تاریخ انتشار : شنبه 23 اکتبر 2021 - 22:48
کد خبر : 13995

شرایط ثبت‌نام مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه علامه اعلام شد/امروز آخرین روز ثبت نام

شرایط ثبت‌نام مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه علامه اعلام شد/امروز آخرین روز ثبت نام

دانشگاه علامه طباطبایی شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰  را اعلام کرد. به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی ثبت نام و مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ این دانشگاه به صورت آنلاین (برخط) و در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و به

شرایط ثبت‌نام مصاحبه پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه علامه اعلام شد/امروز آخرین روز ثبت نام

دانشگاه علامه طباطبایی شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰  را اعلام کرد.

به گزارش ایسنا، بر اساس اعلام دانشگاه علامه طباطبایی ثبت نام و مصاحبه پذیرفته شدگان مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ این دانشگاه به صورت آنلاین (برخط) و در راستای ارتقای کیفیت آموزشی و به منظور سنجش عملی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی داوطلبان تصویری است.

داوطللبان می توانند براساس کد رشته هایی که از طرف سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه معرفی شده اند تا آخر وقت امروز سه شنبه چهارم خرداد با مراجعه به سایت آزمون دانشگاه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و بر اساس اعلام دانشگاه این زمان ثبت نام تمدید نخواهد شد.

پذیرفته شدگان مرد باید از لحاظ خدمت وظیفه عمومی شرایط مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ را دارا باشند و مصاحبه از متقاضیان رشته بیمه به زبان انگلیسی انجام خواهد شد.

مصاحبه به صورت آنلاین(برخط) و تصویری مطابق زمانبندی اعلام شده در کارت آزمون برگزار می شود و داوطلبان موظفند به صورت آنلاین(برخط) و تصویری در روز و ساعت تعیین شده حضور یابند. داوطلبان در طول مدت مصاحبه ملزم به حضور به صورت آنلاین( برخط) و تصویری است و مجاز به قطع تصویر بدون اجازه رییس هیات مصاحبه کننده نیستند.

چنانچه داوطلب نخواهد و یا نتواند ارتباط به شیوه آن لاین (برخط) و تصویری را برای مصاحبه برقرار کند، به منزله غیبت و انصراف از مصاحبه تلقی می شود.

در صورت قطع شدن ارتباط آنلاین (برخط) و تصویری، داوطلب ملزم به برقراری مجدد ارتباط حداکثر ظرف مدت ۲ دقیقه می باشند. در غیر این صورت به منزله انصراف از مصاحبه تلقی می شود. همچنین داوطلب موظف به قرار گرفتن در محیطی است که تصویر ایشان به صورت واضح برای کمیته مصاحبه کننده قابل رویت باشد.

داوطلب موظف است پیش از شرکت در مصاحبه دکتری نسبت به کنترل وضعیت صدا و تصویر خود در سامانه دانشگاه طبق دستورالعمل و اطلاعیه های بعدی معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی اقدام نماید.  هر گونه حضور فرد دیگری در کنار داوطلب در زمان مصاحبه و مداخله در مصاحبه تخلف محسوب شده و برابر قوانین و مقررات رفتار خواهد شد.

مصاحبه از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری از روز سه شنبه ۱۹ خرداد آغاز می شود و تا روزچهارشنبه ۲۶ این ماه ادامه دارد.  داوطلبان پس از پذیرش نهایی و قبولی در دوره دکتری دانشگاه علامه طباطبایی، قبل از آزمون جامع ملزم به ارائه مدرک زبان معتبر حسب مصوبات شورای تحصیلات تکمیلی دانشگاه هستند. در صورت ارائه و بارگذاری مدرک زبان معتبر در هنگام ثبت نام از امتیاز آن با توجه به دستورالعمل های موجود و با تشخیص کمیته مصاحبه کننده برخوردار خواهند شد.

امتیاز بررسی سوابق علمی و مصاحبه شیوه آموزشی – پژوهشی ۵۰ است که ۲۰ امتیاز مربوط به آموزشی وپژوهشی ،۳۰ امتیاز به مصاحبه اختصاص داده شده است.

با توجه به اینکه تنها مرجع رسمی اطلاع رسانی در خصوص شرایط ثبت نام مرحله دوم آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۴۰۰ معاونت آموزشی دانشگاه علامه طباطبایی است، داوطلبان باید اطلاعات را از طریق سایت دانشگاه به نشانی https://www.atu.ac.ir/ پیگیری و نکات اعلام شده را به دقت مطالعه و مطابق تاریخ های اعلام شده نسبت به ثبت نام و حضور در مصاحبه به صورت آنلاین(برخط) و تصویری اقدام کنند.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها