تاریخ انتشار : دوشنبه 25 اکتبر 2021 - 19:42
کد خبر : 18736

مهلت ارسال مقاله به دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال

مهلت ارسال مقاله به دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال

دومین همایش ملی «برنامه درسی و اشتغال »با محوریت برنامه درسی در آموزش عالی و اشتغال پذیری در روزهای ۱۸ و ۱۹ و همچنین ۲۵ و ۲۶آبان‌ماه توسط دانشگاه اصفهان به صورت مجازی برگزار می‌شود. به گزارش ایسنا، دکتر فاطمه سمیعی، دبیر اجرایی دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال، هدف از برگزاری این همایش را

مهلت ارسال مقاله به دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال

دومین همایش ملی «برنامه درسی و اشتغال »با محوریت برنامه درسی در آموزش عالی و اشتغال پذیری در روزهای ۱۸ و ۱۹ و همچنین ۲۵ و ۲۶آبان‌ماه توسط دانشگاه اصفهان به صورت مجازی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دکتر فاطمه سمیعی، دبیر اجرایی دومین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال، هدف از برگزاری این همایش را بررسی نقش برنامه های درسی در اشتغال‌پذیری دانشجویان، رسالت دانشگاه ها در امر اشتغال پذیری، آشنایی با تجارب جهانی در خصوص اشتغال پذیری و کاربرد آموزه های دانشگاهی در دنیای کسب و کار دانست.

وی افزود: برنامههای همایش در قسمتهای مختلف تحت عناوین سخنرانان کلیدی، پنل ها و نشست های تخصصی، کارگاه آموزشی و نمایشگاه کار تدوین شده است.

رئیس مرکز بالندگی مسیر شغلی دانشجویان (CDC)تصریحکرد: شرکت در همایش برنامه درسی و اشتغال پذیری می‌تواند به پژوهشگران، دانشجویان، مدیران، کارفرمایان، صاحبان صنایع و افراد جویای کار کمک کند تا دید واقع بینانه و وسیع‌تری نسبت به آینده اشتغال در جامعه ایران پیدا کنند؛ با مناسبات و شرایط بازار کسب و کار آشنا شده و مسیر اشتغال خود یا تأمین نیروی انسانی کارآمد را طراحی و تدوین کنند. همچنین، از نقش دانشگاه‌ها به عنوان یک منبع سرمایه مهم در اشتغال جوانان مطلع شوند.

بنابر اعلام روابط عمومی وزارت علوم، اولین همایش ملی برنامه درسی و اشتغال توسط انجمن مطالعات برنامه درسی و گروه مطالعات برنامه درسی و آموزش دانشگاه فردوسی مشهد در آذرماه ۱۳۹۹ برگزار شد. تفاوتی که این همایش با همایش های مشابه دارد آن است که در کنار طرح مباحث نظری و کاربردی، نمایشگاهی به منظور آشنایی با فرصت‌های شغلی دائر می‌شود.

مهلت ارسال مقاله به این همایش ۳۱ شهریور ماه و زمان اعلام داوری نتایج ۳۰ مهرماه است.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها