تاریخ انتشار : چهارشنبه 11 می 2022 - 15:37
کد خبر : 197102

دانلود زیرنویس سریال Xuan-Yuan Sword: Scar of Sky 2012 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Xuan-Yuan Sword: Scar of Sky 2012 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس سریال Xuan-Yuan Sword: Scar of Sky 2012 یک مجموعه تلویزیونی چینی محصول سال ۲۰۱۲ است که از شمشیر Xuan-Yuan، مجموعه ای از بازی های ویدئویی نقش آفرینی ساخته شده توسط شرکت تایوانی Softstar Entertainment Inc. مجموعه تلویزیونی اقتباس شده است. توسط چینی اینترتینمنت شانگهای تولید شده است و هو جی، جیانگ جینفو، سیسیلیا

دانلود زیرنویس سریال Xuan-Yuan Sword: Scar of Sky 2012 یک مجموعه تلویزیونی چینی محصول سال ۲۰۱۲ است که از شمشیر Xuan-Yuan، مجموعه ای از بازی های ویدئویی نقش آفرینی ساخته شده توسط شرکت تایوانی Softstar Entertainment Inc. مجموعه تلویزیونی اقتباس شده است. توسط چینی اینترتینمنت شانگهای تولید شده است و هو جی، جیانگ جینفو، سیسیلیا لیو، تیفانی تانگ، گولی نازا و لین گنگسین در آن بازی می‌کنند. این سریال از 6 ژوئیه 2012 در سیستم پخش هونان (HBS) پخش شد و در 35 قسمت پخش شد.

این سریال رکورد را شکست و به بالاترین امتیاز پخش هفتگی درام تبدیل شد، قبل از اینکه سه سال بعد توسط The Journey of Flower از آن پیشی گرفت. همچنین 2 میلیارد بازدید آنلاین به دست آورد و به نهمین درام در تاریخ پخش تلویزیون هونان تبدیل شد که به این شاهکار دست یافت.

TV Time - Xuan-Yuan Sword: Scar of Sky (TVShow Time)

زیرنویس سریال Xuan-Yuan Sword: Scar of Sky 2012 در سال 619 پس از میلاد، امپراتور یانگ از سلسله سوئی با مشت آهنین بر چین حکومت می کند. در این دوره از ناآرامی، افسانه‌ها از ستاره سرخی پیش‌بینی می‌کردند که علامت آسمان‌ها را باز می‌کند و آخرالزمان را به وجود می‌آورد. برای مبارزه با باز شدن علامت، یک فرزند سلطنتی متولد می شود و آن را با شمشیر Xuan-Yuan مهر می کند.

چن جینگچو (جیانگ جینفو) خوش شانس، آخرین شاهزاده سلسله سقوط کرده چن، بار انتقام و رستاخیز قلمرو خود را بر دوش می کشد، اما او فقط آرزوی زندگی شادی دارد. خدمتکار طولانی مدت او، چن فو، که او را در سفرهایش همراهی می‌کند، متوجه می‌شود که سریع‌ترین راه برای بازگرداندن امپراتوری، جمع‌آوری پنج اثر مرموز است که به صاحب قدرت بی‌گفتنی می‌دهد. تحت تشویق بی امان چن فو، چن تلاش برای جمع آوری این آثار را آغاز می کند. با این حال، تلاش او او را مجبور می کند تا با یوون توئو، یک جنگجوی زره پوش و نقابدار طلایی که به تنهایی ارتش چن را در سن 10 سالگی در حالی که شمشیر افسانه ای Xuan-Yuan را در دست داشت، نابود کرد.

Lo Lus Koj Hais MV (Xuan Yuan Sword 3 Rift of the Sky) - YouTube

زیرنویس Xuan-Yuan Sword: Scar of Sky 2012 یوون توئو (هو جی)، که ظاهراً یک جنگجوی بی رحم است، همچنین آخرین شاهزاده سلسله سقوط کرده شمالی ژو است. در سقوط سلسله او، پدر یوون در جنگ کشته شد و مادرش در کاخ سوئی گروگان گرفته شد. یوون برای نجات مادرش راه غیرمتعارف پیوستن به سلسله سوئی و تبدیل شدن به یک قاتل مخوف برای رژیمی را انتخاب کرد که پادشاهی او را ویران کرد. تنها امید او در همان پنج مصنوع مرموز بود که چن به دنبال آن بود. تلاش های آنها آنها را به هم نزدیک کرد و در یک پیچ سرنوشت، دو دشمن با هم دوست می شوند. آنها در سفر خود با تابا یوئر، شاهزاده خانم یک قبیله صحرایی (سیسیلیا لیو)، دوگو نینگکه (تیفانی تانگ)، شاهزاده خانم سوئی و یو شیائوکسو (گولی نازا)، دختر الهه نوا، ملاقات می کنند. عاشق یوون توو.

پس از آزمایش‌ها و مصیبت‌های فراوان، مصنوعات جمع‌آوری می‌شوند، اما یوون توئو به جینگ چو خیانت می‌کند و عشقی را که بین او و شیائو ژو ایجاد شده بود، با دزدیدن مصنوعات قربانی می‌کند. در یک پیچ و تاب، حقیقت پشت مصنوعات آشکار می شود. نینگ که به نظر می رسید خواهرزاده امپراتور یانگ باشد، در واقع دختر شیطان لرد بود که برای جاسوسی از کسانی که آثار باستانی را جمع آوری می کردند فرستاده شده بود. یوون توئو، که معتقد بود این آثار مادرش را نجات می‌دهند، در واقع طبق نقشه پروردگار شیطان برای استفاده از مصنوعات برای باز کردن علامت بهشت ​​عمل کرده بود.

Xuan Yuan Sword 3 – JayneStars.com

پس از خیانت دوستش، چن جینگچو تسلیم نفرت می شود و با قرار گرفتن در زیر سلطه ارباب شیطان، برای انتقام خیانت و مرگ یوئر، یوون توئو را بکشد. با این حال، آن دو برای نجات دنیای خود، سرانجام انتقام جویی های خود را کنار گذاشتند و علامت بهشت را مهر کردند.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها