دانلود زیرنویس فیلم Aloners 2021 تنهاها  یک فیلم درام محصول ۲۰۲۱ کره جنوبی است که توسط هونگ سونگ یون تدوین، نویسندگی و اولین کارگردانی ساخته شده است. گونگ سونگ یون با جئونگ دایون، سئو هیون وو، پارک جئونگ هاک در نقش های فرعی بازی می کنند. این فیلم در 30 آوریل 2021 در جشنواره بین المللی فیلم جئونجو به نمایش درآمد و بعداً در بخش کشف جشنواره بین المللی فیلم تورنتو 2021 به نمایش درآمد. در 19 مه 2021 در کره جنوبی اکران شد.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/aloners-2021/

Aloners

زیرنویس فیلم Aloners 2021 جینا کارمند برتر یک مرکز تماس است. با این حال، در محل کار و همچنین خصوصی، او از افراد دیگر اجتناب می کند. اما به دلیل فوت مادرش برای رسیدگی به ارث باید پدرش را ملاقات کند. علاوه بر این، تغییراتی در محل کار اتفاق می‌افتد که جینا قرار است کارمند جدید سوجین را آموزش دهد. علاوه بر این، همسایه جینا می میرد و مدتی بعد، مستأجر جدید، سئونگهون اجتماعی، نقل مکان می کند.

Aloners (2021) - IMDb

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس 19 منتقد، با میانگین امتیاز 7.40 از 10، 100 درصد تایید شده است.

زیرنویس Aloners 2021 جاناتان رامنی از اسکرین اینترنشنال نوشت: «تنها از طریق مشاهده دقیق شخصیت، کنترل کارگردانی چشمگیر و اجرای قوی بازیگر نقش اول، گونگ سونگ یون، از محدودیت های خود فراتر می رود».

Aloners (Korean Movie) - AsianWiki

Aviva Dove-Viebahn از مجله خانم، این فیلم را “پرتره تکان دهنده ای از قفس هایی که برای خود می سازیم – و این سوال را مطرح می کند که چگونه و چه زمانی ممکن است بخواهیم از شر آنها رهایی پیدا کنیم.”

دیدگاهتان را بنویسید