تاریخ انتشار : دوشنبه 1 نوامبر 2021 - 1:45
کد خبر : 38213

فراخوان ارسال طرح پژوهشی به کمیته تحقیقات دانشجویی

فراخوان ارسال طرح پژوهشی به کمیته تحقیقات دانشجویی

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از همه دانشجویان دانشگاه دعوت کرد، جهت ارائه پروپوزال پژوهشی در کلیه محورهای مرتبط با رشته‌های توانبخشی و سلامت اجتماعی در قالب پروپوزال مورد تایید دانشگاه، تا تاریخ ۳۱ مردادماه ۱۴۰۰ اقدام کنند. به گزارش ایسنا، دانشجویان می توانند یک یا چند پروپوزال در حوزه های توانبخشی

فراخوان ارسال طرح پژوهشی به کمیته تحقیقات دانشجویی

کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از همه دانشجویان دانشگاه دعوت کرد، جهت ارائه پروپوزال پژوهشی در کلیه محورهای مرتبط با رشته‌های توانبخشی و سلامت اجتماعی در قالب پروپوزال مورد تایید دانشگاه، تا تاریخ ۳۱ مردادماه ۱۴۰۰ اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، دانشجویان می توانند یک یا چند پروپوزال در حوزه های توانبخشی و سلامت اجتماعی را جهت بررسی و داوری به کمیته تحقیقات ارسال کنند.

قالب نوشتن این پروپوزال در سایت دانشگاه، قسمت معاونت تحقیقات و فناوری، در بخش فرم ها و آئین نامه ها موجود است.

براساس این اطلاعیه، طرح‌ها باید در سامانه پژوهان دانشگاه بارگذاری شود. اعلام نتایج بررسی مدارک ارسالی پس از طی مراحل ارزیابی پژوهشی، از طریق همین سامانه اعلام خواهد شد.

این اطلاعیه افزود: مقدار بودجه گرنت جهت اجرای پژوهش، براساس پیشنهاد دانشجو، ملاحظات مالی دانشگاه و اولویت های پژوهشی بررسی ، و در سه تا چهار قسط پرداخت خواهد شد.

این گزارش همچنین حاکیست، سقف در نظر گرفته شده گرنت، صدمیلیون ریال (ده میلیون تومان) است، با این حال در صورتی که طرح های پژوهشی دانشجویان دارای اهمیت بسیار بالا و کاربردهای مهم درمانی باشد، تلاش‌هایی برای افزایش گرنت انجام خواهد شد.

کمیته تحقیقات دانشجویی متذکر شده است: در صورتی که دانشجو بیش از یک طرح تحقیقاتی داشته باشد، می تواند تمامی طرح ها را جهت بررسی در کمیته تحقیقات ارسال کنند.

همچنین، درصورتی که تعداد پروپوزال های قابل تایید بالاتر از حدنصاب جهت تخصیص گرنت و تصویب باشد، این پروپوزال ها در فراخوان های آتی (به زودی) بررسی مجدد خواهند شد. طبعا طرح های دانشجویانی که در دوره اول تصویب نشده ( به دلایلی مانند تکمیل سقف پروپوزال ها و … ) ، در فراخوان های بعدی در اولویت قرار خواهند گرفت.

بنابر اعلام وبدای دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی، علاقمندان می‌توانند  برای اطلاعات بیشتر، با کمیته تحقیقات دانشجویی دانشگاه تماس بگیرند.

 

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها