تاریخ انتشار : شنبه 28 می 2022 - 19:46
کد خبر : 197265

دانلود زیرنویس سریال Worst Roommate Ever 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Worst Roommate Ever 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Worst Roommate Ever 2022 بدترین هم اتاقی تاریخ یک سریال مستند نتفلیکس محصول 2022 است که شامل چهار داستان در مورد هم اتاقی هایی با اهداف بدخواهانه و گاهی خشونت آمیز است که زندگی قربانیان ناآگاه خود را به کابوس های واقعی تبدیل می کنند. زیرنویس سریال Worst Roommate Ever 2022 این

دانلود زیرنویس سریال Worst Roommate Ever 2022 بدترین هم اتاقی تاریخ یک سریال مستند نتفلیکس محصول 2022 است که شامل چهار داستان در مورد هم اتاقی هایی با اهداف بدخواهانه و گاهی خشونت آمیز است که زندگی قربانیان ناآگاه خود را به کابوس های واقعی تبدیل می کنند.

دانلود زیرنویس سریال Worst Roommate Ever 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس سریال Worst Roommate Ever 2022 این احتمال وجود دارد که در سال‌های آینده، به سال 2022 به‌عنوان عصر گریفترهای نتفلیکس نگاه کنیم. تقریباً هر برنامه‌ای که تا به اینجای کار در این سال موفق شده است، عنصر وحشتناکی از فریب زندگی واقعی را در خود داشته است. مستند The Tinder Swindler بود، سپس Inventing Anna. و حالا بدترین هم اتاقی.

زیرنویس سریال Worst Roommate Ever 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Worst Roommate Ever 2022 شاید قبلاً بدترین هم اتاقی تاریخ را دیده باشید، زیرا در 10 نفر برتر نتفلیکس قرار دارد. و اگر آن را تماشا کرده باشید، این احتمال وجود دارد که به این دلیل باشد که مفهوم هم اتاقی بد جهانی است. به عنوان مثال یکی از هم اتاقی های قدیمی من، خود را در بیرون قفل کرد، پنجره ای را شکست تا وارد شود و سپس از پرداخت هزینه تعمیر خودداری کرد. دیگری ریش خود را در سینک تراشید و تمیز نکرد. رفتار وحشتناک بدترین.

و به این ترتیب با اندکی ناراحتی – و ناگزیر شدید – فهمیدم که بدترین هم اتاقی همیشه یک مستند جنایی واقعی است. خودشه. یک مستند کوکی برش، خط مونتاژ و جنایت واقعی، چنان کورکورانه غیرشخصی است که به نظر می رسد توسط روبات ها تصور شده است.

به طور کلی، هر چهار مورد پوشش داده شده در این مجموعه (آخری دو قسمتی است، اما ما در یک لحظه به آن خواهیم رسید) در مورد افرادی است که از موقعیت های اعتماد سوء استفاده کردند. آنها با مردم نقل مکان کردند – یا مردم با آنها نقل مکان کردند – و سپس، چه از روی وسواس یا طراحی یا اجبار مادام العمر، آنها را به قتل رساندند. یکی از آنها یک پیرزن خوب، از نوع گاس فرینگ است که علیرغم اینکه یک قاتل زنجیره ای بود، در ظاهر از انساندوستی لذت می برد. دیگری مردی است که با عواقب وحشتناکی عاشق هم اتاقی خود شده است. ظاهراً دیگری رفتار خود را بر اساس شخصیت مایکل کیتون در ارتفاعات اقیانوس آرام الگوبرداری کرد. شما عکس را دریافت می کنید.

احساس من این است که، اگر می خواهید چندین ساعت مرد و صدها هزار دلار را برای گفتن داستانی در مورد یک شخص واقعی که زندگی او به زور به یکی از غیر قابل تصور ترین راه های ممکن پایان یافته است، اختصاص دهید، سعی کنید کمی احترام بگذارید. . The Hunt for Bible John اخیراً بی‌بی‌سی نمونه‌ای عالی بود که مراقب بود قتل‌ها را در زمینه اجتماعی و اقتصادی قرار دهد، ناامیدی کارآگاهان را برجسته کرد و مهم‌تر از همه نشان‌دهنده خلاء زوزه‌آمیز قتل بود.

Worst Roommate Ever: The real-life cases behind Netflix's latest true-crime  series | The Independent

بدترین هم اتاقی تا به حال این کار را نمی کند. به خاطر گریه با صدای بلند به آن بدترین هم اتاقی می گویند. شما نمی توانید یک مستند جنایی واقعی بسازید که به مردگان احترام بگذارد، در صورتی که عنوان آن می توانست به همان اندازه برای یک نمایش بازی استفاده شود. و این زمانی دو برابر می شود که به سختی زمان زیادی از وقوع جنایت می گذرد. یک قتل در این سریال پنج سال پیش اتفاق افتاد. این به سختی برای پردازش هر گونه مرگ کافی است، حداقل مرگی که با خشونت غیرقابل تصور مشخص شده است. بعد از پنج سال هنوز می توانی غرورهای زندگی را احساس کنی که زندگی نمی کنند. اما اوف! بدترین هم اتاقی تاریخ!

داستان ها نیز به خوبی بیان نمی شوند. ما فردی را می بینیم که قطعاً این کار را انجام داده است، با افسر تحقیق ملاقات می کنیم که بلافاصله می داند که شخص این کار را انجام داده است، سپس آنها دستگیر می شوند. هیچ موش و گربه ای برای هیچ کدام وجود ندارد، زیرا موش مرده است و گربه در کما ناشی از کسالت است.

متأسفانه از همه، چیزی قابل نجات در مرکز بدترین هم اتاقی تا کنون وجود دارد. داستان پایانی که در دو قسمت روایت می‌شود، واقعاً به نظر می‌رسد در مورد بدترین هم اتاقی‌ای است که تا به حال زندگی کرده است. یک اقامت گاه سریالی که ابتدا با تعدادی از هم خانه های ویران شده به خانه رفت و سپس با دلسردی مرعوب شد. تا حدودی، او در میان این چهار داستان ارزشمندترین داستان است. نمی‌توانید فکر کنید که آیا تهیه‌کنندگان بهتر بود روی این داستان کار بیشتری می‌کردند و بقیه را کنار می‌گذاشتند. هنوز هم بدبخت و تحقیرآمیز بود، و طراحی شده بود که فقط به کمترین مخرج مشترک متوسل شود، اما بسیار مهم بود که کوتاهتر بود.

اگر تا به حال انگشتان پای خود را در بدترین هم اتاقی تا کنون فرو نکرده اید، توصیه من این است که اذیت نکنید. با سرعتی که همه چیز پیش می‌رود، تنها یک یا دو دقیقه طول می‌کشد تا مستند جنایی واقعی و حمایت‌کننده بعدی نتفلیکس روی پرده‌های ما بیاید.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها