تاریخ انتشار : سه‌شنبه 23 ژانویه 2024 - 15:56
کد خبر : 208536

محبوب ترین آموزشگاه قهوه و باریستایی با مدرک معتبر و تضمین بازار کار هنرجویان

محبوب ترین آموزشگاه قهوه و باریستایی با مدرک معتبر و تضمین بازار کار هنرجویان

  در دنیای امروز، علم و هنر قهوه‌سازی به یکی از مهارت‌های برجسته و جذاب تبدیل شده است و باعث شده تا هنرجویان زیادی به دنبال محبوب ترین آموزشگاه قهوه باشند. آموزشگاه ها با توجه به میزان ثبت نام و مزایایی که ارائه می دهند میان هنرجویان و افراد متقاضی محبوبیت ویژه ای کسب می

 

در دنیای امروز، علم و هنر قهوه‌سازی به یکی از مهارت‌های برجسته و جذاب تبدیل شده است و باعث شده تا هنرجویان زیادی به دنبال محبوب ترین آموزشگاه قهوه باشند. آموزشگاه ها با توجه به میزان ثبت نام و مزایایی که ارائه می دهند میان هنرجویان و افراد متقاضی محبوبیت ویژه ای کسب می کنند. 

آموزشگاه‌های معتبر قهوه و باریستایی نه تنها به دانشجویان خود اصول و فنون قهوه‌سازی را آموزش می‌دهند بلکه با تأکید بر تجربه عملی و تمرینات عمیق، آنها را برای مواجهه با چالش‌های واقعی در صنعت آماده می‌کنند. 

اگر قصد دارید وارد بازار کار صنعت قهوه و موقعیت استخدام با حقوق و مزایای مناسب شوید ما به شما پیشنهاد میکنیم در محبوب ترین آموزشگاه قهوه ثبت نام کنید تا بعد از اتمام آموزش های باریستایی، آینده کاری خود را تضمین کنید.

در این مقاله، به معرفی محبوب‌ترین آموزشگاه‌ قهوه و باریستایی با مدرک معتبر و تضمین معرفی به بازار کار می پردازیم و نقش ویژه این آموزشگاه را در این صنعت بررسی می کنیم. 

آموزشگاهی که قصد معرفی آنرا داریم به عنوان بهترین آموزشگاه باریستایی ایران شناخته می شود، با بررسی های انجام شده مشخص شد این آموزشگاه هر سال نزدیک به 2160 هنرجو را به بازار کار معرفی می کند و با مزایای ویژه ای که ارائه می دهد احتمال موفقیت هنرجویان خود را بعد از اتمام دوره باریستا چندین برابر می کند.

نام این آموزشگاه قهوه محبوب، آکادمی کافی پارس است و محبوبیت خود را از رضایت هنرجویان و مزایای بی نظیری که ارائه می دهد بدست آورده است. آکادمی کافی پارس برگزارکننده تخصصی دوره های آموزش باریستا، بارتندر و تعمیرات ماشین اسپرسو می باشد که دو شعبه در تهران و کرج دارد و به دلیل محبوبیت بالای این آموزشگاه متقضیان زیادی از شهرستان های اطراف به آکادمی کافی پارس مراجعه می کنند.

در ادامه به بیان مزایای آکادمی کافی پارس می پردازیم که این آموزشگاه قهوه را نسبت دیگر آموزشگاه ها متمایز کرده و هنرجویان زیادی این آموزشگاه را برای ثبت نام انتخاب می کنند.

مدرک معتبر و بین المللی

در ابتدا سراغ مهمترین و بهترین مزیت این آموزشگاه می رویم که مدرک بین المللی و معتبر آن می باشد. آکادمی کافی پارس زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کل کشور فعالیت می کند. از این رو مدرک این آموزشگاه نیز از اعتبار بالایی برخوردار است که علاوه بر این اعتبار، به صورت دو زبانه و بین المللی ارائه میشود. این باعث می شود در خارج از کشور نیز همچنان اعتبار لازم را داشته و افرادی که قصد مهاجرت دارند می توانند از مزایای این مدرک استافاده کنند.

از مزایای مدرک معتبر آکادمی کافی پارس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. کمک به پرونده مهاجرین که قصد مهاجرت و استخدام در خارج از کشور را دارند.

2. توانایی دریافت پروانه کسب و راه اندازی کافی شاپ 

3. دریافت وام کارآفرینی تا سقف 200 میلیون تومان از بانک های سراسر کشور به منظور اره اندازی کسب و کار

4. استخدام راحت در رستوران ها و کافی شاپ هایی که مدرک معتبر برای آنها اهمیت دارد.

5. نشان دهنده دانش و مهارت شما در باریستایی

تضمین ویژه دوره آموزشی و ورود به بازار کار

آموزشگاه های زیادی در صنعت قهوه فعالیت می کنند، اما تنها یک آموزشگاه دوره باریستایی و بازار کار را تضمین می کند. کافی پارس به تمامی هنرجویان تضمین میدهد که دوره آموزشی و مباحث آن دقیقا مطابق با نیاز بازار کار باشد و هنرجو با گذراندن دروه باریستا کافی پارس با تمامی چالش های بازار کار روبه رو میشود و همچنین با تمامی تجهیزات یک کافه حرفه ای آشنا شده و آموزش کار با آنها را از صفر تا صد آموزش می بینید. علاوه بر این، یاد می گیرد که تمامی آیتم های یک منو حرفه ای را سرو کند و چگونه موجب رضایت مشتریان آن کافه شود.

علاوه بر این کافی پارس با آموزش های تضمین شده ای که به هنرجویان می دهد باعث می شود اعتماد به نفس او بالا رفته و با مراجعه به بازار کار با مهارت هایی که یادگرفته، به راحتی استخدام شود.

تضمین ورود به بازار کار از دیگر مزایای عالی کافی پارس است که از چالش ها و دغدغه های هنرجویان می کاهد. اغلب افراد پس از گذارندن دوره های آموزشی استرس ورود به بازار کار و استخدام را دارند. در کافی پارس به دلیل ارتباط ویژه و عالی این مجموعه با کافه ها و رستوران های معتبر، این مشکل نیز برطرف شده و تمامی هنرجویان بعد از دوره آموزشی به بازار کار معرفی می شوند.

کارت گارانتی و پشتیبانی 5 ساله

کافی پارس به منظور جلب رضایت و اعتماد هنرجویان یک کارت گارانتی و پشتیبانی 5 ساله در نظر گرفته که بعد از اتمام دوره آموزشی به آنها تعلق می گیرد. هر آموزشگاهی حاضر به انجام این کار نیست و هیچ پشتیبانی برای بعد از اتمام دوره هنرجویان در نظر نگرفته است.

هنرجویان کافی پارس می توانند تا 5 سال بدون هیچ محدودیتی و به صورت رایگان در کلاس های رفع اشکال شرکت کنند و با تجهیزات و استاد به تمرین و رفع اشکال بپردازند.

علاوه بر این می توانند در تور های بازدید از کارخانه و ورشاپ های رایگان شرکت کنند و همچنین از مزیت مشاوره رایگان و تخصصی راه اندازی کافی شاپ نیز بهره مند شوند.

استاد حرفه ای دوره باریستا کافی پارس

کافی پارس به منظور برگزاری هرچه بهتر دوره های آموزشی از بهترین اساتید این حوزه بهره می برد، اساتید کافی پارس مباحث دوره باریستا را طبق به روز ترین متد های صنعت قهوه در اختیار هنرجویان قرار می دهند و آموزش ها را سرفصل به سرفصل  طوری که در بازار کار به آن نیاز می شود به هنرجو آموزش می دهند.

حرفه ای ترین تجهیزات آموزشگاه قهوه در کافی پارس

آموزشگاه قهوه آکادمی کافی پارس بروز ترین دستگاه ها و تجهیزات کافه را مطابق یک کافی شاپ حرفه ای در خود جای داده که باعث شده هنرجویان قبل از ورود به بازار کار با تمامی دستگاه ها و متد های روز دنیا در استفاده از تجهیزات کافه ای را به درستی یاد بگیرند.

کلاس های نیمه خصوصی در کافی پارس

کلاس های دوره باریستا کافی پارس به صورت نیمه خصوصی و نهایت با 3 عدد هنرجو برگزار می شود و هنرجویان می توانند با هر میزان هوشی که دارند در کلاس ها شرکت کنند و از اساتید و ارتباط با دیگر هنرجویان بهره ببرند. این مورد در حالی است که آموزشگاه های دیگر به صورت عمومی و با حداقل 10 هنرجو برگزار می کنند.

سخن آخر

در پایان باید گفت که انتخاب آموزشگاه قهوه پارس که به عنوان محبوب‌ترین مرکز آموزش قهوه و باریستایی شناخته می‌شود، فراتر از شناخت نام و نشان است. این آموزشگاه، با ارائه مدارک معتبر و تضمین بازار کار و مزایای ویژه به هنرجویان ، نه تنها معیارهای کیفی را برآورده می‌کند، بلکه به عنوان پله‌ای برای صعود به قله‌های موفقیت در هنر ظریف آماده‌سازی قهوه شناخته می‌شود. به هنرجویان می‌آموزد که چگونه عطر و طعم، عشق و مهارت را با هر فنجان قهوه به اشتراک بگذارند وبه یک باریستای حرفه ای تبدیل شوند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها