستگاه را در اتاق ونکیونگ می‌یابد، که شامل جزئیات آزمایش‌های SAA روی آب قمری بر روی کودکان شبیه‌سازی شده ژنتیکی شده با اعداد لونا است. دختر لونا 073 تنها کسی بود که نمرده بود و او تنها بازمانده تصادف باله است. کیم سان هنگام رویارویی با ریو به طور تصادفی خود را در معرض آب ماه از یک کپسول نمونه آسیب دیده قرار می دهد و از بین می رود. ریو چرخه تصفیه هوای ایستگاه را طوری برنامه‌ریزی می‌کند که با این کار قصد دارد ایستگاه را با آب ماه که در زیرزمین جمع شده بود همراه با گیاهان پر کند تا بتواند بقیه را بکشد و فرار کند، اما وقتی هان او را گرفت، حرکت او به تعویق افتاد. ریو موفق می شود با نمونه های باقی مانده در دست فرار کند، اما در معرض آب ماه قرار می گیرد که از سقف می ترکد. سونگ همچنین در معرض آب ماه قرار می گیرد و سعی می کند قبل از اینکه هان، گونگ و دکتر هانگ را آلوده کند، خود را ایزوله کند.
آهنگ شروع به استفراغ آب می کند، اما چون لونا او را گاز گرفت، بدنش در برابر اثرات آن مقاومت نشان داده است و او می تواند بهبود یابد. خدمه باقی مانده موافقت می کنند که اگرچه آب ماه خطرناک است، اما می تواند نجات بشریت باشد، اما اگر لونا را به زمین ببرند، برای همیشه به عنوان یک آزمایش تلقی می شود. سونگ پیشنهاد می‌کند که او را به مؤسسه بین‌المللی زیست‌شناسی فضایی، یک ایستگاه فضایی و یک قلمرو بی‌طرف ببرند تا هم ایمنی لونا را تضمین کنند و هم مزایای تحقیقات بیشتر در مورد آب ماه را با همه به اشتراک بگذارند. ایستگاه از سیل آب ماه شروع به فروپاشی می کند. ریو تسلیم علائمش می‌شود و هان و گونگ خود را قربانی می‌کنند تا سونگ، لونا و هونگ بتوانند با نمونه‌های باقی‌مانده به سلامت برسند. هنگامی که از ایستگاه خارج می شود، نشان داده می شود که لونا می تواند بدون لباس فضایی از قرار گرفتن در معرض خلاء ماه جان سالم به در ببرد (قمر زمین جو بسیار کمیابی دارد که در هر صورت عملی می تواند به عنوان خلاء تعریف شود). یک تیم نجات با موفقیت خدمه و نمونه‌هایی را که زنده مانده بودند، می‌گیرد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها