ضرورت تسهیل‌گری برنامه‌های دانشجویان برای حضور در انتخابات

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان بر ضرورت حمایت و تسهیل گری برنامه‌های دانشجومعلمان برای انتخابات پیش‌رو تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر علی محمدی، در جلسه مشترک اعضای هیات نظارت سازمان مرکزی و شورای معین استان‌ها، این نشست را فرصتی مغتنم در راستای هم اندیشی پیرامون فعالیت‌ها، برنامه‌ها و مسائل تشکل‌های اسلامی برشمرد.

وی ضمن گرامیداشت ایام الله ماه خرداد؛ آزادسازی خرمشهر، رحلت جانسوز امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد به عنوان روزهای تاریخی انقلاب اسلامی به حماسه ای دیگر “برگزای حماسه پرشور  انتخابات” در ۲۸ خرداد سال جاری اشاره کرد.

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به فعالیت‌های مهم  فرهنگی، تربیتی، دینی و انقلابی به نظم و پویایی برنامه‌ها در حوزه‌های سیاسی، اجتماعی، مناظرات و کرسی‌های آزاد اندیشی، تاکید کرد.

وی همچنین بر ضرورت نقش آفرینی به عنوان قشر نخبه فرهنگی و دغدغه مند در جلب مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد.

دکتر محمدی با مورد توجه قرار دادن ظرفیت اساتید، دانشجومعلمان و کارکنان دانشگاه فرهنگیان گفت: با وجود این ظرفیت عظیم دانشگاه فرهنگیان می‌تواند ضمن جریان سازی در راستای تاکیدات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون انتخابات گام‌های موثری بردارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، عضو هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان با اشاره به فعالیت‌هایی که از چند ماه قبل ویژه انتخابات در اداره کل اجتماعی و با محوریت هیات نظارت بر تشکل‌های اسلامی شکل گرفته است بر ضرورت حمایت و تسهیل گری برنامه‌های دانشجومعلمان برای انتخابات با نگاه و نظارت پدرانه تاکید کرد و گفت: باید ضمن ایجاد فرصت گفتگو، سعه صدر و نقش هدایت گری خود را ایفا نماییم و بدون هیچ نگرانی از حواشی احتمالی مصمم اما درچارچوب قانون گام برداریم.

منبع:ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید