تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اکتبر 2021 - 20:59
کد خبر : 35935

مخالفت مجلس با بررسی اولویت دار طرح استفساریه قانون نظام صنفی کشور

مخالفت مجلس با بررسی اولویت دار طرح استفساریه قانون نظام صنفی کشور

نمایندگان مجلس با بررسی اولویت دار طرح استفساریه تبصره یک ماده ۲۲ قانون نظام صنفی کشور مخالفت کردند  نمایندگان مجلس در جریان جلسه علنی امروز مجلس تقاضای عده‌ای از نمایندگان به منظور بررسی اولویت دار طرح استفساریه تبصره یک ماده ۲۲ قانون نظام صنفی کشور را بررسی کرده و در نهایت با آن مخالفت کردند.

مخالفت مجلس با بررسی اولویت دار طرح استفساریه قانون نظام صنفی کشور

نمایندگان مجلس با بررسی اولویت دار طرح استفساریه تبصره یک ماده ۲۲ قانون نظام صنفی کشور مخالفت کردند

 نمایندگان مجلس در جریان جلسه علنی امروز مجلس تقاضای عده‌ای از نمایندگان به منظور بررسی اولویت دار طرح استفساریه تبصره یک ماده ۲۲ قانون نظام صنفی کشور را بررسی کرده و در نهایت با آن مخالفت کردند.

صدیف بدری به عنوان نماینده متقاضیان گفت: در این استفساریه آمده است آیا از نظر قانونگذار اثر این حکم قانونی به آینده بوده و  در اعمال محدودیت دوره‌های مدیریتی صرفا سوابق عضویت هیات مدیره اتحادیه های صنفی مربوطه و انتخابات‌های بعد از  لازم الاجرا شدن این قانون می باشد که پاسخ آن بلی است.

وی در ادامه گفت: از زمان اصلاح قانون نظام‌ صنفی کشور در سال ۸۲ مشکلاتی در این حوزه برای مدیران پیشین ایجاد شده در حالی که یک قانون افرادی را مشمول می شود که بعد از تصویب آن وارد این حوزه شدند. در این استفساریه بر این موضوع تاکید شده است.

در نهایت نمایندگان با بررسی اولویت دار این طرح مخالفت کردند.

منبع: ايسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها