تاریخ انتشار : جمعه 30 سپتامبر 2022 - 22:55
کد خبر : 202634

دانلود زیرنویس فیلم Hunt 2022 – بلو سابتايتل

دانلود زیرنویس فیلم Hunt 2022 شکار یک فیلم اکشن جاسوسی کره جنوبی است که در سال 2022 توسط لی جونگ جائه در اولین کارگردانی خود با بازی لی و جونگ وو سونگ کارگردانی شد. این فیلم به بخش غیر رقابتی نمایش نیمه شب در جشنواره فیلم کن 2022 دعوت شد. این فیلم در 10 اوت

دانلود زیرنویس فیلم Hunt 2022 شکار یک فیلم اکشن جاسوسی کره جنوبی است که در سال 2022 توسط لی جونگ جائه در اولین کارگردانی خود با بازی لی و جونگ وو سونگ کارگردانی شد. این فیلم به بخش غیر رقابتی نمایش نیمه شب در جشنواره فیلم کن 2022 دعوت شد. این فیلم در 10 اوت 2022 در کره جنوبی به نمایش درآمد.

براي دانلود زيرنويس اينجا کليک کنيد

دانلود زیرنویس فیلم Hunt 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم Hunt 2022 در دهه 1980، زمانی که دیکتاتوری نظامی به اوج خود رسید، رئیس واحد خارجی KCIA پارک پیونگ هو (لی جونگ جائه) و رئیس واحد داخلی کیم جونگ-دو (جونگ وو سونگ) مأمور کشف یک جاسوس کره شمالی شناخته شده شدند. به عنوان دونگلیم، که عمیقاً در آژانس آنها تعبیه شده است. هنگامی که جاسوس شروع به افشای اطلاعات فوق سری می کند که می تواند امنیت ملی را به خطر بیندازد، هر دو واحد مأمور تحقیق در مورد یکدیگر می شوند. در این شرایط پرتنش که اگر نتوانند خال را پیدا کنند، ممکن است خودشان متهم شوند، پیونگ هو و جونگ دو به آرامی شروع به کشف حقیقت می کنند و از نقشه ای غیرقابل تصور برای ترور رئیس جمهور کره جنوبی آگاه می شوند.

فیلم به وقایع تاریخی واقعی در دهه 1980 می پردازد. 18 مه جنبش دموکراتیک سازی گوانگجو (1980)، فرار خلبان کره شمالی لی اونگ پیونگ (1983) و حمله تروریستی آنگ سان (1983).

زیرنویس فیلم کره ای شکار 2022 این فیلم ابتدا به عنوان فیلمی با نام نمسان شناخته شد که در آن لی جونگ جائه در سال 2017 تصمیم گرفت نقش اول را بازی کند و به دلیل شرایط مختلف مجبور شد قبل از فیلمبرداری از ساخت آن منصرف شود. سپس لی خود فیلمنامه آن را اصلاح کرد و به مدت 4 سال آماده شد. او علاوه بر کارگردانی، ایفای نقش و مشارکت در فیلمنامه، در تهیه کنندگی فیلم نیز مشارکت داشت.

زیرنویس فیلم Hunt 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس Hunt 2022 در 3 آگوست 2022، لی فاش کرد که پس از نمایش فیلم کن فیلم را دوباره ویرایش کرده است و نسخه جدید برای اولین بار در آمریکای شمالی در جشنواره بین المللی فیلم تورنتو به نمایش در خواهد آمد. با این حال نسخه اصلی برای اکران تئاتر در کره جنوبی استفاده خواهد شد.

برای کمک به مخاطبان جهانی برای درک بهتر دوران سیاسی به تصویر کشیده شده در فیلم، لی چندین خط و صحنه کلیدی را اصلاح کرد که باعث شد برخی بازیگران دیالوگ ها را دوباره ضبط کنند. لی در توضیح این موضوع گفت: «هنگام نوشتن فیلمنامه «شکار»، نسل‌های جوان‌تری را در کره جنوبی که از کتاب‌های درسی تاریخ درباره دوران یاد می‌کنند به عنوان مخاطب هدف قرار می‌دهند. فکر می‌کردم بینندگان خارجی هم همینطور باشند،… اما در کن، حدود 30 درصد از نقدهای رسانه‌های خارجی شکایت داشتند که برایشان سخت است که با داستان همراه شوند، زیرا از سیاست کره در دهه 1980 اطلاعی نداشتند. ”

این فیلم برای اولین بار در هفتاد و پنجمین جشنواره فیلم کن در 19 مه 2022 در تئاتر لومیر به نمایش درآمد، جایی که با تشویق ایستاده هفت دقیقه‌ای مواجه شد. این فیلم در 10 آگوست 2022 توسط Megabox در سینماها منتشر شد. حقوق پخش فیلم به 207 منطقه پیش فروش شد. این فیلم به جشنواره بین‌المللی فیلم تورنتو 2022 دعوت شد و در سپتامبر 2022 در بخش گالا نمایش داده خواهد شد. Magnolia Pictures حقوق توزیع یک اکران سینمایی در ایالات متحده را در دسامبر 2022 به دست آورد.

زیرنویس Hunt 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس فیلم شکار 2022 پیت هاموند در نقد خود برای Deadline کارگردانی، فیلمبرداری و اجرای بازیگران اصلی و مکمل را ستود. پیتر دبروژ که برای Variety می نویسد، هانت را فیلمی طولانی اما برق آسا با تکان آدرنالین توصیف کرد و از کارگردانی و بازیگری لی قدردانی کرد. لو توماس از BFI نوشت که فیلم مملو از «صحنه‌های اکشن هیجان‌انگیز و شوک‌های شگفت‌انگیز» است، اما «لی گاهی فراموش می‌کند که چیزها را قابل درک یا باورپذیر نگه دارد» و تماشای فیلم را سرگرم‌کننده می‌نامد. دیوید رونی در نوشتن برای هالیوود ریپورتر اظهار داشت که این فیلم فاقد عمق شخصیت و انسجام داستانی است و آن را “فیلمی ناامیدکننده فزاینده ای خواند که راه خود را در میان انبوهی از پیچیدگی های داستانی، برخوردهای دوگانه، نقشه های متقابل و افشاگری های غافلگیرکننده گم می کند. دیوید ارلیش از IndieWire فیلم را درجه C می‌داند، آن را به‌عنوان «هیجان‌انگیز جاسوسی پیچیده و ناامیدکننده‌ای که داستانی را روایت نمی‌کند» توصیف می‌کند و بیان می‌کند که «اولین بازی لی کمی بیشتر از یک پخش‌کننده پز پچ پچ پر از پیچش‌های داستانی است».  بررسی برای South China Morning Post، کلارنس تسویی نوشت که این فیلم به جز برای علاقه مندان به تاریخ و طرفداران فیلم های اکشن هاردکور، “بیش از حد وحشتناک و درهم” است، و خط داستان را برای مخاطبانی که با فضای تاریخی فیلم آشنا نیستند، نامرتب و گیج کننده خواند. و 2 ستاره از 5 را داد.

کیم سون وو در نقد برای JTBC، جلوه‌های بصری عالی، میزانسن‌های دقیق و صحنه‌های اکشن تماشایی فیلم را ستود و افزود که معکوس‌های بزرگ و کوچک در طرح، تنش فیلم را تا پایان حفظ می‌کند. ریو جی یون که برای Dailian می نویسد، نقش پارک پیونگ دو و کیم جونگ دو را که هدف یکسانی دارند اما روش های متفاوتی دارند را ستوده و به شدت برای پرکردن تخیل و سرگرمی سینمایی طراحی شده اند و افزود: “درک این کار دشوار نیست. وقایع تاریخی بدون اطلاع قبلی، اما هر چه بیشتر بدانید، بیشتر می بینید.» چوی یانگ جو از No Cut News اظهار داشت: «اگرچه آن را ژانر اکشن جاسوسی می نامند، اما مایه تاسف است که مرکز ثقل است. به جای «جاسوسی» که با سوء ظن به این سو و آن سو می‌رود، بر «عملیات» عجولانه تمرکز کرد، اما صداها، دکورها و وسایل فیلم را تحسین کرد که باعث شد تماشاگر فضای دهه 1980 و کارگردانی لی را حس کند که به هدفش رسید. مضمون و محتوای قدرتمند. سونگ کیونگ وون از Cine21 این فیلم را به عنوان “فیلمی که از یک داستان واقعی الگوبرداری می کند، اما بیشترین استفاده را از تخیل تاریخی می کند، و اساساً به جای جاسوسی بر روی کنش متمرکز شده است” و نتیجه گیری کرد: “با وجود برخی مصلحت ها که پر می کند. در حفره‌های روایت، این اولین نمایش شایسته‌ای است که تخیل تاریخی و دستاوردهای تجاری را در هم می‌آمیزد».

زیرنویس فیلم کره ای شکار 2022 - بلو سابتايتل

زیرنویس شکار 2022 این فیلم در 11 آگوست 2022 در کره جنوبی در 1548 پرده اکران شد. افتتاحیه 210000 پذیرش ثبت کرد و در صدر باکس آفیس کره جنوبی قرار گرفت. این فیلم در 4 روز اکران از 1 میلیون پذیرش و در 7 روز اکران از 2 میلیون پذیرش فراتر رفت. در روز دوازدهم، هانت سومین فیلم کره جنوبی در سال 2022 شد که از 3 میلیون پذیرش عبور کرد. در روز بیست و پنجم، از 4 میلیون پذیرش فراتر رفت.

از 12 سپتامبر 2022، این فیلم چهارمین فیلم پرفروش کره ای در سال 2022 با فروش 31,932,863 دلار آمریکا و 4,286,629 پذیرش است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها