تاریخ انتشار : یکشنبه 24 اکتبر 2021 - 20:19
کد خبر : 16097

هواداران برای فحاشی به من تحریک شده بودند / داور در روند بازی با استقلال تاثیر داشت

هواداران برای فحاشی به من تحریک شده بودند / داور در روند بازی با استقلال تاثیر داشت

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان این مطمئنا دل پری دارم و از کانون هواداران باشگاه گله‌مند هستم، گفت: یک سری از هواداران در بازی با استقلال که از ساختمان‌های اطراف ورزشگاه نظاره‌گر بازی بودند، به من فحاشی کردند که مطمئنا تحریک شده بودند. سید اکبر پورموسوی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره بازی

هواداران برای فحاشی به من تحریک شده بودند / داور در روند بازی با استقلال تاثیر داشت

ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با بیان این مطمئنا دل پری دارم و از کانون هواداران باشگاه گله‌مند هستم، گفت: یک سری از هواداران در بازی با استقلال که از ساختمان‌های اطراف ورزشگاه نظاره‌گر بازی بودند، به من فحاشی کردند که مطمئنا تحریک شده بودند.

سید اکبر پورموسوی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره بازی با استقلال تهران، اظهار کرد: در این بازی تا قبل از ۱۰ نفره شدن بر بازی مسلط بودیم و حملات خوبی روی دروازه استقلال داشتیم و علی‌رغم این که اشتباهات داوری کمی به ضرر ما بود، می‌توانستیم برنده این بازی باشیم اما متاسفانه اشتباهات متوالی داور در جریان بازی خیلی تاثیرگذار بود و دو، سه موقعیت خوب ما به خاطر آفساید بی مورد و موارد دیگر از دست رفتند.

وی بیان کرد:  وقتی بازیکن مان اخراج شد، داور در آن صحنه می توانست خیلی مراعات کند که این کار را نکرد و همین اخراج باعث شد که ما کمی عقب بنشینیم اما در ادامه نیز توانستیم حملات استقلال را مدیریت کنیم. از دقیقه ۸۰ به بعد هم دو، سه موقعیت خیلی خوب داشتیم. یکی از این موقعیت‌ها در دقیقه ۹۰ بود که دروازه‌بان حریف برای دو بار با توپ بازی کرد و داور می‌توانست خطا بگیرد اما این کار را نکرد. در نهایت نیز در دقیقه پایانی بازی نیز روی اشتباه فردی دروازه ما باز شد.

آن عده برای فحاشی به من تحریک شده بودند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان درباره فحاشی عده ای به او و تیمش، گفت: یک سری از هواداران که از ساختمان‌های اطراف ورزشگاه نظاره‌گر بازی بودند، شروع به فحاشی کردند که مطمئنا آن عده تحریک شده بودند. البته نمی‌شود به این‌ها هوادار گفت زیرا تنها سه‌، چهار جوان بودند که حتی ۱۱ بازیکن ترکیب اصلی صنعت نفت را هم نمی‌شناختند و تنها تحریک شده بودند که به من و بازیکنانی که در حال گرم کردن بودند، توهین کنند و باعث شوند که نگذارند تیم در آرامش کار خود را دنبال کند.

وی افزود: من هم ناراحت شدم و از مسئول کانون هواداران مان که در ورزشگاه بود، گله‌مند شدم زیرا باید شرایط تا پایان بازی مدیریت می شد. این نفرات می‌توانستند تحمل کنند تا بازی به پایان برسد و در پایان اعتراض خود را بگویند که این اتفاق نیفتاد.

استقلال در بخش رسانه بهتر از ما عمل کردند

پورموسوی تاکید کرد: استقلالی‌ها در بخش رسانه بهتر از ما عمل کردند و بلافاصله بعد از بازی نیز عکس‌ها، مصاحبه‌ها و بیانیه‌های شان آماده شد اما در ۴۸ ساعت گذشته، هیچ کسی از باشگاه نفت آبادان هیچ صحبتی نداشت و تنها کسی که حرف زد خود من و آقای فیروزی مدیر تیم بود، در حالی که فکر می‌کنم نیاز بود یک نفر از صنعت نفت حمایت کند. زمانی که بازی‌مان در تاریخ قبلی لغو شد به لغو بازی معترض بودیم و اکنون هم به برگزاری این دیدار در تاریخی که انجام شد، اعتراض داشتیم و متاسفانه از حق مسلم میزبانی‌مان بهره نبردیم که جا دارد از مدیریت باشگاه گله‌مند باشم زیرا باید مقابل این موضوع خیلی قوی‌تر می‌ایستاد. من به آن ها گفتم همین بلا در پارس جنوبی نیز بر سر من آمد و هر روزی که این بازی را برگزار کنند سه امتیاز آن را به استقلال می‌دهند که همین اتفاق هم افتاد.

دل پُری دارم

وی در پاسخ به این سوال که به نظر می رسد از اتفاقات رخ داده، دل پُری دارید؟ گفت: بله، مطمئنا دل پری دارم زیرا اول ‌فصل وقتی وارد این باشگاه شدم ۱۴، ۱۵ بازیکن از صنعت نفت جدا شده بودند و حتی ذخیره‌ها هم رفته بودند و از بازیکنان سال گذشته تنها بازیکنانی مانده بودند که کمتر بازی به آن ها رسیده بود، حتی طالب ریکانی که فصل گذشته نیز از او کمتر استفاده شده بود. ولی ما این تیم را در آن شرایط سخت که کسی حاضر نبود آن را جمع کند، جمع کردیم.

قید پیشنهادهایم را زدم

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: اول فصل هیچ کسی نه جرات و نه شهامت داشت که بگوید من حاضرم صنعت نفت را جمع کنم اما زمانی که به باشگاه آمدم، قرار شد تیمی را آماده کنم که بتواند در لیگ بماند و حتی به باشگاه گفتم اگر رتبه‌مان تک‌رقمی شد باید به تیم پاداش داده شود زیرا هم خود مدیریت و هم مردم می‌دانستند که این صنعت نفت از هم پاشیده شده است و تنها نامی از آن باقی مانده بود؛ نه پولی و نه بودجه‌ای مانده بود و تنها بدهی‌ها بودند. بدهی‌های سرسام‌آور مانده بود و همه فرار کرده بودند ولی ما آمدیم و کمک کردیم و بعد هم آن اتفاقات خوب رخ داد. خود من هم علی‌رغم این که از هفته ششم به بعد و حتی نیم‌فصل پیشنهادهای بسیار خوبی داشتم به خاطر مردم آبادان، باشگاه و بازیکنانم قید آن پیشنهادها را زدم و ماندم اما انتظار نداشتم بعد به خاطر شکست‌هایی که من در آن دخیل نبودم، در استان خودم به من توهین شود. من تلاش کردم خالصانه کمک کنم. هر چند که باز هم معتقدم بیشتر مردم آبادان از عملکرد تیم رضایت دارند، حتی همین الان که چندین هفته است برد نداشته‌ایم.

به بهترین شکل کارم را انجام دادم

وی تاکید کرد: من به عنوان مربی وظیفه دارم بازیکنانم را تمرین دهم و از همه نظر برای تیمم برنامه‌ریزی و بعد هم تیم را وارد زمین کنم و در جریان بازی که دیگر نمی‌توانم وارد زمین شوم و جای مهاجم گل بزنم و جای مدافع، دفاع کنم. من به بهترین شکل کارم را انجام دادم. یکی از بزرگ‌ترین آسیب‌هایی که به صنعت زده شد، آسیب دیدگی‌هایی است که گریبان‌گیر ما شده است. ما از نظر پزشکی عملکردمان خوب نبوده است و مصدوم‌های زیادی داریم و متاسفانه مصدومیت بازیکنان مان طولانی شده است و انتظار داریم اگر مصدومیتی به وجود می‌آید، بازیکن مان در کمترین زمان به مسابقات برگردد. مقابل تیم بزرگ استقلال چهار بازیکن اصلی‌مان را نداشتیم و مطمئنم در بازی آینده نیز شش بازیکن مان را نخواهیم داشت، مگر این که بتوانیم این مصدومان را برگردانیم.

پورموسوی عنوان کرد: واقعا کار من در شرایطی که تیم دارد، سخت است و گله‌مندم از این که این هم زحمت کشیدیم و جوانان خوبی را به فوتبال ایران معرفی کردیم، بعد متاسفانه به من فحاشی می‌شود.

با وقفه‌ها فقط بازیکنان مصدوم و بی‌انگیزه شده‌اند

وی درباره وقفه های لیگ نیز گفت: لیگ واقعا فرسایشی است و تعطیلی‌های بسیار آن فقط کمک کرد که بازیکنان مصدوم و بی‌انگیزه شوند و برای تیم‌هایی مثل صنعت نفت که از نظر مالی و امکانات و کمبود بازیکن در مضیقه است، نگه داشتن بازیکنان در شرایط مسابقه سخت شود. ما حتی در آبادان نمی‌توانیم در این تعطیلات یک بازی دوستانه داشته باشیم و همین کار ما را سخت می‌کند و سعی می‌کنیم با بازی درون تیمی، تیم را در شرایط مسابقه قرار دهیم.

نفت در لیگ می‌ماند

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با تاکید بر این که تیمش در لیگ برتر می‌ماند، افزود: نگرانی نداریم و امیدوارم بازیکنان مان از نظر روحی، روانی جمع شوند. اکنون تنها کسی که می‌تواند به ما کمک کند خود هواداران و انرژی مثبتی است که به ما می دهند تا سریع‌تر به شرایط مسابقه برگردیم. من می‌دانم با یک برد صنعت نفت به شرایط اولیه‌اش برمی‌گردد. روزهای سخت مان رو به اتمام است و امیدوارم بازیکنان‌مان در این چند روز که به آن ها استراحت داده‌ایم خودشان را برای هفت بازی باقی‌مانده که در روند کاری باشگاه و خود بازیکنان تاثیر دارد، آماده کنند زیرا بازیکنان با همین هفت بازی می‌توانند برای فصل آینده، پیشنهادهای خوبی را به سمت خود بیاورند. ضمن این که از همه مهم‌تر باید به خاطر هواداران به بهترین شکل ممکن لیگ را به پایان برسانیم و شادی را به مردم آبادان برگردانیم. هفت بازی سخت داریم که امیدوارم پایان خوبی برای تمام آبادانی‌ها و باشگاه بزرگ صنعت نفت رقم بزنیم.

منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها