تاریخ انتشار : شنبه 30 اکتبر 2021 - 2:34
کد خبر : 31334

نخبگان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند

نخبگان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند

ایسنا/اردبیل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: نخبگان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند. سردار جلیل بابازاده در جمع اساتید دانشگاه‌های استان اردبیل از اساتید دانشگاه به عنوان فرماندهان جنگ نرم نام برد و گفت: امروز حفظ نظام از واجبات است و نخبگان دانشگاهی با روشنگری‌های خود نباید اجازه دهند دلسردی‌های ایجاد

نخبگان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند

ایسنا/اردبیل فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: نخبگان زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.

سردار جلیل بابازاده در جمع اساتید دانشگاه‌های استان اردبیل از اساتید دانشگاه به عنوان فرماندهان جنگ نرم نام برد و گفت: امروز حفظ نظام از واجبات است و نخبگان دانشگاهی با روشنگری‌های خود نباید اجازه دهند دلسردی‌های ایجاد شده بر اثر برخی ناکارآمدی‌ها خللی در اراده مردم برای حضور در انتخابات و تعیین سرنوشت خود ایجاد کند.

وی به تبیین اهمیت حضور مردم پای صندوق‌های رأی پرداخت و گفت: امروز عرصه، عرصه جنگ سیاسی است و لازم است دانشگاهیان با تاسی از رزمندگان اسلام و شهدای گرانقدر با تمام توان در این میدان وارد شده و با تبیین مسائل و روشنگری های خود در جامعه، ضمن فراهم کردن زمینه حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی، بار دیگر پاسخ دندان شکنی به ایادی کفر و استکبار بدهند.

بابازاده با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری انتخاب یک نفر نیست، گفت: دشمنان در این صحنه با تمام وجود پا به عرصه گذاشته اند تا مانع حضور حداکثری مردم در انتخابات شوند و در واقع می توان گفت انتخابات پیش رو، مصاف نیروهای ارزشی با استکبار جهانی است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب از مردم می خواهد با حضور در پای صندوق های رای، سرنوشت خودشان را تعیین کنند، گفت: در آن سوی میدان نیز استکبار جهانی با تمام توان به مردم می گوید، رأی ندهید.

وی دستاوردهای ۴۲ ساله انقلاب اسلامی در عرصه‌ های مختلف را یادآور شد و گفت: طی این مدت استکبار به دست همین جوانان بارها طعم شکست را چشیده و تحقیر شده است.

بابازاده به صحنه های تحقیر استکبار توسط رزمندگان اسلام اشاره کرد و گفت: 13 آبان، انهدام پهباد جاسوسی، شکست در نوار غزه و غالب شدن گفتمان مقاومت از عواملی هستند که آمریکا تحقیر شده است.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل به انتخابات آمریکا نیز اشاره کرد و گفت: در این انتخابات پر مناقشه  هرچند بایدن در جنگ داخلی موفق شد، اما شکست ترامپ، پیروزی برای ایران اسلامی بود.

وی با بیان اینکه ملت ایران همواره در میدان عمل، حرف خود را به کرسی نشانده است، گفت: این بار نیز مردم با حضور دشمن شکن خود در پای صندوق‌ های رای، تحریم‌ ها را بی اثر خواهند کرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ما ثمره تاریخ تَشَیّع است بنابراین با جان و دل از آن محافظت خواهیم کرد.

بابازاده با اشاره به کاندیداهای ریاست جمهوری، گفت: این هفت نفر مورد تائید شورای نگهبان هستند و آنچه که مهم است پشتیبانی مردم  از رئیس جمهور آینده است و این مهم با حضور پرشور مردم در انتخابات محقق می شود.

وی به تبلیغات دشمنان در این مورد اشاره کرد و گفت: همین افراد بودند که در دوران کرونا به ملت ما ماسک نفروختند و اجازه ورود واکسن برای تامین سلامتی مردم را به ما ندادند، امروز هم با شعارهای واهی درصدد سست کرد اراده مردم برای  حضور در انتخابات هستند.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی نماد و تبلور غیرت بین مسلمانان جهان است، گفت: مردمی که در زمان شهادت حاج قاسم فریاد انتقام سر می دادند و از ما می خواستند انتقام بگیریم بدانند که خواست و اراده حاج قاسم لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب و حضور دشمن شکن پای صندوق های رأی است و این حضور قاطعانه در واقع انتقام از خون حاج قاسم است.

مرتضی ابراهیمی رئیس سازمان بسیج اساتید استان اردبیل نیز انتخاب را بیانگر اختیار، هویت و استقلال عمل عنوان کرد و گفت: انتخابات نشانه استقلال ما است و آزادی آن را داریم که هر فردی را که دوست داریم انتخاب کنیم و در سطح جهان ثابت می‌کنیم که ما از آزادی برخورداریم و حق انتخاب داریم.

وی افزود: گزینه اصلح به دنبال اجرای عدالت، مبارزه با فقر، مبارزه با فساد، مبارزه با رانت، و اختلاس و غیره است و اگر کسی دنبال تغییر شرایط موجود به جهت مثبت نسبت به گذشته است باید انسان های شایسته را انتخاب کند که آینده بهتر از گذشته باشد.

عضو هیئت علمی دانشگاه محقق اردبیلی ادامه داد: زمانی عدالت در جامعه ساری و جاری خواهد بود که اصلح گزینی داشته باشیم، زمانی در جامعه حریت و استقلال خواهد بود و ندای عزت و مباهات می توانیم سر بزنیم که انسان صالح را انتخاب نماییم، در غیر این صورت نباید توقع عدالت در حد مقدورات در جامعه باشیم.

رئیس سازمان بسیج اساتید استان اردبیل با تاکید بر ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات، تصریح کرد: با مشارکت حداکثری سیاستگذاری چهارساله در جهان انجام می دهیم؛ چراکه به هر شکل به دنیا بها دهیم همان مقدار بها دریافت خواهیم کرد؛ بنابراین ما باید با انتخاب اصلح دنبال سیاستگذاری باشیم تا بتوانیم مشکلات را حل کنیم و در این راستا اولین قدم برای حل معضل جامعه این است که خودمان برای سیاست گذاری قدم برداریم.

ابراهیمی تاکید کرد: برای اینکه به خودمان احترام بگذاریم باید اصلح گزینی داشته باشیم؛ چراکه اگر خودمان به خودمان احترام نگذاریم باخته ایم.

وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح وظیفه هر هم وطن است، ادامه داد: کسانی که دنبال تحریم انتخابات هستند، دنبال منفعت خود هستند و می ‌دانند که هویت دروغین آنها زیر سوال خواهد رفت.

انتهای پیام

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها