صدور مجوزهای بی نام جهت تسهیل سرمایه گذاری در سیستان وبلوچستان

ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان وبلوچستان گفت: مجموعه اقتصادی استان به دنبال فراهم نمودن شرایط صدور مجوزهای بی نام به منظور تسهیل در امر سرمایه گذاری می باشد.

به گزارش ایسنا ماندانا زنگنه در جلسه پیگیری نحوه صدور مجوزهای جدید و تامین آب مرغداری های استان که به ریاست وی با حضور دستگاه‌های ذیربط در سالن جلسات این معاونت برگزار شد، گفت: باید با فراهم نمودن شرایط صدور مجوزهای بی نام، امکان سرمایه‌گذاری در استان تسهیل شود.

وی افزود: با پیگیری های مکرر صورت گرفته و رفع مشکل تامین آب مورد نیاز واحدهای مرغداری جدید، شرایط برای ورود سرمایه گذاران جدید به این حوزه فراهم شد و با توجه به اینکه تنها ۳۰ درصد از نیاز مرغ استان از واحدهای تولیدی استان تامین می‌شود، ظرفیت خوبی برای سرمایه گذاری در این حوزه وجود دارد.

زنگنه در ادامه ضمن تأکید بر اهلیت سنجی درست سرمایه گذاران جدید، اظهار داشت: با برآوردهای صورت گرفته برای تامین کامل نیاز استان، حدود ۴۲۰ واحد مرغداری ۲۰ هزار قطعه ای لازم است که در این میان ۵ واحد زنجیره کامل مرغداری از قبیل واحد مرغ مادر، تولید جوجه یک روزه، مرغداری گوشتی، کشتارگاه، قطعه بندی و بسته بندی در مناطق مختلف استان در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید