دانلود زیرنویس فیلم Uma Pedra no Bolso 1988 داستان شروع و مبارزه با بزرگسالی: در تعطیلات در مسافرخانه خاله ای در کنار دریا، میگل با لوئیزا، ماهیگیر ژائو و دکتر فرناندو، سه شخصیتی که اولین “سنگ در جیبش” را مشخص می کنند، ملاقات می کند.

براي دانلود به لينک زير مراجعه کنيد

https://blue-subtitle.com/uma-pedra-no-bolso-1988/

Uma Pedra no Bolso 1988 - Boyhood movies download

زیرنویس فیلم Uma Pedra no Bolso 1988 این فیلم که بدون یارانه و با کمترین گروه فیلمبرداری شد، یکی دیگر از سورپرایزهای خوب سینمای پرتغال در دهه 1980 بود. هنگامی که خواکیم پینتو پیش نمایش فیلمش را در سینماتکا انجام داد، گفت (یا نوشت) که اگر دلیلی برای فیلمبرداری ندارید ارزش فیلمبرداری را ندارد…
میگل 12 ساله اولین مجازات را برای گزارش های بد مدرسه می بیند: گذراندن چند روز از تعطیلات خود در مسافرخانه عمه اش، جایی که هیچ اتفاقی نمی افتد.

Uma Pedra no Bolso 1988 - Boyhood movies download

زیرنویس Uma Pedra no Bolso 1988 او با لوئیزا، خدمتکار ملاقات می کند، که در میان چیزهای دیگر، اولین قدم های رقص خود را به او یاد می دهد. او با ژوائو، ماهیگیری که در مسافرخانه اخم می کند به ماهیگیری می رود.
او کم کم متوجه می شود که ارتباطاتی بین این افراد وجود دارد که از او پنهان است. ورود یک مهمان جدید (دکتر فرناندو) برای متزلزل شدن تعادل ناپایدار زندگی در ساحل است. مهمان از ژوائو برای صرف شام در مسافرخانه دعوت می کند. از اینجا میگوئل خود را درگیر رویدادهایی می یابد که به سرعت در حال توسعه هستند.

Tall Stories

اولین فیلم خواکیم پینتو داستان شروع و شوک زندگی بزرگسالی را روایت می‌کند: در تعطیلات در مسافرخانه خاله‌اش، میگل با لوئیزا، ماهی‌گیر ژوائو و دکتر فرناندو ملاقات می‌کند، سه شخصیتی که به اولین سنگ در جیب او منتهی می‌شوند. اوما پدرا نو بولسو که بدون کمک هزینه و گروه کوتاه فیلمبرداری شد، یکی از شگفتی های خوشایند سینمای پرتغال دهه 1980 بود.

دیدگاهتان را بنویسید