دانلود زیرنویس فیلم Pinocchio 2022 پینوکیو گیلرمو دل تورو یا به سادگی پینوکیو، یک فیلم پویانمایی موزیکال فانتزی استاپ موشن به کارگردانی گیرمو دل تورو و مارک گوستافسون است که بر اساس طرح گریس گریملی از نسخه ایتالیایی سال 2002 او در سال 1883 ساخته شده است. رمان ماجراهای پینوکیو اثر کارلو کولودی. این فیلم اولین کارگردانی انیمیشن بلند دل تورو است. فیلمنامه توسط دل تورو، گریس گریملی، پاتریک مک هیل و متیو رابینز بر اساس داستانی از دل تورو و رابینز نوشته شده است. صداپیشگان ایوان مک گرگور، دیوید بردلی، گریگوری مان، فین ولفهارد، کیت بلانشت، جان تورتورو، ران پرلمن، تیم بلیک نلسون، برن گورمن، کریستوف والتز و تیلدا سوینتون.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/pinocchio-2022/

Disney's live-action Pinocchio remake to premiere in Fall 2022- Cinema  express

پینوکیو که توسط کمپانی جیم هنسون و ShadowMachine در تولید مشترک با Necropia Entertainment تهیه شده بود، توسط دل تورو در سال 2008 معرفی شد و در ابتدا قرار بود در سال 2013 یا 2014 اکران شود، اما پروژه به جهنم توسعه رفت. در ژانویه 2017، مک هیل اعلام شد. این تولید سال بعد پس از خرید توسط نتفلیکس دوباره احیا شد. قرار است در دسامبر 2022 برای نوشتن فیلمنامه اکران شود، اما در نوامبر 2017، تولید به حالت تعلیق درآمد زیرا هیچ استودیویی حاضر به تامین مالی نبود.

Pinocchio (2022) - IMDb

یک بازخوانی تاریک و پیچیده از افسانه معروف کارلو کولودی در مورد عروسکی چوبی که زنده می شود و رویای تبدیل شدن به یک پسر واقعی را در سر می پروراند در ایتالیای فاشیست دهه 1930 اتفاق می افتد. وقتی پینوکیو زنده می شود، معلوم می شود که پسر خوبی نیست و باعث می شود اما در هسته خود، پینوکیو “داستانی از عشق و نافرمانی است، زیرا پینوکیو تلاش می کند تا انتظارات پدرش را برآورده کند.”

دانلود کامل زیرنویس فارسی فیلم Pinocchio 2022 - بلو سابتایتل

در سال 2008، گیلرمو دل تورو اعلام کرد که پروژه بعدی او، اقتباسی تاریک از رمان ایتالیایی ماجراهای پینوکیو، در حال توسعه است. او پینوکیو را پروژه اشتیاق خود نامید و اظهار داشت: “هیچ گونه هنری بر زندگی و کار من تأثیری نداشته است. «بیش از انیمیشن و هیچ شخصیتی در تاریخ به اندازه پینوکیو با من ارتباط شخصی عمیقی نداشته است» و «تا زمانی که به یاد دارم می‌خواستم این فیلم را بسازم». در 17 فوریه، در سال 2011، اعلام شد که گریس گریملی و مارک گوستافسون یک انیمیشن استاپ موشن پینوکیو نوشته دل تورو در کنار همکار دیرینه اش متیو رابینز، و گریملی بر اساس طرح های گریملی را کارگردانی خواهند کرد و دل تورو همراه با جیم تهیه کننده است. شرکت هنسون و پاته در 17 می 2012، دل تورو مسئولیت گریملی را بر عهده گرفت. و گربه در 30 جولای 2012، اعلام شد در ابتدا قرار بود در سال 2013 یا 2014 منتشر شود، اما پروژه به جهنم توسعه رفت، بدون اطلاعات بیشتر برای سالها.

دیدگاهتان را بنویسید