دانلود زیرنویس سریال The Umbrella Academy 2019 آکادمی چتر یک مجموعه تلویزیونی پخش ابرقهرمانی آمریکایی است که بر اساس مجموعه کتاب های کمیک به همین نام نوشته جرارد وی، تصویرگری گابریل با، و توسط Dark Horse Comics منتشر شده است. این فیلم که توسط استیو بلکمن برای نتفلیکس ساخته شده و جرمی اسلیتر آن را توسعه داده است، حول خانواده ای ناکارآمد از ابرقهرمانان خواهر و برادر خوانده می چرخد که برای حل معمای مرگ پدرشان و تهدید یک آخرالزمان قریب الوقوع، دوباره متحد می شوند. این مجموعه توسط Borderline Entertainment (فصل 1-2)، Irish Cowboy (فصل 3)، Dark Horse Entertainment، و Universal Cable Productions تولید شده است.

دانلود زیرنویس سریال The Umbrella Academy 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال The Umbrella Academy 2019 بازیگران الیوت پیج، تام هاپر، دیوید کاستاندا، امی راور-لمپمن، رابرت شیهان، آیدان گالاگر، کامرون بریتون، مری جی بلیج، جان ماگارو، آدام گادلی، کولم فیور، جاستین اچ مین، ریتو آریا. ، یوسف گیتوود، مارین ایرلند، کیت والش، جنسیس رودریگز و بریتن اولدفورد. این اقتباس به عنوان یک فیلم انتخاب شده توسط یونیورسال پیکچرز در سال 2011 آغاز شد. در نهایت به نفع یک سریال تلویزیونی در سال 2015 کنار گذاشته شد، قبل از اینکه در جولای 2017 به طور رسمی توسط نتفلیکس روشن شود. این سریال در تورنتو و همیلتون، انتاریو فیلمبرداری می شود.

فصل اول در 15 فوریه 2019 در نتفلیکس منتشر شد. در آوریل 2019، نتفلیکس گزارش داد که 45 میلیون خانواده فصل اول را در اولین ماه انتشار آن تماشا کرده‌اند، بنابراین به یکی از پرمخاطب‌ترین سریال‌های سال تبدیل شد. در همان ماه پس از موفقیت فصل اول، سریال برای فصل دوم تمدید شد که در 31 جولای 2020 منتشر شد. هر دو فصل نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کردند. در نوامبر 2020، این سریال برای فصل سوم تمدید شد که در 22 ژوئن 2022 منتشر شد.

زیرنویس سریال The Umbrella Academy 2019 - بلو سابتايتل

زیرنویس The Umbrella Academy 2019 آکادمی چتر در جهانی اتفاق می افتد که در آن 43 زن در سراسر جهان به طور همزمان در ظهر روز 1 اکتبر 1989 زایمان می کنند، علیرغم اینکه هیچ یک از آنها هیچ نشانه ای از بارداری را تا شروع زایمان نشان ندادند. هفت نفر از بچه ها توسط میلیاردر عجیب و غریب سر رجینالد هارگریوز به فرزندی پذیرفته می شوند و تبدیل به یک تیم ابرقهرمانی می شوند که او آن را “آکادمی چتر” می نامد. هارگریوز به جای اسامی به بچه ها اعداد می دهد، تا اینکه در نهایت همه به جز یک نفر توسط مادر روباتشان، گریس، به عنوان لوتر، دیگو، آلیسون، کلاوس، بن و وانیا نامگذاری می شوند. رجینالد در حالی که شش فرزندش را برای مبارزه با جرم و جنایت کار می کند، وانیا را از فعالیت های خواهر و برادرش جدا نگه می دارد، زیرا ظاهراً او هیچ قدرتی از خود نشان نمی دهد.

فصل اول در زمان حاضر اتفاق می‌افتد، جایی که لوتر بخشی از میمون است و چهار سال روی ماه زندگی کرده است، آلیسون بازیگر مشهوری است، وانیا ویولونیست، کلاوس معتاد به مواد مخدر است، پنج شانزده سال قبل ناپدید شده‌اند، بن، اکنون درگذشته، روحی است که فقط با کلاوس می تواند صحبت کند و دیگو به فردی هوشیار تبدیل شده است که میل به دردسر دارد. خواهر و برادرهای جدا شده متوجه می شوند که رجینالد مرده است و برای تشییع جنازه او جمع می شوند. پنج بازگشت از آینده، نشان می دهد که یک آخرالزمان جهانی قریب الوقوع است، اما توسط عوامل سفر در زمان، هیزل و چا-چا تعقیب می شود. در همین حال، خواهر و برادرهای متحد شده سعی می کنند رازهای پشت زندگی رجینالد هارگریوز را کشف کنند، زیرا روابط ناکارآمد آنها بیشتر تیره می شود.

در فصل دوم، خواهر و برادرهایی که در اوایل دهه 1960 در زمان‌های مختلف در دالاس پراکنده شده‌اند (در نتیجه اتفاقات فصل اول)، زندگی‌هایی را برای خود ایجاد می‌کنند. پنج در 25 نوامبر 1963 به آنجا می‌رسند، دقایقی قبل از یک روز رستاخیز هسته‌ای که مربوط به ترور نشدن جی اف‌کی است، اما با کمک هیزل موفق می‌شود ده روز به عقب برگردد. پنج در حالی که توسط سه قاتل سوئدی شکار می‌شوند، خواهر و برادرهای خود را که هر کدام زندگی جدیدی ساخته‌اند، پیدا می‌کند و تلاش می‌کند تا آنها را دوباره متحد کند تا از این آخرالزمان جدید جلوگیری کند.

فصل سوم به دنبال این است که خواهر و برادرها متوجه می شوند که به دلیل اقدامات خود در گذشته، جدول زمانی جدیدی ایجاد کردند که در آن با یک گروه ابرقهرمانی دیگر هارگریوز که توسط رجینالد پذیرفته شده بود، با نام “آکادمی گنجشک” جایگزین شدند. علاوه بر این، آنها همچنین باید راهی بیابند تا یک کوگلبلیتز را از مصرف و نابودی جهان بازدارند.

زیرنویس The Umbrella Academy 2019 - بلو سابتايتل

در جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 76 درصد از 92 نقد منتقد برای فصل اول مثبت هستند، با میانگین امتیاز 7.2/10. اجماع منتقدان در این وب‌سایت می‌گوید: «آکادمی چتر نخی تخیلی با احساسات پنهان و مجموعه‌ای فوق‌العاده قانع‌کننده باز می‌کند، اما حساسیت سرسختانه سریال اغلب با ویژگی‌های ژانر پرشور آن در تضاد است.»  Metacritic، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند. ، بر اساس 22 منتقد، امتیاز 61 از 100 را به فصل اختصاص داد که نشان دهنده “بررسی های عموماً مطلوب” است.

برای فصل دوم، Rotten Tomatoes 91 درصد از 89 نقد را با میانگین امتیاز 7.9/10 مثبت تشخیص داد. اجماع منتقدان این وب‌سایت می‌گوید: «اثبات این که زمان می‌تواند تقریباً همه زخم‌ها را التیام بخشد، فصل دوم هیجان‌انگیز The Umbrella Academy بار صدایی آن را بدون از دست دادن هسته احساسی‌اش سبک می‌کند، و به خواهر و برادرهای فوق‌العاده فضایی برای رشد می‌دهد و در عین حال لذت سفر در زمان را دوچندان می‌کند. این فصل میانگین وزنی امتیاز 67 از 100 را از 12 منتقد در متاکریتیک به دست آورد که به معنای “بررسی های عموماً مطلوب” است.

برای فصل سوم، Rotten Tomatoes بر اساس 33 بررسی، 88٪ امتیاز تایید با میانگین امتیاز 7.4/10 را گزارش کرد. اجماع منتقدان این وب‌سایت چنین می‌گوید: «آکادمی چتر در این فصل پرمشغله کمی فراتر از یک محدوده قابل مدیریت ظاهر می‌شود، اما تمام خلاقیت‌های گونزو و روابط شخصیت‌های طنین‌آمیز که طرفداران برای آن ثبت‌نام می‌کنند، باقی می‌ماند.»  Metacritic، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند. بر اساس 9 منتقد، امتیاز 72 از 100 را به خود اختصاص داد که نشان دهنده “بررسی های عموماً مطلوب” است.

دیدگاهتان را بنویسید