تاریخ انتشار : شنبه 17 دسامبر 2022 - 16:13
کد خبر : 206364

دانلود زیرنویس فیلم Bones and All 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Bones and All 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Bones and All 2022 زیرنویس فیلم استخوان‌ها و همه یک فیلم جاده‌ای ترسناک و عاشقانه محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی لوکا گوادانینو بر اساس فیلمنامه‌ای از دیوید کاجگانیچ است که بر اساس رمان استخوان‌ها و همه اثر Camille DeAngelis در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است. در این فیلم تیلور راسل و تیموتی

دانلود زیرنویس فیلم Bones and All 2022 زیرنویس فیلم استخوان‌ها و همه یک فیلم جاده‌ای ترسناک و عاشقانه محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی لوکا گوادانینو بر اساس فیلمنامه‌ای از دیوید کاجگانیچ است که بر اساس رمان استخوان‌ها و همه اثر Camille DeAngelis در سال ۲۰۱۵ ساخته شده است. در این فیلم تیلور راسل و تیموتی شالامه در نقش یک جفت آدم خوار جوانی بازی می کنند که با هم در یک سفر جاده ای در سراسر کشور فرار می کنند و نسبت به یکدیگر احساس می کنند. مایکل استولبارگ، آندره هالند، کلویه سوینی، دیوید گوردون گرین، جسیکا هارپر، جیک هوروویتز و مارک رایلنس در نقش‌های مکمل ظاهر می‌شوند.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Bones and All 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Bones and All 2022 در دهه 1980 در ویرجینیا، مارن سالیانه (تیلور راسل) نوجوان برای شرکت در یک شب خواب با چند دوست از دبیرستان خود به بیرون می رود. او که بر اساس یک انگیزه آدمخواری عمل می کند، قبل از اینکه به خانه برگردد انگشت یکی از دختران را گاز می گیرد. پدر مجرد او، فرانک (آندره هالند)، به سرعت او را مجبور می کند تا با او به مریلند نقل مکان کند. ماه‌ها بعد، اندکی پس از تولد هجده سالگی مارن، فرانک او را رها می‌کند تا از پس خودش برآید و مقدار کمی پول نقد، شناسنامه‌اش و یک نوار ضبط شده بر جای می‌گذارد. در نوار، او داستان اولین قسمت آدمخواری مارن را بازگو می کند، زمانی که او در سه سالگی پرستار بچه اش را کشت و تا حدی خورد. همانطور که حوادث مشابه در طول سالها ادامه داشت، فرانک به او کمک کرد تا از عواقب آنها فرار کند، اما، با ناراحتی از عدم پشیمانی مارن، شروع به برنامه ریزی برای ترک او پس از رسیدن به بزرگسالی کرد. او در پایان اظهار امیدواری می کند که او روزی یاد بگیرد که بر خواسته های خود غلبه کند.

مارن با استفاده از اطلاعات شناسنامه اش تصمیم می گیرد مادرش را که هیچ خاطره ای از او ندارد پیدا کند. او با اتوبوس به کلمبوس، اوهایو می رود، جایی که با سالی (مارک رایلنس)، مردی عجیب و غریب روبرو می شود که به او اطلاع می دهد که او نیز یک “خورنده” است و توانسته او را از طریق بو پیدا کند. او به مارن می گوید که با بالا رفتن سن، نیاز او به بلعیدن گوشت انسان برای بقای او به طور فزاینده ای ضروری می شود. او سالی را دنبال می کند و به خانه ای می رسد که متعلق به یک زن مسن است که در اتاق خواب طبقه بالا فرو ریخته است. او صبح از خواب بیدار می شود و متوجه می شود که سالی در حال بلعیدن جسد زن است و به او می پیوندد تا گرسنگی او را سیر کند. سالی با هوس یک همراه، مصمم است که مارن را زیر بال خود بیاورد، اما او فرار می کند.

دانلود زیرنویس فیلم استخوان‌ها و همه 2022 در حین دزدی لوازم در ایندیانا، مارن با لی (تیموتی چالامه)، مرد جوانی که او نیز یک غذاخور است، ملاقات می کند، پس از اینکه مردی را که مشتری را در داخل خواربارفروشی مورد آزار و اذیت قرار داده بود، می کشد و به او غذا می دهد. پس از دزدیدن کامیون قربانیش، لی پیشنهاد می کند که مارن را همراه خود بیاورد و موافقت می کند که به او کمک کند تا به مینه سوتا برسد، جایی که به عنوان محل تولد مادرش جانل ذکر شده است. مارن و لی در حالی که یک سفر جاده ای را آغاز می کنند، عاشق هم می شوند و یک رابطه عاشقانه را آغاز می کنند. در طی اقامت کوتاهی در زادگاه لی در کنتاکی، مارن متوجه عدم تمایل او به بحث در مورد جنبه‌های خاصی از گذشته‌اش، مانند غیبت پدرش و دلیل اجتناب لی از دیده شدن در اطراف شهر می‌شود. خواهر کوچکترش کایلا، که از ماهیت واقعی او بی خبر است، او را به خاطر رفتن مداوم و بازگشت های بدون اعلام قبلی اش تنبیه می کند.

زیرنویس فیلم Bones and All 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Bones and All 2022 پس از مدتی، مارن به کنتاکی باز می گردد. در آنجا، او با کایلا برخورد می کند، که فاش می کند که چند سال قبل، در شب ناپدید شدن پدر بدسرپرست و الکلی او و لی، او هر دو فرزندش را کتک زد و ناپدید شد در حالی که کایلا برای گرفتن پلیس دوید. از آنجایی که در ابتدا مظنون اصلی در نظر گرفته می شد، سوء ظن در مورد دخالت لی پس از اینکه ثابت شد خون روی او مال خودش بود برطرف شد. پس از اینکه مارن دوباره با لی متحد می شود، آنها رابطه خود را دوباره احیا می کنند و تصمیم می گیرند به سمت غرب سفر کنند و در جاده زندگی کنند. در حین اردو زدن در نبراسکا، لی به مارن فاش می‌کند که پدرش نیز یک غذاخور بوده و پسرش را در جریان درگیری‌هایشان گاز گرفته است و لی پس از زخمی کردن او برای دفاع از خود، او را مخفی کرده است. او در حالی که اعتراف می کند که از جسد در حال مرگ پدرش تغذیه کرده و از عجله ای که به او می دهد لذت می برد، اشک می ریزد، از ترس واکنش مارن، اما او عشق خود را به او اعلام می کند. آنها تصمیم می گیرند که تمایلات آدمخواری خود را سرکوب کنند و سعی می کنند تا زمانی که ممکن است یک زندگی عادی با هم داشته باشند.

زیرنویس فیلم استخوان‌ها و همه 2022 ماه‌ها بعد، نشان داده می‌شود که این زوج در آن آربور، میشیگان، جایی که مارن در یک کتابفروشی محلی کار می‌کند، به خوشی زندگی می‌کنند. او یک روز به خانه برمی گردد و متوجه می شود که سالی وارد آپارتمان آنها شده است و او با چاقو او را مسخره می کند. پس از بازگشت لی، این زوج موفق می شوند سالی را بکشند، اما لی در این مبارزه به طرز مرگباری مجروح می شود. مارن در حین جست‌وجوی کیف سالی، دسته‌هایی از موهای کایلا را پیدا می‌کند – سوغاتی‌هایی که از هر فردی که خورده نگه داشته است – و نشان می‌دهد که کایلا قربانی سالی شده است. لی آرزوی خود را برای خوردن مارن در هنگام مرگ ابراز می کند، “استخوان ها و همه چیز”، که مارن، علی رغم اینکه در ابتدا با اشک در ابتدا امتناع می کرد، در نهایت از آن تبعیت می کند.

زیرنویس Bones and All 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس استخوان‌ها و همه 2022 در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، 82 درصد از 250 منتقد، با میانگین امتیاز 7.5/10 مثبت هستند. اجماع این وب سایت می گوید: “اگرچه موضوع آن ممکن است به سختی قابل درک باشد، Bones and All یک رفتار عمیقا عاشقانه و تامل برانگیز را ثابت می کند.” متاکریتیک که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس 53 منتقد، امتیاز 74 از 100 را به این فیلم اختصاص داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط “B” را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که مخاطبان PostTrak به آن نمره مثبت کلی 71٪ دادند که شامل میانگین سه ستاره از پنج ستاره است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها