دانلود زیرنویس فارسی سریال 2021-1883 یک مجموعه تلویزیونی درام آمریکایی است که توسط تیلور شریدان ساخته شد و در 19 دسامبر 2021 در پارامونت پلاس پخش شد. در این سریال تیم مک گرو، فیث هیل، سم الیوت، ایزابل می، لامونیکا گرت، مارک ریسمان، آئودی ریک، اریک نلسن و جیمز لندر هبرت به ایفای نقش پرداخته اند. این سریال پیش درآمدی بر سریال شریدان یلوستون است و داستان این است که چگونه داتون ها صاحب زمینی شدند که تبدیل به مزرعه یلو استون شد. فصل اول شامل ده قسمت است و در 26 فوریه 2022 به پایان می رسد.

1883 (TV Series 2021– ) - IMDb

این سریال نسل قبلی خانواده داتون را دنبال می‌کند که از فورت ورث، تگزاس، به مونتانا سفر می‌کنند تا جایی که در نهایت به مزرعه یلواستون تبدیل می‌شود.

1883 (TV Series 2021– ) - IMDb

برای معرفی سریال جدید 1883 به بینندگان یلوستون، تیم مک‌گراو و فیث هیل نقش خود را در نقش‌های جیمز و مارگارت داتون در صحنه‌های فلش بک در فصل چهارم یلوستون بازی کردند تا نشان دهند که زندگی در مزرعه داتون در سال 1893، ده سال پس از داتون چگونه بود. ورود خانواده به مونتانا در قسمت اول Half the Money، جیمز داتون و پسران پیش از نوجوانی‌اش، جان، با بازی جک مایکل دوک، و اسپنسر، با بازی چارلی استوور، با بومیان آمریکایی گرسنه‌ای مواجه شدند که رزرو محلی را ترک کرده بودند تا پدرشان را در سرزمین قبلی خود دفن کنند. که از آن زمان به بخشی از مزرعه دامتون تبدیل شده بود. در قسمت نهم No Such Thing as Fair، مارگارت داتون و پسرانش جان و اسپنسر پشت میز شام در مزرعه مزرعه خود نشسته اند و منتظرند شوهر و پدرشان از شکار خطرناک دزدان اسب که قلمرو آنها را گرفتار کرده است، بازگردند. این قسمت ها قبل از انتشار در سال 1883 در پارامونت پلاس پخش شدند.

1883' Ratings: 'Yellowstone' Prequel Has Biggest Debut Since 2015 - Variety

در فوریه 2021، تیلور شریدان پس از موفقیت Yellowstone، قراردادی پنج ساله با ViacomCBS و MTV Entertainment Group امضا کرد. طبق این قرارداد، او سریال های جدیدی را برای هر دو استودیو ایجاد می کرد. یکی از اینها Y: 1883 بود، پیش درآمدی برای یلوستون، که قرار بود در Paramount+ پخش شود. شریدان گفت که پس از فروش این مفهوم به پارامونت+ با بلاک نویسنده دست و پنجه نرم کرد، اما در حین کار بر روی سریال دیگری، شهردار کینگستاون، توانست بر آن غلبه کند.

دیدگاهتان را بنویسید