تاریخ انتشار : یکشنبه 31 اکتبر 2021 - 12:28
کد خبر : 68054

گردشگران پویا میهمانان جدید هتل‌ها

گردشگران پویا میهمانان جدید هتل‌ها

ایسنا/خراسان رضوی با ورود به دوره جدید سفر ماهیت کسب‌وکار هتلداری تا این اندازه آشکار نبوده و توانایی هتلداران برای فروش، بازاریابی، مدیریت و رشد کسب‌وکار به این اندازه اهمیت نداشته است. به همین دلیل در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفته است. به نقل از نیوز، ما به‌ عنوان مردم جامعه می‌توانیم با دنیای در

گردشگران پویا میهمانان جدید هتل‌ها

ایسنا/خراسان رضوی با ورود به دوره جدید سفر ماهیت کسب‌وکار هتلداری تا این اندازه آشکار نبوده و توانایی هتلداران برای فروش، بازاریابی، مدیریت و رشد کسب‌وکار به این اندازه اهمیت نداشته است. به همین دلیل در حال حاضر مورد بررسی قرار گرفته است.

به نقل از نیوز، ما به‌ عنوان مردم جامعه می‌توانیم با دنیای در حال تغییر اطراف سازگار شویم. با این حال پیش از این هرگز از ما خواسته نشده به این سرعت و به اندازه ۲ سال گذشته تغییر داشته باشیم. استفاده از فناوری افزایش یافته، کار و زندگی در خانه با هم تداخل پیدا کرده و فاصله‌گذاری فیزیکی ما را از افراد مورد علاقه‌مان جدا کرده است اما مواردی وجود دارد که هتلداران برای موفقیت و حفظ مسافر جدید پویا باید در نظر داشته باشند تا عقب نمانند و احساس اعتماد به نفس و کنترل داشته باشند.
به تازگی در پلت‌فرم SiteMinder گزارشی با عنوان «مسافر پویا: عصر جدیدی از میهمانان هتل» منتشر شده‌ که در آن بررسی شده چگونه ترجیحات افراد در ۲ سال گذشته برای سفر تغییر کرده است و رویکرد جامع به تجارت آنلاین که اکنون هتلداران به دنبال آن هستند، ما را وارد عصر جدیدی برای صنعت خواهد کرد که مهمترین موارد آن در ذیل ارائه شده است:
نیاز به مجموعه وسیع‌تری از تجهیزات
در حال حاضر مجموعه وسیع‌تری از تجهیزات مورد نیاز است. اداره یک هتل به وضوح پیچیده‌تر از جذب میهمانانی است که در ملک شما اقامت کنند. با افزایش نیازها و آگاهی از میهمانان تغییریافته(پویا) برای افزایش کارایی هتلدارانی که مایل به حفظ ارتباط هستند، عملکرد هوشمندانه غیرقابل مذاکره است. اکنون هتلداران برای فعالیت در شرایط فعلی و پویا به طیف وسیع‌تری از ابزارها مانند ایجاد یک وب‌سایت جدید، درک قیمت‌گذاری بین رقبا، گسترش قابلیت‌ها از طریق جدیدترین برنامه‌ها و رتبه‌بندی خوب در آگهی‌ها و سایت‌های جستجو یا پردازش پرداخت‌ها نیاز دارند.
اعتمادسازی
در حال حاضر با توجه به تعداد مسافران بیشتری که به دنبال ارتباط مستقیم با هتل‌ها هستند، ایجاد اعتماد از طریق هر کانال متعلق به آنان حیاتی است. روش‌های دستیابی به این مورد نیز شامل اطمینان از این است که وب‌سایت شما مملو از محتوای به روز است و به مسافران باهوش امکان می‌دهد بینش عمیق‌تری نسبت به پیشنهاد شما داشته باشند؛ یا اطمینان از ایجاد تبلیغات متقاعدکننده و به موقع که نشان می‌دهد نیازهای میهمانان خود را درک می‌کنید.
با افزایش تهدیدات کلاهبرداری شاید نگران‌کننده نباشد که تنها ۲۱ درصد از مسافران در سراسر جهان هنگام پرداخت هزینه اقامت به ارائه‌دهنده محل‌ اقامت خود درباره اطلاعات شخصی اعتماد بسیار دارند. با این حال این مورد اهمیت‌ حیاتی ایجاد یک فرآیند پرداخت یکپارچه و ایمن را که می‌تواند مورد اعتماد میهمانان باشد، برجسته می‌کند.
گردشگران پویا میهمانان جدید هتل‌ها
تکیه به ارجاعات شفاهی
در این زمان ارجاعات شفاهی اهمیت بیشتری دارد. معمولا خانواده و دوستان بیشترین تاثیر در انتخاب مقصد مسافران را خواهند داشت. برای اطمینان از اینکه این توصیه‌های شفاهی را به حداکثر میزان خود برسانید، ایجاد برنامه ارجاع به میهمانان برای توصیه به افراد نزدیک و دریافت پاداش حائز اهمیت است. همچنین بسیار مهم است که راهبردهای ارتباطی مناسبی داشته باشید تا هر چه بیشتر کسب‌وکار خود بررسی کنید زیرا در این‌جا تصمیم‌ نهایی اتخاذ می‌شود.
مسیر باز برای داده‌های میهمانان
راهی باز به روی داده‌های میهمانان شما وجود دارد.  ۸۲ درصد از مسافران در سراسر جهان مخالف استفاده از داده‌های شخصی برای اقامت بهتر نیستند و این رقم در بازارهای فناوری مانند تایلند به ۹۳ درصد می‌رسد. این نشان‌دهنده نیاز روزافزون هتلداران به آشنایی بیشتر با داده‌ها و ترجیحات میهمانان است؛ بنابراین آنان می‌توانند پیشنهادات و تجربیات شخصی‌سازی شده‌ که مسافران پویا می‌خواهند را ایجاد کنند.
امکان دسترسی و استفاده از داده‌های افرادی که در ملک شما اقامت دارند، تنها در سال‌های آینده و برای افرادی که می‌خواهند جلوتر از مسافران پویا باقی بمانند، اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.
مشاهده روند تکامل توسط مسافران
مسافران باید بتوانند نحوه تکامل را مشاهده کنند. ارائه‌دهندگان اقامتگاه‌هایی که می‌توانند با میهمانان خود در تماس باشند، آن‌هایی هستند که در حال حاضر بیشترین موفقیت را به دست آورده‌اند. رزرو آنلاین ساده، ایجاد فضایی الهام‌بخش برای کار، ایجاد ارتباطات عمیق با کسب‌وکارهای محلی و نشان دادن اینکه شما یک کسب‌وکار پایدار ایجاد کردید و آگاه از آب‌وهوا هستید، همگی از موارد است که می‌توانید به مسافران ارائه کنید.
منبع:ایسنا

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها