دانلود زیرنویس فیلم Audio Guide 2020 راهنمای صوتی زمانی شروع می‌شود که آدری واکر (رایت) در حال حضور در یک گالری هنری است، همراه با راهنمای صوتی که اطلاعات مربوط به هر اثر هنری را ارائه می‌دهد، فقط برای اینکه یاد بگیرد راهنما توانایی گفتن داستان‌های زندگی مردم را دارد و او را به دانستن می‌گذارد. بیشتر در مورد مردم و حتی سؤالات بزرگتر در زندگی.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/audio-guide-2020/

Audio Guide (Short 2020) - IMDb

زیرنویس فیلم Audio Guide 2020 یکی از تامل برانگیزترین فیلم‌هایی را که می‌بینید را برای ما به ارمغان می‌آورد، اگر بتوانید داستان زندگی کسی، حقیقت تاریخ و حتی مایل به یادگیری آینده خود را بیاموزید.

40 ways to promote your audio guide (+3) | izi.TRAVEL

زیرنویس Audio Guide 2020 وقتی صحبت از فیلم‌های کوتاه می‌شود، همیشه بزرگ‌ترین سوال این است که آیا این فیلم می‌تواند به یک فیلم کامل تبدیل شود، پاسخ اینجا به راحتی مثبت است و به یکی از جذاب‌ترین فیلم‌های سال تبدیل می‌شود.

How can you ensure that as many visitors as possible listen to fantastic  storytelling?

این فیلم با داشتن همه چیز کار هوشمندانه‌ای انجام می‌دهد، اما صدا در مورد اینکه آدری چگونه روز خود را سپری می‌کند، بی‌صدا است و به بازیگر اما رایت اجازه می‌دهد از واکنش خود استفاده کند و احساسات خود را نسبت به هر داستانی که یاد می‌گیرد تجسم کند. راهنمای صوتی یکی از بهترین ایده‌های فیلمی است که امسال خواهید دید، ایده‌ای که بحث عمیق‌تری درباره زندگی ارائه می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید