دانلود زیرنویس سریال The Sons of Sam: A Descent into Darkness 2021 یک سریال مستند محصول 2021 است که در 5 می 2021 در نتفلیکس پخش شد. نمایش مشخصات موری تری، روزنامه نگاری را نشان می دهد که 40 سال تلاش کرد تا ثابت کند قاتل سریالی بدنام دیوید برکوویتز به تنهایی عمل نکرده است. این سریال توسط Joshua Zeman کارگردانی شده است و Paul Giamatti به عنوان صداپیشه موری تری (Maury Terry) در آن حضور دارد.

The Sons of Sam: A Descent into Darkness (TV Mini Series 2021) - IMDb

زیرنویس سریال The Sons of Sam: A Descent into Darkness 2021 موری تری، روزنامه‌نگار تحقیقی، ثابت کند که برکوویتز، معروف به «پسر سام»، در قتل‌های خود تنها نبوده است. برکوویتز اکنون در حال گذراندن محکومیت 300 سال زندان به دلیل تیراندازی به 13 نفر و کشتن شش نفر بین ژوئیه 1976 تا ژوئیه 1977 است. او تنها کسی بود که تا به حال برای این جنایات متهم شد، اما تری اصرار داشت که برکوویتز از طرف یک نفر عمل می کرد. فرقه شیطانی معروف به «کودکان» که ظاهراً با چارلز منسون مرتبط بوده است.

حدس‌ها و نظریه‌های زیادی برای سوء ظن تری وجود داشت که او در کتاب خود به نام The Ultimate Evil در سال 1987 به تفصیل آنها را توضیح داد. طرح‌های پلیسی از قاتل بر اساس گزارش‌های شاهدان عینی شبیه برکوویتز نبود و برکوویتز حتی ادعا کرد که او تمام قتل‌های پسر سام را خودش مرتکب نشده است و تا سال 2020، او عضو یک فرقه بوده است. زمن به یاد می آورد که کارآگاهان پلیس نیویورک بدون سابقه گفته اند که معتقدند “برکوویتز به تنهایی عمل نکرده است.”

زمن، تری را «آخرین قربانی» قتل‌ها می‌خواند، زیرا وسواس در مورد پرونده‌ای که زندگی او را از دست داده بود. او اولین بار در طول ساخت مستند Cropsey در سال 2009 با تری ملاقات کرد و آنها قبل از مرگ تری در سال 2015 در مورد پرونده و محکومیت های تری به طور طولانی بحث کردند. همانطور که در قسمت اول توضیح می دهد شواهدی مبنی بر اینکه تری Zeman را ترک کرد الهام بخش مستندسازی شد.

The Sons of Sam: A Descent Into Darkness | Official Trailer | Netflix -  YouTube

زیرنویس The Sons of Sam: A Descent into Darkness 2021 در Rotten Tomatoes، این سری دارای رتبه تایید 56٪ بر اساس 16 بررسی، با میانگین امتیاز 6.16/10 است. در متاکریتیک، این سریال بر اساس 6 منتقد، امتیاز 58 از 100 را دارد که نشان‌دهنده «بررسی‌های مختلط یا متوسط» است.

جوئل کلر در Decider گفت که این سریال «باید دیدگاه جدیدی را در مورد یکی از معروف‌ترین پرونده‌های قاتل زنجیره‌ای در تمام دوران ارائه کند.» تونی سوکول از Den of Geek آن را «قابل‌کننده، بی‌نظیر بی‌نتیجه، و مدت‌ها به تعویق افتاده» خواند. دن جکسون از Thrillist فیلم سریال را “تحیرکننده” و “تنش‌آور” نامید، و نیک شاگر از The Daily Beast “روایت دلخراش آن چند ماه استرس‌زا” را ستود.

Netflix's "The Sons of Sam: A Descent Into Darkness" Documentary Review:  Don't Watch This With The Lights Off - Hype Malaysia

ریچارد روپر از شیکاگو سان تایمز نوشت: “پسران سام” در دستان بیش از حد توانمند کارگردان جاشوا زمان، به همان اندازه که نمایانگر تلاش های وسواس گونه تری برای بازگشایی پرونده است… بررسی تحقیقات درباره “قاتل کالیبر 44″، همانطور که برکویتز توسط رسانه ها نامیده می شد تا زمانی که او شروع به ارسال نامه هایی به جیمی برسلین، ستون نویس نیویورک دیلی نیوز کرد که خود را “پسر سام” می خواند.

با این حال، ScreenRant از نادرستی ها و حذفیات در مورد برکوویتز، شیطان پرستی و زندگی تری پس از مصاحبه او با برکوویتز انتقاد کرد.

 

دیدگاهتان را بنویسید